Примарочка• 25 ноября 2025

В Киеве бабка не пускала в убежище мать с ребёнком!

В Киеве во время тревоги тетка не пускала мать с маленьким ребенком в бомбоубежище. Когда говорят о Голодоморе , то забывают, что тогда было точно также. Своими руками свои душили своих.
https://www.facebook.com/share/v/1BTKxstEq7/
Люди, будьте людьми!
Чья .... на видео?!
Свекруня• 25 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Схоже, що пані не перший раз туди не змогла потрапити.
Молодь стала нині зубчаста і з гаджетами, для вахтьорів настали важкі часи.
Ну, гаджет у пані є, а виховання і вміння розмовляти та просити немає ...
Фісташкова кава• 25 ноября 2025
Ответ дляЗаикальница
Свій ліфт купите, встановите і тоді повісите що захочете. От так як ці люди самі все зробили.
А, они купили то помещение? Тогда не понимаю, о чем спор, если у них есть документы на ту комнату. Тогда, естественно, все законно и полиция объяснила той женщине с ребенком, что люди имеют право ставить замок на свое имущество 🤷🏻‍♀️
Заикальница• 25 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Наступного разу всі приходять з шезлонгами.
Якби були людяніші, то сьогодні б дивани не тягали і надалі б на них спали. Але...
Щось мені це нагадує... Тільки не про дивани, а про війну. От якби ми не випендрювались, а віддали все, що хоче хуйло, то сьогодні б спали в ліжках, а не в сховищах. Така Ваша думка?
Фісташкова кава• 25 ноября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
А як же так - ваші речі на порожньому столі чіпати не можна, а самі ви вище писали, що можна совати або перекладати на підлогу чужі речі на порожній лавочці? Шо ж за подвійні стандарти - ваше не можна, а чуже запросто, бо воно в громадському місці знаходиться?

