котопёс• 28 ноября в 13:52

Що робити з котами?

Підгодовую періодично двух вуличних котів-чорного пухнастого красеня,мабуть колись був домашній,бо дуже ручний і лагідний;
І сіру маленьку кицьку.З нею взагалі окрема історія.Колись зловили її і віднесли в ветеринарну бо вона важко дихала ,тремтіла і в неї стирчав язик..виявилось що в неї перелом міжхребцевих дисків,якісь зміщення,неправильно розташовані внутрішні органи,і ще купа всього..короче в її лікування вбухали тисяч п´ять..але так як вона була дуже дика й агресивна,побоялась брати її до себе)прийшлося повернути туди,звідки взяли,до чорного кота
Взагалі в чому питання:вагаюся ,бо хочу взяти їх собі(незважаючи на те,що а мене алергія..але нічого,Едем мене ще не підводив )),бо привязалась та й шкода буде,якщо з ними щось станеться..в любому випадку вулиця,скоро холода та й просто ..якщо вони раптом кудись зникнуть також буде шкода.
А з іншого боку думка:нащо мені цей гемор..коти ,в однокімнатній зйомній квартирі,та ще й в мене алергія,носиться з ліками ..чоловік вважає що їм і так непогано живеться..вони вже звикли до вулиці ,вони на свободі(та й живуть вони в непоганій локації,між кіоском риби й Донер Кебабом)),та і взагалі,це міф що тваринам краще вдома в людей..їм краще на вулиці,бо по природі вони дикі тварини..
Короче,як гадаєте,як буде краще?
Помилуйте мадам• 28 ноября в 14:15
Ответ длянеДоЖиру
Кота легше таскати ніж папугу.
Ми так папугу вже майже 4 роки таскаємо.
Да, слышала что там документов больше чем на кота надо. Это не из-за вас психовали словаки на границе ? Стояли 10 часов, говорят психанули из-за попугая и закрыли пропуск
Верочка 100%• 28 ноября в 14:18
Можно попробовать, если нормально привыкнут ходить на лоток и не будут портить мебель, ломиться на улицу, то оставите, нет так выпустите и дальше будете кормить.
Копирайторша• 28 ноября в 14:18
Ответ дляКриниця щастя
Заберите кота.
И кошечку
Moony• 28 ноября в 14:18
Ответ дляПомилуйте мадам
Главна проблема это горшок и когти . Если осилят горшок и когтеточку ( или другой выход найдете) , то они жить не мешают, это не с собакой гулять в любую погоду. Ну и основной мой гемор- не с кем оставить, таскаем за собой везде.
Мои трое понятия дома не имели никогда, забрала, даже не показывала где горшки, сами нашли и начали ходить, в шоке была
Лама_мама• 28 ноября в 14:18
Автор, забирайте хвостиків.. і полюбили вже їх, знаєте мабуть, характери...вони віддячать вам любовью)) і стрес знімуть. З Вами вони будуть в безпеці
Копирайторша• 28 ноября в 14:20
Да уличные это
И дикари если их не трогать за месяц обычно начинают сами ближе подходить. Если не чувствуют угрозы. Они доверяется и становятся ласковыми.
Помилуйте мадам• 28 ноября в 14:20
Ответ дляMoony
Верю. Но многие ж жалуются, не получается научить
Криниця щастя• 28 ноября в 14:21
Ответ дляКопирайторша
И кошечку
Кошечку подлечили, подкармливали, это уже немало. Если характер противный, то смысл? Всех не спасти.
Копирайторша• 28 ноября в 14:25
Ответ дляКриниця щастя
Она без кота не выживет. Она от него греется когда холодно. Замёрзнет, заболеет, умрет. На самом деле редкие коты выживают на улице долго.
Копирайторша• 28 ноября в 14:26
Да и характер может измениться в лучшую сторону дома. Есть правила как приручить.
неДоЖиру• 28 ноября в 14:26
Ответ дляПомилуйте мадам
Ні, ми по Україні свою Галюсю возимо.
Мао_Мяо• 28 ноября в 14:37
Автор есть фото, покажите котов.
Не, не не, коты большинство счастливые в семьях. Они улыбаются, им тепленько. Если потянет, берите.
Аленький носочек• 28 ноября в 14:45
Если у вас аллергия на котов - то о том чтобы забрать не может быть и речи. Выбросьте из головы эту безумную идею.
Слушайте мужа. Ему потом тратить деньги на ваше лечение, а не советчицам.
