Почемучечка• 26 ноября 2025
Де взяти замовлення на монтаж відео ?
Я дуже люблю монтувати відео. Вважаю що класно монтую, проходжу різні курси
Хочу монтувати для когось, шоб був різний досвід. Але я зовсім не знаю де взяти клієнтів
Можу монтувати за 100-150 грн за монтаж до 1 хвилини . Може у когось є починаючий бізнес, або комусь потрібне монтаж?
Начальник Анонимов• 26 ноября 2025
Не знецінюйте свою роботу
Ціни на монтаж відео варіюються
від 200-300 грн за хвилину простого монтажу до від $690 (близько 25 000-27 000 грн) за монтаж Reels/Shorts/TikTok та від $990 (близько 37 000-39 000 грн) за відео для YouTube. Вартість залежить від складності, обсягу роботи та формату відео, наприклад, для інтерв´ю чи навчальних роликів ціна буде вищою.
Ціни на монтаж відео варіюються
Почемучечка
• 26 ноября 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Не знецінюйте свою роботу
Ціни на монтаж відео варіюються
Я просто маю досвід монтажу тільки доя себе і для пари бізнесів. Тому написала таку ціну , так як не відчуваю ще впевненості. Але дякую за такий прайс. Буду знати до чого прагнути
Почемучечка
• 26 ноября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Удалено администрацией...