Тану на сонці• 28 ноября в 05:11
защищает родину которая не может помочь его сину, горе то какое
і саме головне там підняли на вуха купу людей, створили фонд, всі розповідають що він і вони защіщають від когось родіну. Чого ніхто не запитує як родіна знаходить гроші щоб вбивати чужих дітей і не знаходить щоб лікувати своїх
БолеИменее• 28 ноября в 05:18
Вони вилікують цього малого, він виросте і прийде вбивати наших дітей?!
Бамбарбия! Кергуду.• 28 ноября в 05:26
У нас тоже самое. И гибнут даже от простых видов рака, тупо нет либо на препараты второй линии, либо первую не могут заменить более качественной
Тану на сонці
• 28 ноября в 05:33
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Шо тоже самое? Ми вбиваємо своїми ракетами чужих дітей?
Я не тону• 28 ноября в 05:38
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
До чого тут в нас чи не в нас. Рак- це страшна хвороба. Навіть всі гроші світу не дадуть ніякої гарантії на позитивний результат. В нас також багато людей входять в ремісію і живуть.
Бамбарбия! Кергуду.• 28 ноября в 05:39
Ответ дляТану на сонці
Удалено администрацией...
Вапщета• 28 ноября в 05:53
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Рак це рулетка. Хтось після лікування не супер ліками живе довго, а комусь нічого не допомагає зупинити хворобу
барабанщица• 28 ноября в 06:58
Ответ дляТану на сонці
А в донецьку, криму то ще наші діти чи вже нє?
Неробименінерви• 28 ноября в 07:09
Ответ дляSeehund
У нас способствуют смерти своих воруя деньги на убежища.
Разве только на убежищах,а ск своровали,на продуктах, на бронижилетах тендеры это везде воровство,везде
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 28 ноября в 07:17
Ответ дляВапщета
В Німеччині багато наших ввійшли в ремісію
Неробименінерви• 28 ноября в 07:19
Ответ дляSeehund
Продолжение войны - выгодно, пока не разворуют подчистую, война не закончится.
Так и будет,так и есть
Неробименінерви• 28 ноября в 07:21
Ответ длябарабанщица
Конечно наши,и люди не виноваты,что сдали Турчинов и ко крым
АсобеннАя• 28 ноября в 07:29
Мне это фото напоминает сгенерированное AI. Не сильно стоит верить.
Леди_на_драндулете• 28 ноября в 07:32
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Папа зараз лікується. Поки все безкоштовно. Була операція і дві хімії ну і обстеження. НІР.
Тільки супутні купуємо, але поки що то не дорого.
Дивилась які препарати в лікарні - Ебеве в основному. Нормальна хімія
Шальная коклетка• 28 ноября в 07:32
Ответ дляТану на сонці
вы бот чтоли? у нас люди от годода умирают
Тану на сонці
• 28 ноября в 08:01
Ответ дляАсобеннАя
Ну там відео є
барабанщица• 28 ноября в 08:03
Ответ дляНеробименінерви
Так чого ж ми тоді обстрілюємо наших дітей?
Зажуженная Жужжа• 28 ноября в 08:25
Бото ферма в своем репертуаре . Хуйло в белом , ’ Украина виновата’ .
Фразы хоть видоизменяйте, как под копирку окурка всё выдаёте .
Copy-Paste• 28 ноября в 08:27
Ответ дляКлин_Кляйн
«защищает родину»
ё**пт твою, мою, мать
Защищает у-родину в Бахмуте, Покровске, Мариуполе...
Твари!
Карма хамелеона• 28 ноября в 10:32
Ответ дляАсобеннАя
Так и есть, а наши клуши как обычно повелись и давай тут жопы рвать.