Бабайко• 27 ноября в 14:44
Пью витамин D уже месяц, а энергии не прибавилось
Это я нетерпеливая или дозу надо другую? Назначили из-за дефицитов по анализам.
Анонім Завгосп• 27 ноября в 14:48
Яке дозування та чи приймаєте ви кофактори вітаміну Д? Магній?
Соня-сонятко• 27 ноября в 14:49
Я теж п´ю.
Енергії стало більше буквально через тиждень.
Але треба пити Д3+ К2 ( к2 окремо можна купити).
В мене Д3 4000 дозування.
Якщо є дефіцит, то 2000 вас взагалі не врятує
В мене Д3 4000 дозування.
ШанельКуКу• 27 ноября в 14:53
Мені призначили 20000/2 рази на тиждень
По енергії якихось особливих змін поки не відмітила,а по аналізам ситуація стала краще.(але маю інші захворювання,тому якось так
Оно само купилось• 27 ноября в 15:03
Ответ дляАнонім Завгосп
Магний не просто ’кофактор витамина Д’, он главный энергетический минерал. Без него энергии не будет
Булькаю• 27 ноября в 15:05
Ответ дляОно само купилось
А що таке кофактор вітаміна Д?
Оно само купилось• 27 ноября в 15:05
Ответ дляШанельКуКу
Мені призначили 20000/2 рази на тиждень
Вы уверены что все эти 20000 у вас усваиваются?
У меня, например, большие сомнения
Санька-4b93• 27 ноября в 15:10
Ответ дляОно само купилось
У меня, например, большие сомнения
Так потому и назначили 20 тыс, что из них усвоится тысяч 5 или 10.
Анонім Завгосп• 27 ноября в 15:09
Ответ дляБулькаю
А що таке кофактор вітаміна Д?
Вітамін Д при наявності деяких інших дефіцитів не засвоюється або погано засвоюється. Наприклад при дефіциті магнію. Те ж саме і з дефіцитом заліза (якщо низький феритин). Я примаю Вітамін Д+ К в дозі 5000МЕ, а до нього магнію цитрат.
Я_и_моя_собака• 27 ноября в 15:09
Літом здавала аналізи, було в межах норми. Лікар сказала, що в моєму віці треба пити на постійній основі. Почала пити 5000. Нещодавно здала, то показник погіршився. Вітамін д3 п´ю з віт К, магній теж п´ю
Булькаю• 27 ноября в 15:09
Ответ дляАнонім Завгосп
Дуже дякую за пояснення
Оно само купилось• 27 ноября в 15:13
Ответ дляСанька-4b93
Вы смеетесь?! Из 20 тыс усвоится 5-10тыс., а из 5 тыс. 5 тыс не усвоится?
Оно само купилось• 27 ноября в 15:14
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Жиры плохо усваиваете. Желчегонные, ферменты принимаете?
БезникаяЯ• 27 ноября в 15:36
Ответ дляСанька-4b93
боже какой бред , «врачихи» местные 🤦♀️
ШанельКуКу• 27 ноября в 15:38
Ответ дляОно само купилось
У меня, например, большие сомнения
Ну призначенню лікаря я повністю довіряю.При повторній перездачі результат змінився,значить схема дієва
КротоТо• 27 ноября в 16:46
Ответ дляАнонім Завгосп
1 пігулку в день ?
Анонім Завгосп• 27 ноября в 16:55
Ответ дляКротоТо
1 пігулку в день ?
Не зовсім зрозуміла. Одна пігулка це поняття різне, бо в ній може бути різне дозування. В мене 5000 МЕ - медицинських одиниць
Хи хи, ну ну• 27 ноября в 17:14
а в мене і в мами і в доньки навпаки. Сонливість пройшла,волосся випадати у всіх перестало. Всі енергійні. Супер.
може, ви мало п´єте.????
нам виписали лікарі. в мене по аналізу віт.Д 19. в мами 17,в малої 19.(16 років).МАлої ще феритин малий,тому і залізо виписали і магній
мені виписали дозування 5600
мамі і малій 4 тис. 3 місяці підряд пити.(разом з омегою і віт.К).
якщо у вас дефіцит і ви п´єте 1-2 тис ,то це мало.
може, ви мало п´єте.????
мені виписали дозування 5600
Хи хи, ну ну• 27 ноября в 17:15
Ответ дляСоня-сонятко
Я теж п´ю.
В мене Д3 4000 дозування.
так. я п´ю 5600 взагалі