Престидижитатор• 25 ноября 2025

Подскажите, какая сейчас сгущёнка хорошая, вкусная?

Кавуся• 25 ноября 2025
Вареная?
автор Престидижитатор • 25 ноября 2025
Ответ дляКавуся
Вареная?
И варёная, и обычная
Скажений гудзик• 25 ноября 2025
Та що з хлопчиком на етикетці
Кавуся• 25 ноября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
И варёная, и обычная
Мне вареную тетя делает моя. А обычная мне вкусная именно в пакете как майонез с мальчиком и ложкой .
Пушка заряджена• 25 ноября 2025
Помню, здесь девочка отписывалась по этому поводу - упоминала ТМ Ичня. Говорила, что этой ТМ самая вкусная
Не цілуюсь з бодуна• 25 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Я теж ічню люблю найбільше.
Айпишница• 25 ноября 2025
Ічня
Істеріомама• 25 ноября 2025
Рошен по акции берем и нам вполне 👍
я Кукарача• 25 ноября 2025
самая вкусная та,которой уже нет в продаже- Рогачев. с белорашки. все остальное Ичня,Первомайск, и т.д. фигня(((
Україна наше все• 25 ноября 2025
Варену сама варю
Сиру ми не їмо
Василина Семеніч• 25 ноября 2025
Ічня фігня. Хороша Первомайська і з Сільпо премія
Україна наше все• 26 ноября 2025
Ответ дляя Кукарача
Нічого особливого в Рогачеві не було. Той самий хлопчик.
Иванка Бур• 26 ноября 2025
Мені своя лінія.
кондитер знайома теж тільки її бере в роботі
Иванка Бур• 26 ноября 2025
Ответ дляя Кукарача
Да, рогачев була смачна. Густа така, ложки не вставиш.
А зараз вода
Ластовиння• 26 ноября 2025
Для мене малюк.
Не пью, не курю• 26 ноября 2025
Ответ дляИванка Бур
Мені своя лінія.
Своя лінія плюсуюсь. Але тільки сира і тільки жирна обов´язково! І самій зварити її - бомба, густюща, як в дитинстві.
Обов´язково дивіться завжди на жирність! Бо кожної фірми є два види згущенки: 8%жиру і НУЛЬ! Отой нуль ненатуральний і жахливий в роботі, смак і післясмак дуже програє
автор Престидижитатор • 26 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Спасибо, не знала о таких нюансах
Не пью, не курю• 26 ноября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Спасибо, не знала о таких нюансах
Стільки вже обпікалася на цьому. Наприклад, сира жирна з хлопчиком теж норм, коли сам звариш, хоча своя лінія, на превелике диво і мій подив, смачніша. А купите пів літра готової тої ж з хлопчиком вареної з нулем (вона, до речі, набагато дешевше, задумайтесь, чому), тільки занурите в неї міксер і вона перетворюється на рідку воду! До речі, так само діє сметана і кисломолочний сир з рослинними домішками, я тестувала. Споавжній сир ви хоч гопки скачіть, він вам рідким не стане від блендера, а купіть ’фермерський’ дешевий і він через виделку протікає
Иванка Бур• 26 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Не бачила, щоб своя лінія мала дві жирності. Не звертала увагу може. Банки завжди однакові.
Я теж беру сиру і варю на вафельний торт, на горішки дітям.
Зразу 4 банки варю 3год і потім використовую за необхідності
Не пью, не курю• 26 ноября 2025
Ответ дляИванка Бур
Точно є, принамні, варене - 100% є
КучМала• 26 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
она ужасна. Первомайская неплохая.
я Кукарача• 26 ноября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
да нет.как раз Рогачев была самой вкусной,а все остальные на ее фоне просто подделки
Муууумие• 26 ноября 2025
Ответ дляКучМала
она ужасна. Первомайская неплохая.
Ичня есть дешевле, действительно, г...но редкое, а есть более дорогая, я её не пробовала, честно. Но вот её хвалят.
я Кукарача• 26 ноября 2025
Ответ дляИванка Бур
А зараз вода
да,именно мне нравилась консистенция,очень густая и очень вкусная.
Пушка заряджена• 26 ноября 2025
Ответ дляКучМала
она ужасна. Первомайская неплохая.
За что купила, за то и продаю .
Я ее не ем)
Україна наше все• 26 ноября 2025
Ответ дляя Кукарача
Це ви ще смачної не їли.
Рогачев з пальми як і всі інші наші
я Кукарача• 28 ноября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Це ви ще смачної не їли.
Рогачев з пальми як і всі інші наші
и какая вкусная?