ЛюблюДевчонок• 27 ноября 2025
Про "Трави Полісся" чи Зелена аптека "Полісся"
Чи користувався хто рослинними препаратами цього виробника і які відгуки можете дати? Виробник, зрозуміло, хвалить свою продукцію, а хотілося б і з інших джерел відгуки почитати
Домашня Зюзя• 27 ноября 2025
Вы скопируйте состав и способ производства экстракта, который вас интересует, и отдайте его на анализ ИИ. Но производители цинично врут в части ’ без жодних хімічних сполук ’. Вода это тоже химическое соединение. Как и про сорбат калия, полученный из рябины. Естественно травы обладают определенным действием, но не настолько, как описывает производитель. Из серии ’чудо чудесное’.
Шукаю трусики• 27 ноября 2025
Саме цього виробника нічого не пробувала, але можу сказати що просто травні збори/чаї і екстракти в каплях дають толк і діють, якщо приймати курсами по якійсь проблемі і саме певний збір трав. Наприклад, для ШКТ треба знати який саме вам збір підходить, бо під різну кислотність і проблему - тільки визначені трави, а інші виключаються. Те саме по інших напрямках.