ХикориДикори• 27 ноября 2025
Як зв´язатися з підтримкою самого дебільного сайту в світі з продажу речей?
щоб отримати ВІДПОВІДЬ і вирішення питання)
Сірничок• 27 ноября 2025
Ответ дляХикориДикори
шафа
сейчас у них есть чат бот- я уже писала туда- отвечают,но не сразу
ХикориДикори
• 27 ноября 2025
Ответ дляСірничок
Тиждень чекаю уже відповіді
ЛісАпетная• 27 ноября 2025
Тепер з цим проблема( Я писала в тг на рахунок дизлайків, мені ніхто не відповів, але дизлайки прибрали. Я теж не знаю як тепер до прикладу писати щоб комісію повернули якщо буде повернення товару, або взагалі кому і куди писати.
ХикориДикори
• 27 ноября 2025
Ответ дляСірничок
пишите еще..
Місяць, два? Це нормально по вашому?
Сірничок• 27 ноября 2025
Ответ дляЛісАпетная
мне ответили через сутки по поводу моего отзыва- я попросила удалить свой положительный отзыв покупателю- поспешила написать. Отзыв удалили быстро
Замулена ріка• 27 ноября 2025
Я двічі зверталася, обидва рази успішно. Останній раз із місяць назад, через форму зв’язку. Відповіді надходили на імейл. Відповідали не довше, ніж через добу.
МастерЮля• 27 ноября 2025
Указала не ту карту, лошара,согласна. Жду денег от продажи с мая месяца
ХикориДикори
• 27 ноября 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Зараз вже такого немає. Раніше я так само зв´язувалась, як ви
Сірничок• 27 ноября 2025
Ответ дляЗамулена ріка
они уже убрали эту форму- теперь через бот или телеграмм
Сарафанное радио• 27 ноября 2025
Интересно, что за мазохизм? Зачем вы там продаете если он дебильный?
Сірничок• 27 ноября 2025
Ответ дляМастерЮля
ничего себе..я б их уже задолбала письмами.
Замулена ріка• 27 ноября 2025
Ответ дляСірничок
Капець! Ну якщо бот (в інших сервісів), то я його зазвичай прошу зв’язати мене із живою людиною - часто допомагає.
ХикориДикори
• 27 ноября 2025
Ответ дляСарафанное радио
Удалено администрацией...
МастерЮля• 27 ноября 2025
Ответ дляСірничок
Пишу постоянно (
Сірничок• 27 ноября 2025
Ответ дляЗамулена ріка
да,со мной тоже девочка оператор вышла на связь.
Сірничок• 27 ноября 2025
Ответ дляМастерЮля
Пишу постоянно (
мне когда то в подобной ситуации предложили бонусами вернуть- я согласилась,сумма небольшая была 150 грн.
Педиатор_я• 27 ноября 2025
Для мене зараз самі дибільні- це Розетка..нема сил вже..
приносиш посилку, вона кричить- залишайте, я проведу..черга
повірила...другий день посилка не проведена, дитина чиясь чекає подарунок...а потім за таких ’пересильників’ покупці залишають негатвині відгуки...
Піду сьогодні, ’патли вирву’)
Вибачте, терпець уже
Піду сьогодні, ’патли вирву’)
Вибачте, терпець уже