Невісточка ж• 25 ноября 2025
Колега запрошує на каву, але мені з нею нецікаво і незручно
Як відмовити, щоб не образити й не бути дивною?
Глаза_в_3_карата• 25 ноября 2025
Сказати - вибач, я зайнята.А ким ви працюєте, що навіть таке питання викликає у вас труднощі?
Капитошечка• 25 ноября 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Сходите, это контакты и связи😉
Кому нужны эти контакты и « связи». Чем они помогут в жизни ?
Нафаня Маня• 25 ноября 2025
Сказали, що вибач, з задоволенням, але немає часу.
Вдень працюю, а після роботи побут, родина, спортзал, волонтерство, курси.
Не можу
Кидстаффовна• 25 ноября 2025
Якщо від цієї зустрічі не залежить подальше підвищення чи співпраця, придумайте, що занята
Перекус беру завжди• 25 ноября 2025
Странно, что вам с ней неинтересно и вы продолжаете ей отвечать взаимностью. Меня даже не приглашают люди, которые мне неинтересны, так как я им сразу даю об этом понять