Я инженер, меряю от 1• 28 ноября 2025
Чи реально зараз зустріти адекватного чоловіка?
Цікавлять сайти знайомств. Шукаю людину для стосунків, нормальних стосунків. Бо півроку тому зраділа, що знайшла молодшого, і в сексі супер. Але зараз бачу, що він дитина і чекати коли він підросте і буде готовим не хочу. Ще й економний або краще сказати жлоб, нічого не подарував мені за цей час. От і думаю чи реально знайти нормального? Я розлучена, є дитина підліток.
Лінива, не каюсь• 28 ноября 2025
Зустріти адекватного чоловіка завжди реально, але залежить хто ви і на скільки адекватна.
До речі, нормальний це не лише про подарунки. Ви вже вибираєте для себе - розмінюватись, а це не ок
Марфа Українівна• 28 ноября 2025
Я не зустрічала. Але знаю, що вони є.
Наразі мене такий,з яким ви зустрічались. Тобто в мене 2 дитини, одна з яких-чоловік.
Мамкиня доця• 28 ноября 2025
Ну на сайтах вони дуже рідко мешкають, але одного на мільйон знайти можна. А ще для цього важливо теж бути адекватною
Марфа Українівна• 28 ноября 2025
Ответ дляНаодинцi
Реально, але не треба зациклюватися на пошуку. Треба бути готовою до різного, можете знайти, а можете і ні.
Це як з пошуками роботи :))
Все питаю зарання• 28 ноября 2025
На СЗ и 10 лет назад нормальных уже не было, а сейчас и подавно
Лінива, не каюсь• 28 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Хто вам таке сказав, просто вам не повезло
Все питаю зарання• 28 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Что значит, кто мне такое сказал? Вы сами не мыслите, выводы не делаете, вам обязательно кто-то должен сказать?
Не в везении дело вообще
Полуничка• 28 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Я не зустрічала. Але знаю, що вони є.
Норм тянете сама двоих детей ?
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2025
Судячи по вибору Меловіна, зараз важко зустріти адекватну жінку.
Лінива, не каюсь• 28 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Не в везении дело вообще
А в чому? Я зустріла свого чоловіка на СЗ 8 років тому, абсолютно прекрасний чоловік, да прийшлось перелопатити купу ге.
От подруга зустріла три роки тому, теж класного чувака, при чому американця щей й третю подругу з його другом познайомила, у всіх чудові сімʼї, дітей понароджували.
Я инженер, меряю от 1
• 28 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
До чого тут це? Якби чоловік має робити приємності своїй жінці, це не про дорогі подарунки, а про увагу. А якщо банально приходити до мене в гості з порожніми руками, без квітів чи якоїсь дрібнички. З мого боку приємності були для нього.
Лінива, не каюсь• 28 ноября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Що це? А для чого ви допускаєте щоб він до вас так приходив?
Да Щас же• 28 ноября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А вы ему конкретно говорили что принести?
Все питаю зарання• 28 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я вам тайну открою, тот, кто для одной прекрасный мужчина, для другой фу фу фу.
Ого, аж целого американца подцепила)))) классный чувак, а классней всего, что американец))))
Все питаю зарання• 28 ноября 2025
Ответ дляДа Щас же
О, началось.
Хватит делать из мужчин дебилов, а из жлобов просто непонимающих мир и жизнь ангелочков
Міні-бікіні• 28 ноября 2025
На СЗ шансы минимальны. В реале больше шансов на нормального мужчину.
Я инженер, меряю от 1
• 28 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Сказати прямо спочатку язика не було, бо в моєму понятті чоловік не може прийти отак з порожніми руками.
Да Щас же• 28 ноября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У каждого свои понятия
Вы ж зачем то ему первая что-то дарили
Все питаю зарання• 28 ноября 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Согласна
На СЗ полно жлобов, закомплексованных, с короной на голове и прочими психологическими проблемами. Нормальному мужчине нет нужды там торчать
Я инженер, меряю от 1
• 28 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
О, началось.
Ну от і я думаю, що він і сам розуміє, але жметься. То нащо треба?
Ноу коммент• 28 ноября 2025
Хіба що з бронню, бо без броні зараз на зустрічі ходити ніхто не буде, хіба що Ви до нього😁
Лінива, не каюсь• 28 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Є набір якостей і принципів за які вважають що чоловік хороший.
Класнее всего що він хороший мужчина з відповідними чеснотами.
Судячи по вашим кривлянням, не дивно що ви так нікого і не зустріли за 10 років. Говорити з вами немає про що- жінка з болем по житті.
Да Щас же• 28 ноября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
С таким подходом вы не найдете нормального,потому что додумываете
Я инженер, меряю от 1
• 28 ноября 2025
Ответ дляДа Щас же
У каждого свои понятия
Вы ж зачем то ему первая что-то дарили
Тому що я вважаю це нормальним
Все питаю зарання• 28 ноября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Это вы не у меня, а у себя спросите)
Я со жлобами не вожусь. Для меня за гранью даже к подруге на чай прийти с пустыми руками, а принимать в доме такое мужло да ещё и одаривать его... Дно