дама_из_декрета• 28 ноября в 04:48
Чи це нормально коли батьки розповідають дітям про деталі зради?
Наприклад зрадила мама, а батько розповідає дитині з ким і як їм важко помиритися. Мама жаліється на тата дитині, а тато на маму. Дитині десь 10 років
Не кую, не мелю• 28 ноября в 04:52
Ні в якому разі не треба розказувати таке дітям. Їхня психіка не сформована для таких розмов, від слова зовсім. Це може травмувати дитину - навіть якщо їй 10 років. Будь ласка не робіть такого ніколи з дітьми:(
дама_из_декрета
• 28 ноября в 04:53
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ні, не нормально. Тупі маніпулятори. Але ви не така
Це були мої батьки, я тоді думала, що це ок. Намагалася маму підтримати, бо вона була близька, хоч і зрадила. Я мамі радилася розвестися з татом
Пилосмок працює• 28 ноября в 04:59
У жодному разі це не тема розмов з дітьми, це неприпустимо обговорювати проблеми дорослих з дітьми — особливо якщо це стосується зрад і подібного (проблеми пари)
У мене мати все дитинство мені у вуха навалювала про її проблеми з батьком і який він поганий (наче я її подруга) — це дуже складно дитині винести. Вона, дитина, не знає що їй з цими знаннями робити, такий роздрай у душі, емоції затоплюють… мене це сформувало спасатєльніцей (як у порочному трикутнику Карпмана якщо знаєте) по життю — як же довго я це викорінювала це в собі та навіть і зараз ще. Коротше наслідки дуже і дуже негативні для дитини
Послушная• 28 ноября в 04:59
Нет , не нормально, но многие так делают...у меня знакомые 2 пары тоже детям в подробностях рассказали, правда дети постарше, но зачем(
дама_из_декрета
• 28 ноября в 05:00
Ответ дляПилосмок працює
От я теж раніше намагалася усім допомогти(
Пилосмок працює• 28 ноября в 05:03
Ответ дляНе кую, не мелю
Не «може» травмувати — а саме травмує.
Людина навіть може не усвідомлювати це, але її підсвідомість все дуже ретельно фіксує , і потім по життю розгрібаємо наслідки.. це я тільки з терапією до того дійшла.. а до неї була — сліпа- нічого не розуміла, чого таке життя хєрове у мене. Через те що хотіла маму спасти дитиною, допомогти їй — а потім це переноситься на всіх інших.
Пилосмок працює• 28 ноября в 05:05
Ответ длядама_из_декрета
Удалено администрацией...
Не кую, не мелю• 28 ноября в 05:10
Ответ дляПилосмок працює
Не «може» травмувати — а саме травмує.
Обіймаю вас.. здається я розумію про що ви говорите.. впізнаю і свій досвід …
Автор, вас також обіймаю, віртуально 🤗 Людині потрібна людина і для підтримки…
всегдаДаДа• 28 ноября в 05:26
Детали, конечно, ненормально, что рассказывают. А вот об измене можно и сказать
Ждушечка• 28 ноября в 06:24
Звичайно дитині обов´язково треба розказувати, що тато наприклад чи мати зраджувала, тому що дитина повинна розуміти чому у неї немає половинки батьків. Особливо коли наприклад у друзів та зносить дах і вони задумали щось страшне, наприклад забрати дитину. Звичайно дитина повинна стати чому її били наприклад, знущались над матір´ю на її очах. Це ж не приховаєш, навіть як би інші тьоті і дяді не внушали про це щоденно дитині і не хотіли.
Кринжова баба• 28 ноября в 07:10
Это травма ребенку, которую он передаст и своим детям, как бы ни старался этого не делать. Я такой ребенок
Флюорография гуся• 28 ноября в 07:15
Ответ дляПилосмок працює
Удалено администрацией...
Жена сантехника• 28 ноября в 07:47
Дитина чує розмови між дорослими, не глуха. Задає питання. На них потрібно дати відповідь, що тато полюбив іншу жінку і пішов з нею жити, ми залишаємося жити удвох, тато буде з дитиною бачитися на вихідних. А як іще сказати? Треба ж пояснити ситуацію
Ждушечка• 28 ноября в 08:41
Ответ дляЖена сантехника
А дитина вам скаже а чому він нас уже не любить?
А ви така, бо тьотя багата і тоді дитина буде ходити і кожний день у вселеної грошей просити щоб вона була багата і тато її знову любив🤦
Для чого ця карусель? Для чого захищати покидьків, діти мають жити не в ілюзіях, бо коли у садок чи у школу водить тато, то у них ще більше питань виникає і жити з мачухою ніхто не хоче, яка ще декілька місяців назад сміялася в телефон над дитиною. Можна обманути саду дитину, але якщо це вже доросла, нікого не обманеш. Дитина сама здатна аналізувати хто є хто і бачить як у інших в житті. Не дебіл же ж. Усвідомлює, що просто зібрав батько чи мати речі і пішли.
Також, хочу сказати у нас приклад був коли мати дитину лишила, і ця дитина сама ходила там до дому із (ну де вона була) і одного разу моя дитина спитала де твоя мама, і дитина та в захльост ридала, плакала сказала, що вона нас з батьком покинула, у неї інша сім´я. Цей батько дуже простий чоловік, дитину заводив там в садок чи в школу, потім ішов на роботу і так кожний день і дитині від цього було не в прикол, в може навіть і страшно. І що ця дитина дурна не розуміє у якій вона ситуації, обстановці??? Сиди і далі такій дитині розказуй по фрейду...
Пилосмок працює• 28 ноября в 15:58
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Флюорография гуся• 28 ноября в 16:57
Ответ дляПилосмок працює
Удалено администрацией...
Пилосмок працює• 28 ноября в 16:58
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Флюорография гуся• 28 ноября в 17:03
Ответ дляПилосмок працює
Удалено администрацией...