Бриджит_Фрикандо• 26 ноября в 17:32
Де купуєте копії Lego?
Шукаю копїї 1 в 1
Може є магазини в Києві. щоб можна було глянути? Нічого не можу знайти з відгуками.
Тут на сайті тільки оригінал знайшла
Вакцениро Вона• 26 ноября в 17:54
Хз, заказываю в интернет магазинах, коробки один в один почти (у меня серия Хогвортс) только без надписи Лего, отлично стыкуются детальки между собой, не разваливаются. Дочка вообще не отличает и кстати с оригиналом тоже хорошо стыкуются.
Бриджит_Фрикандо
• 26 ноября в 18:00
Ответ дляВакцениро Вона
Можете написати назву магазину. звідки замовляли?
Вакцениро Вона• 26 ноября в 18:03
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вот брала. Коробка с совой больше на оригинал конечно похожа, там и герои те же, а вот замок с другими ’актерами’ на коробке, но качество мне понравилась и цена...за 10 тыс я брать лего не собираюсь)
Вакцениро Вона• 26 ноября в 18:09
Ответ дляБриджит_Фрикандо
вот для сравнения коробки)
Бриджит_Фрикандо
• 26 ноября в 18:18
Ответ дляВакцениро Вона
вот для сравнения коробки)
Дякую.
Вже погугла. в цьому магазині немає конструктора. як я шукаю
Мао_Мяо• 26 ноября в 20:36
Ответ дляВакцениро Вона
Я такий Хогвардс на кідстаффі замовляла, дійсно класний.
Bela гарні копії робить.
Продавець Александр чи якийсь схожий нік.
Або можна пошукати саме Bela.
Bela гарні копії робить.
Або можна пошукати саме Bela.