Мудробаба• 27 ноября в 19:42
Готівка чи картка — як економніше?
Прочитала дослідження, що коли платиш з картки, то зазвичай на 30-40% більше витрачаєш, ніж коли гроші в готівці.
Хто помічав подібне за собою?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так,але не на 30-40%, а більше
Так, але не на 30-40%, а менше
Не помічала
З картки економніше
Однаково що готівка, що картка
Потішаюся• 27 ноября в 19:43
Не выходить из дома экономно) а если инет отключить, то вообще идеально 🤣
Мудробаба
• 27 ноября в 19:43
Ответ дляСтріляний птах
Картой дешевле
Цікаво, чому економніше?
ШобВам_КакНам• 27 ноября в 19:44
Ответ дляМудробаба
Цікаво, чому економніше?
Оплата частинами, знижки
Стріляний птах• 27 ноября в 19:44
Ответ дляПотішаюся
Кэшбек начислят 😅
В основном из за него и пользуюсь картой
Наивная Хо• 27 ноября в 19:47
Цены одинаковые что при оплате наличкой, что при оплате картой. Без разницы
Но по безналу еще можно кэшбек получить
Ms. Dolly• 27 ноября в 19:56
То що ви маєте на увазі це психологія. Коли ви відраховуєте на касі 700 грн готівкою, то розумієте що це багато. Коли пікаєте картою, не звертаєте увагу на суму. Взагалі карта вигідніша, кешбекі, знижки. Але за умови контролю фінансів В магазин зі списком і без марнотратства.
Капуста Маша• 27 ноября в 20:02
Согласна. Когда деньги держишь в руках, то знаешь цену каждой, а когда это виртуально, то не понимаешь сколько расходуегшь, не всегда возможно контролировать. Потом захожу в приложение, а там блин уже вся зп на исходе.
А я кумедна• 27 ноября в 20:02
Одинаково. Но картой удобнее. В этом смысл. А продуктов больше положишь в корзину если голодный..
Встидаюся запитать• 27 ноября в 20:02
Мне все равно, я не трачу больше запланированного, привычка многих лет на минимуме денег.
Стріляний птах• 27 ноября в 20:03
Ответ дляКапуста Маша
Надо меньше тратить или больше зарабатывать
Капуста Маша• 27 ноября в 20:05
Ответ дляСтріляний птах
Надо. Но трудно контролировать, когда на карте. А то, что надо, то понятно.
Ms. Dolly• 27 ноября в 20:10
Якби там не було , частину коштів, може і більшу, потрібно тримати готівкою. Це яскраво продемонстрував лютий-березень 22го.
Дивне створіння• 27 ноября в 20:10
У меня нет стабильной зп одного числа. Карта дает жить и играть в акции, не выхожу за крелитный 0 лимит. А если даже вдруг, есть $, его погасить
палка-копалка• 27 ноября в 20:12
Записую всі витрати, не користуюся готівкою, лише десь на ринку. І вічно ще щось приліпає на ту готівку - то ось ще капці, то друга куртка ’дуже добре сіла’, то перчик красивий. З картою немає такого, що треба, то за списком взяв і все.
Сільський ансамбль• 27 ноября в 20:15
Заметила что наличкой экономнее в том плане что можно взять с собой меньше вот и все.
Хочу на Балі• 27 ноября в 20:23
Мені зараз пофіг, спускаю все і готівку і з карти. Закриваю порожнечу, сумую за минулим життям до війни.
Мудробаба
• 27 ноября в 21:38
Ответ дляПотішаюся
Кэшбек начислят 😅
Та там копійки зазвичай )
Мудробаба
• 27 ноября в 21:40
Ответ дляКапуста Маша
В мене так само (( вирішила спробувати готівку, і фіксовану суму на щоденні витрати. Бо здається, що гроші як вода ((
Мудробаба
• 27 ноября в 21:41
Ответ для7_кг_рыбы
А у вас , что, до сих пор не было ни того ни другого?
Звісно, я ж з лісу вилізла