котопёс• 28 ноября в 13:52
Що робити з котами?
Підгодовую періодично двух вуличних котів-чорного пухнастого красеня,мабуть колись був домашній,бо дуже ручний і лагідний;
І сіру маленьку кицьку.З нею взагалі окрема історія.Колись зловили її і віднесли в ветеринарну бо вона важко дихала ,тремтіла і в неї стирчав язик..виявилось що в неї перелом міжхребцевих дисків,якісь зміщення,неправильно розташовані внутрішні органи,і ще купа всього..короче в її лікування вбухали тисяч п´ять..але так як вона була дуже дика й агресивна,побоялась брати її до себе)прийшлося повернути туди,звідки взяли,до чорного кота
Взагалі в чому питання:вагаюся ,бо хочу взяти їх собі(незважаючи на те,що а мене алергія..але нічого,Едем мене ще не підводив )),бо привязалась та й шкода буде,якщо з ними щось станеться..в любому випадку вулиця,скоро холода та й просто ..якщо вони раптом кудись зникнуть також буде шкода.
А з іншого боку думка:нащо мені цей гемор..коти ,в однокімнатній зйомній квартирі,та ще й в мене алергія,носиться з ліками ..чоловік вважає що їм і так непогано живеться..вони вже звикли до вулиці ,вони на свободі(та й живуть вони в непоганій локації,між кіоском риби й Донер Кебабом)),та і взагалі,це міф що тваринам краще вдома в людей..їм краще на вулиці,бо по природі вони дикі тварини..
Короче,як гадаєте,як буде краще?
Позаземний розум• 28 ноября в 13:54
Лучше кормить их дальше как уличных и не искать себе проблем
Гл. Амурная• 28 ноября в 13:55
Как минимум кошку нужно стерилизовать, если не сделали этого уже.
Фрикаделька• 28 ноября в 13:57
Как можно жить без котов? Коты это же смысл жизни.
В любом случае на улице коты долго не живут и если они вам дороги, то стоит взять
котопёс
• 28 ноября в 13:58
Ответ дляГл. Амурная
Стерилізували в клініці
А кіт вже був кастрований
котопёс
• 28 ноября в 13:58
Ответ дляНіколи не збрешу
нічого не робити .
Вам більше немає чим зайнятися ?
Та є чим..
Просто вже полюбила їх
Помилуйте мадам• 28 ноября в 14:01
Ну то что котам на улице лучше это как раз миф. А брать вам или нет это уже другой вопрос.
Копирайторша• 28 ноября в 14:02
Решайте сами , это большая ответственность. Котам может быть хорошо на свободе только в своем дворе когда тепло. Зимой они выживают, а не живут. Раньше когда имели возможность спать на трубах в подвале их жизнь была чуточку легче , а теперь когда все дыры в подвал замурованы подумайте сами каково оно в -10 под киоском.
Мусик Пусик• 28 ноября в 14:03
Я би лишила на вулиці, при всій своїй любові до котів, бо якщо сіра кіця неспокійна, то буде важко, ще на зйомній однушці.
Вуличні коти, якщо за ними доглядати, то доволі довго живуть. Знаю ринок, де є кіт, розкішний красень, загальний улюбленець, так йому років 10 точно. В сусідньому будинку, теж два котика живуть, такі кабанчики, і вже теж немолоді.
Гл. Амурная• 28 ноября в 14:03
Ответ длякотопёс
Стерилізували в клініці
А кіт вже був кастрований
Супер, это очень хорошо. По поводу жизни котов на улице, то на мой взгляд им живётся вполне комфортно, но до поры. Высокий риск несчастных случаев, ну а с возрастом (а у уличных котов это 5+лет), из-за питания абы какого, могут вылазить серьезные болячки, проблемы с почками и много чего ещё. Ну а дома безопаснее конечно, но не каждому коту будет комфортно. Вы можете просто попробовать взять этих котов и посмотреть как им будет дома. Если понравится, то можно оставить, если нет, то значит им лучше на улице, пусть и ценой короткой жизни, в сравнении с домашней.
Люблю джаз• 28 ноября в 14:04
У сына аллергия на кошек. При этом у нас живёт уже вторая подобрашка, проявлений нет. Обе похожи на сибирских
неДоЖиру• 28 ноября в 14:04
Я теж годую кицю, яку покинули впо, що на деякий час в місті зупинялися. Я б забрала її собі, але нам орендодавець не дозволяє.
Копирайторша• 28 ноября в 14:04
Есть корм специальный для котов если у человека на них аллергия. Кот ест спец корм и перестает выделять аллергены.
котопёс
• 28 ноября в 14:05
Ответ дляВикасикрет
А арендодатель не против?
Ні,не проти
Можна було з тваринами
котопёс
• 28 ноября в 14:07
Ответ дляКопирайторша
Оу,цікаво,ніколи не чула про таке
Помилуйте мадам• 28 ноября в 14:07
Главна проблема это горшок и когти . Если осилят горшок и когтеточку ( или другой выход найдете) , то они жить не мешают, это не с собакой гулять в любую погоду. Ну и основной мой гемор- не с кем оставить, таскаем за собой везде.
котопёс
• 28 ноября в 14:07
Ответ дляPrervana
Арендованное жилье это ключевой фактор( лучше б вы их попробовали кому то пристроить.
Та пробувала вже,і не один раз
Нікому не треба
неДоЖиру• 28 ноября в 14:08
Ответ дляПомилуйте мадам
Кота легше таскати ніж папугу.
Ми так папугу вже майже 4 роки таскаємо.
Викасикрет• 28 ноября в 14:08
Ответ длякотопёс
Ні,не проти
Можна було з тваринами
Просто 2 кота в одиночке как то много. Тут один насрет, так бегу убирать, иначе запах, а 2 это конвеер уже)
котопёс
• 28 ноября в 14:09
Ответ дляПомилуйте мадам
Читала що коти досить довго можуть знаходитись самі..до двух діб так точно
пу_пугренчик• 28 ноября в 14:09
Мене моя киця витягує морально і доньку також. Моя з вулиці... Ви звісно самі вирішуйте.
ЗдесяЯ• 28 ноября в 14:09
Не знаю, автор. Я вже про свого писала. вуличний сам прийшов до нас. Але ми в приватному будинку і він постійно проситься на двір. Він не ходить в туалет в будинку, не шкодить, він все це робить на території прибудинкові. Вашим адаптуватись в 4 стінах, дорослим буде непросто.
Копирайторша• 28 ноября в 14:11
Ответ длякотопёс
Оу,цікаво,ніколи не чула про таке
Вот. Но он не сразу действует , около месяца надо кормить чтоб уменьшились аллергены на шерсти кота.
Помилуйте мадам• 28 ноября в 14:12
Ответ длякотопёс
Да могут , но вонь будет. И два дня максимум, но наша обижается. Ей лучше с нами , но приходится ездить на авто из-за нее на дальние расстояния, а не летать.