Ніколи не збрешу• 28 ноября в 10:48

Девочки, покажите как оформлены ваши вертикальные сады, пожалуйста

Мне нужно озелененить терассу. Хочу посадить плющ.
Хотелось бы увидеть как у вас организованы опоры
Сижуревувшоке• 28 ноября в 10:52
Покажите фото террасы
автор Ніколи не збрешу • 28 ноября в 11:00
Ответ дляСижуревувшоке
Покажите фото террасы
У меня нет
Korovka33• вчера в 17:53
Купити саджанці обліпихи https://florashop.com.ua/oblipikha/ - це прекрасне рішення для тих, хто мріє про власні соковиті та смачні ягоди. В інтернет-магазині Flora Shop ви знайдете різноманітні саджанці лохини, малини, чорниці, смородини, аґрусу та інших ягідних культур, що легко приживаються і швидко дають врожай. Усі саджанці проходять контроль якості, тому ви можете бути впевнені в їхній стійкості та здоров’ї. Додайте яскравих кольорів і користі до свого саду, висаджуючи якісні ягідні кущі. Замовляйте саджанці ягідних кущів онлайн та насолоджуйтесь домашнім урожаєм кожного року.