Відкушу все що стирчить• 26 ноября в 23:11
Чим зняти біль у горлі ?
Кожен раз купую пшикалки льодяники
І воно все до сраки.
Як боліло так і болить
Я спати не можу біль капець
І воно все до сраки.
Як боліло так і болить
Я спати не можу біль капець
Мавка• 26 ноября в 23:23
Мне помогло полоскание шалфей и ромашка, мукалтин порошок, горячий чай с травами, молоко с мёдом и сливочным маслом, сахар с лимоном
Чарочка діда• 26 ноября в 23:31
Зараз буду як бабулька. Найкращий для мене засіб - сік буряка (десь один до двох розбавлений з водою) і ложка яблочного оцту. Полоскати, чим частіше тим краще. Я навіть ангину страшнючу дитині цим вилікувала колись.
Куда ж без меня• 26 ноября в 23:41
Автор, якщо болять гланди, то допомагає мені тонзілотрен. Кожну годину по інструкції.
Якщо задня стінка, трахісан. І є ще спрей масляний , я його в Польщі замовляю Larimax. Чудово допомагає і знімає біль.
Полоскати сода, сіль лише , якщо є нариви.
Якщо просто червоне горло , краще фурациліном, ромашкою. ( Але мені не допомагає).
Якщо вже повна срака з горлом, важка артилерія , імупрет.
Можна нурофен, але не раджу ним захоплюватись .
Дай подивлюся• 26 ноября в 23:43
Ответ дляЧарочка діда
Без антибіотиків?
Чарочка діда• 26 ноября в 23:44
Ответ дляДай подивлюся
Без антибіотиків?
Без, там тип ангіни був, що не лікується антибіотиком