Ліфт ви закрити для себе не можете, бо за нього платять усі жильці під´їзду і це заборонено законом.
А ставтит свій диван в підвалі не заборонено, це навіть поліція підтвердила.
Я писала о том, если вещи на скамейке лежал, а владельца этих вещей не видно
Ставить диван не запрещено, а замок на комнату можно ставить и не пускать туда людей? Полиция это тоже подтвердила? А кто платит за убежище?
Стетоскопуло• 25 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну тепер дивани, встановлені у спільній підвальній кімнаті, стають доступними для інших людей, якщо на них не сплять власники. Бо укриття призначено для всіх.
Кожна бабуся може сторожити свій диван, їх право.
В загальній зоні такого типу приватними можуть бути лише особисті речі. Приватний диван в спальному просторі? Це як? Це по типу приватної парковки на придомовій, коли комусь дуже хочеться і замок поставили?
Заикальница• 25 ноября 2025
Ответ дляФісташкова кава
А я вам пишу, какого там был замок установлен?
Такого. Бо там особисті речі і куча приміщень. Ми вже тут бачим, що своє ви добре вмієте ідентифікувати як особисте, а от з чужим особистим у Вас біда. Нагадую -куча приміщень, куча приміщень, куча приміщень, куда та припадошна мамаша могла зайти.
Борисфенка• 25 ноября 2025
Ответ дляЗаикальница
Не треба натягувати сову на глобус.
Якого хрена мама з дитиною має вмовляти з поклонами стару карну з магією величі впустити в укриття, відремонтоване Київрадою????
Борисфенка• 25 ноября 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Десь так. 4 бабусі і собака оголосили, що придомова парковка тепер вся їхня. Якщо хто ще хоче припаркуватися - має бити поклони слізні, щоб дозволили.
Фісташкова кава• 25 ноября 2025
Ответ дляЗаикальница
Значит, если в лифте я наставлю своих вещей и поставлю замок, то так можно? Поскольку есть второй лифт? 🤦🏻‍♀️
И куча помещений, куча помещений, куча помещений, куча помещений и должны остаться кучей помещений общественного пользования, а не так, что избранные натаскали в общественное место своего барахла и закрыли на замок присвоив его
Да и вообще, в чем спор? Полиция все решила согласно закона, как бы тут не возмущались любители присваивать чужое
Заикальница• 25 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Не треба натягувати сову на глобус.
Так само воно облаштоване Київрадою, як ми Вас бачили на захисті з обіцяним кулеметом 😂. Люди облаштували своїми особистими речами
Teonaa• 25 ноября 2025
Ответ дляЗаикальница
Щось у вас дуже вибірковий слух. В шапці теми посилання, послухайте ще раз
Ааа..там ссилка?
Цікавий писочок• 25 ноября 2025
Ответ дляЭкспертиза
Скотина стара
Ты с утра в зеркало посмотрела?
Борисфенка• 25 ноября 2025
Ответ дляЗаикальница
Суспільну власність облаштували? А в метро ще дивани не ставлять?
Все це насправді дуже печально, але стара бабуся однозначно не права.
Заикальница• 25 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
А в метро ставлять палатки. Теж не можна, бо мамці і туди захочеться?
Свекруня• 25 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Не треба натягувати сову на глобус.
Знову за рибу гроші
Вона ВЖЕ (!!!) була в укритті.
Це або провокація, або дурість.
Заикальница• 25 ноября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Та дійсно, в чому. Там вже пусто, нехай приходить, лягає😂.
Teonaa• 25 ноября 2025
Ответ дляЗаикальница
Да , знайшла
Розумієте, це сказано було може в псіхах. Ну бо як Ви уявляєте що лягти на чужі лахи? Дитину покласти. Вона чогось просто хотіла в кумнату, і от саме цю. Бо мені здається це не єдина кімната там, там як у мене - коридор і «квартири» в обидва боки. Тобто скоріш іі просто зачепило що якісь особо можні собі прям ДВЕРІ вставили. А це дійсно ненормально. В «квартирі» не маєш бути ТИ із своїм колом. Хто хочеш , може зайти. Тому тут така якась ситуація дивна. Ну на який чорт двері ставити. Штору повісьте якщо світло з коридора світить а ви спати лягли🤷‍♀️ ну таке щось. Ну явно вона не на лежаки їхні ломилася.
Свекруня• 25 ноября 2025
Ответ дляЗаикальница
Можна. Але як тільки прийде галаслива пані, треба віддати їй свою палатку, інакше завтра буде в усіх новинах ´´мати з дитиною не пустили в укриття ´´ і тисячі громадян, які не читають далі заголовка, проклянуть тебе і усіх твоїх нащадків
КАПСЛОЧНИЦА• 25 ноября 2025
Бабке хулиганку шьют
Заикальница• 25 ноября 2025
Ответ дляСвекруня
Знову за рибу гроші
Вона ВЖЕ (!!!) була в укритті.
Це або провокація, або дурість.
Вони роблять вигляд, що не розуміють. Не розуміють, що мамці потрібна була не кімната по суті, а те, що в тій кімнаті знаходилось і було особистими речами. Бо кімнат там валом, обирай любу, але ж ні
Борисфенка• 25 ноября 2025
Ответ дляЗаикальница
Якщо на платформі метро буде стояти 200 наметів, маму з дитям в вестибюль не впустять?
Свекруня• 25 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Да , знайшла
Не єдина.
Поліція підтвердила, що усі інші кімнати були відчинені і у вільному доступі
Голова колгоспу• 25 ноября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Я уже отвечала, ищите, если интересно.
Вы ранее писали, что она имела право занять диваны. Именно для этого она и ломилась, были там замки или неи. Замок это уже второстепенное, а не суть.
А автора я бы забанила за травлю и ложные заявления, якобы яжемамку не пускали в убежище, еще и манипуляции голодомором🤦‍♀️
Клин_Кляйн• 25 ноября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
скажите пожалуйста, как можно не пускать? я помню как мы с соседями в подьезде лежали на полу бетонном лицом вниз, когда летели по нашему городу искандеры. я накрывала собой дочку, а сосед - жену. в тот момент наверно ближе людей не было. я помню эти испуганные глаза соседей. мы поддерживали друг друга как могли. как? как можно не пускть?
Скажите пожалуйста, как не стыдно манипулировать и наглеть? Она уже внутри бомбоубежища. Какого черта ломиться на обустроенное кем то место, если там еще куча каморок. Подняла задницу, если мать, пошла посмотрела, где в том доме где живешь убежище и убрала для себя и для ребенка. А то лезть на готовое и ныть, что для тебя не убрали, стыдобище.
marydgayne• 25 ноября 2025
ужасное видео(( этот плач ребенка, а мамаше лишь бы из принципа добиться своего.
по теме видео у меня один вопрос - почему в общем бомбоубежище до сиз пор городская власть не оборудовала лавки, на которых можно и лечь, и сесть и пересидеть с комфортом бомбежку(((
Клин_Кляйн• 25 ноября 2025
Ответ дляЭкспертиза
А можна тільки для себе організовувати у місці загального користування ’уютную коморку’. Якщо у цієї баби є документи про власність цієї комірки то де юре вона права, але дуже сумніваюсь, що вони є.
А почему нет, если вы готовы сидеть на полу и в грязи, то все должны?
КАПСЛОЧНИЦА• 25 ноября 2025
Ответ дляЗаикальница
Но предварительно сделав самозахват ’для своих’!
marydgayne• 25 ноября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Бабке хулиганку шьют
то есть это пенсионерка бестактно общалась?
Борисфенка• 25 ноября 2025
Ответ дляСвекруня
Не єдина.
Поліція бреше. Там було два приміщення, одне на замку, друге охороняла біснувата бабка.
Тому я і поміняла свою думку про яжемамку.
marydgayne• 25 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
в чем не права? вы себе постелите матрас, встанете, чтобы переодеться. а кто то на него сядет и скажет, что хочет на нем полежать. /Так нормально будет?