Байрактарна• 28 ноября в 15:12
я подобрала кота с улицы в его полтора года. он был злой агресскивный неадекват, но вернуть обратно я не смогла. нормально он сразу пошел в песок, как ни странно. но дома просидел зиму 4 месяца и я, автор, приучила к улицк- теперь он идет на улицу по своим делам. и вашей аллергии будет легче. был замечен в округе у всех кормящих бабушек, раздобрел- ест у меня и у них( просила не кормить, а как?- говорят бабушки-когда их много же) обзавелся своими бабушками- подружками во дворе, и как минимум полподьезда его приводят домой ( он в подьезд заходит, мы на первом- и у двери трется- народ звонит. но я еще шуточное обьявление повесила про наглую не рыжую морду. И кота подлечили от дерматита, а спустя год этот кот стал похож на домашнего. нет, не то чтобы прям совсем, но реально и пожмакать можно и пузень наше все. и пять дней сами жили ( ходил в песок)- вместе со вторым, бахмутским котом. муж был против, но бахмутский его очаровал, теперь он бурчит типа- каждому по коту! и жмакает своего рыжего.
на улице им действительно долго не прожить.
аллергикам на кровати нежелательно иметь животных, ну так можно приучить к теплой коробке у батареи.
мне так их жаль, что если вдруг у вас сердце тоже дрогнуло- может,это знак?
Шаманю второпях• 28 ноября в 15:23
Ответ длякотопёс
Читала що коти досить довго можуть знаходитись самі..до двух діб так точно
100% можуть, тим більше двоє.
В мене дві кицьки з притулку, і так, в однушці. Я часто їзжу на пару днів, то лишаю їм їжі побільше та води скрізь, і наповнювач силікагель - все добре. Якщо більше за 3 дні - сусідка ходить, і я до неї, за потреби.
Коленная ложечка• 28 ноября в 15:33
Ответ длякотопёс
Оу,цікаво,ніколи не чула про таке
тому що такого корму не може бути. алергія на білки в слині, це ж треба повністю біохімію організма змінити щоб з слини тварини пропали білки (які, до речі, потрібні для травлення і також мають антимікробну дію)
Контрольница• 28 ноября в 15:34
Если не сможете взять, то хотя бы кошечку стерилизуйте. Котята вам точно не нужны (и никому не нужны).
Коленная ложечка• 28 ноября в 15:34
Ответ дляВикасикрет
Просто 2 кота в одиночке как то много. Тут один насрет, так бегу убирать, иначе запах, а 2 это конвеер уже)
закритий лоток дуже добре вирішує проблему з запахом
Коленная ложечка• 28 ноября в 15:35
Ответ длякотопёс
ми якось свого залишали на тиждень, брат приходив раз в два дня досипав корм і чистив горшок
автор котопёс • 28 ноября в 16:04
Ответ дляКриниця щастя
Заберите кота.
Ні,мені б не хотілося їх розлучати
Залишити її саму під тим кіоском..не знаю,ця думка ,що вона там сама,мучила б мене
Чи двох,чи вже нікого,але хай будуть разом
Вони завжди разом)
Ніколи не бачила їх по окремості))
автор котопёс • 28 ноября в 16:09
Ответ дляКриниця щастя
Ну як,вона не зовсім дикарка ..підходе їсти ,дає себе почухати,так смішно висовує цей язик😛
Дуже мила
Просто в лікарні поводила себе агресивно ,але воно й не дивно ..схопили,забрали,кудись потягли..вона ж не розуміє що це було їй на користь
Сприймає як загрозу..а ветеринари сказали,що такого злого дива ще не бачили))
До речі виявилось,що язик стирчить через відсутність передніх зубів
автор котопёс • 28 ноября в 16:10
Ответ дляАленький носочек
Мій чоловік лайкнув би Ваш коментар 😄
автор котопёс • 28 ноября в 16:11
Ответ дляКонтрольница
Вона стерилізована
Криниця щастя• 28 ноября в 16:12
Ответ длякотопёс
Дуже мила
В каждом городе сотни бездомных животных. Если у вас есть потребность спасти именно этих и немножко пострадать, то берите.
автор котопёс • 28 ноября в 16:15
Ответ дляБайрактарна
Як мило❤️
Я знаю що цих я точно не одна підгодовую..там як мінімум є ще одна бабця,і продавчиня з рибного кіоску)
Але подумала що це знак,ще тоді коли чорний кіт сам застрибнув мені на коліна,коли я сиділа на лавці
Нахабна морда😄😛
автор котопёс • 28 ноября в 16:16
Ответ дляКоленная ложечка
А,ясно
Значить маркетинговий хід
автор котопёс • 28 ноября в 16:23
Ответ дляМао_Мяо
Автор есть фото, покажите котов.
Фото кицьки нема
Я зву їх Черниш і Чері
автор котопёс • 28 ноября в 16:23
Фото кицьки нема
Я зву їх Черниш і Черрі
Контрольница• 28 ноября в 16:23
Ответ длякотопёс
Фото кицьки нема
Я зву їх Черниш і Чері
Булгаковский кот Бегемот.
автор котопёс • 28 ноября в 16:24
Ответ дляКонтрольница
Булгаковский кот Бегемот.
Да
Ще той пухля))