Привіт.
Вже декілька років у мене як погіршевся зір.
На вулиці бачу обличчя людини, коли вона до мене вже близько підходить. Вивески магазинів здалеку теж не можу прочитати. Вдома телік вже треба дивитися в окулярах, все розмито.
На наступному тижні планую перевіряти зір.
Хочу для вулиці та для роботи взяти лінзи, а для дома, якщо треба буде - окуляри.(Наприклад,ввечері щось подивитися).
Постає питання, чи зручно буде користуватися і тим і іншим.
Які мінуси є в лінзах, крім того що міняти їх треба кожного місяця?
Ответ дляnutty
Коррекция лазерная
В 45 вже не роблять лазерку
FireKitten• 27 ноября в 23:07
У сина на постійній основі треба окуляри носити. Коли планує весь день за компом провести то окуляри. Бо там захист стоїть, очі не так сильно вантажить комп. В лінзах за компом довго бути йому дискомфортно. Тому лінзи вдягає якщо нема занять довгих за компом. Зранку вдягнув лінзи, ввечері зняв. Зараз перейшов на одноденні лінзи. Вранці вдягнув, ввечері зняв і викинув
Я окуляри вдягаю зрідка. Або ввечері, коли сама на вулицю йду, або коли очі втомились дуже, що б відпочили. Лінзи пробувала, не завжди зручно.. десь вийти - вдягнути, прийти- зняти.. для мене зараз лінзи не вариант. От коли будуть окуляри на постійній основі виписані, тоді лінзи візьму.
Ответ дляFireKitten
А ночные почему не берете линзы
Ответ дляFireKitten
Дякую за відповідь )
FireKitten• 27 ноября в 23:10
Ответ дляElenaMari
А ночные почему не берете линзы
Офтальмолог сказав що не наш варіант. Там протипоказаня теж можуть бути. Племінниця нічні носить. Я знаю що це зручно )
Ответ дляSunKat
Линзы берите однодневные и забудете про любой дискомфорт: контейнеры, растворы, очистка, сухость и т.д
Одноденні не розглядала. Но якщо це без всіх цих контейнерів - треба поміркувати
FireKitten• 27 ноября в 23:12
Ответ дляIrina01010101
Одноденні без додаткових заморочок. Контейнер відкрив, лінзи вдягнув і пішов. Ввечері зняв і викинув. На наступний день наступний контейнер з лінзою відкрив.
Ответ дляElenaMari
А больно коррекцию делать? Какое зрение у вас было до? У меня минус 3
Очень больно. Один глаз я делала с кучей обезболивающих, второй -без, думала умру. До - был смешанный астигматизм, после - один глаз близорукость, второй- дальнозоркий. В процентах один был 15, стал 50, второй был 50, стал 80
FireKitten• 27 ноября в 23:19
Ответ дляElenaMari
А сколько однодневные стоят, я знаю на три месяца 1500 грн
Якщо не помиляюсь - віддала десь 3000грн за 2 коробки (в одній коробці 30 лінз. У сина різні мінуси на очах).
Місячні лінзи дешевші, але малий часто забуває про заміну розчину.. то вирішив не морочитись.
Ответ дляElenaMari
Тільки подивилася ціни. Від 800 грн до 2000 грн за 30 шт.
Це получается на 15 днів.
Гликерия-b010• 27 ноября в 23:31
Ответ дляSunKat
У них основний недолік -це вартість