Правильно_Валерчик• Изменено 27 ноября 2025

Подросток пьет много воды

Сыну 14,5 лет. Выпивает за день где-то 2,5-3 л воды чистой. Какая в этом может быть причина и что делать?
Сахар 3,9, гемоглобин 145.
Других напитков не особо любит, газированной воды не пьет, и кока колы и т. п.
Чай пьет иногда.
В чем может быть причина так много пить? К какому врачу обратиться ещё?
Kittaa• 27 ноября 2025
Это не опасно, это отлично
Майор Медуза• 27 ноября 2025
Вам води шкода чи Ви в нього хочете Колу вливати і тоді було б спокійніше?
ДелиВерка• 27 ноября 2025
Супер, все ок з вашим сином. У мене чоловік все життя так пʼє. А я стакан в себе влити на можу, просто не лізе…
Весела бджілка• 27 ноября 2025
Доньці 17. Теж по більше 3л
Педиатор_я• 27 ноября 2025
Я пью по 3 литра с детства
Путающаяся• 27 ноября 2025
В мене старшому сину косметолог сказала, що потрібно пити чисту воду і ніяких газованих напоїв і соків. То він і пив чисту воду, ніяких інших напоїв в рот не брав. Тільки в цьому році деколи сік може попити. І води дуже багато п´є. Тільки мене турбує,що він в туалет рідко ходить.