Куда ж без меня• 29 ноября 2025
Чи пускають у вашому ЖК під час тривоги машини на паркінг
Чи пускають у вашому будинку машини на паркінг в укриття під час тривоги якщо вони не живуть в цьому ЖК
Цікаво Київ, але можна і інші міста
Чи потрібно паркувати машину на вулиці і спускатися без машини.
Цікаво бо навколо мене є декілька ЖК і в них укриття заявлено як паркінг, я туди ніколи не ходила, але сьогодні так гучно що хотіла вже машиною підʼїхати але не знаю чи пустять, розкажіть як у вас?
Цікаво Київ, але можна і інші міста
Працівниця року• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Твое собственное это квартира и место на паркинге, а не территория всего ЖК
Територія ЖК - власність мешканців ЖК
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Територія ЖК - власність мешканців ЖК
Да вы хоть весь дом выкупите со всеми квартирами и всем паркингом если место указано как официальное укрытие вы не имеете право туда не пустить! Сколько можно уже мусолить эту тему с ЭТО МОЙ ЖК!
КоКоКоКоКоКо...• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Имею если это официальное укрытие
Оно официальное только потому, что наша власть его так отметила на карте, а деньги за его обустройство положила себе в карман. В любом случае, в официальное убежище вас не обязаны пускать на машине, из-за вашей машины может не хватить кому-то места, но вам же это не важно, правда?
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
😂😂😂
Працівниця року• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Имею если это официальное укрытие
Заїхати авто на чужий паркінг взагалі не маєте права.
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Ну вот в этом и был вопрос куда пускают на машине?
Большинство я так поняла не пускают, но некоторые пускают
Вопрос был общий и за торговые центры где есть паркинг и офисные здания
Хватит уже мусолить эту тему это мой ЖК
Працівниця року• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Приберуть місце з офіційної карти укриттів - будете переживати тривогу у себе вдома
Мішечок щастя• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Нажаль наші люди такі
-Це мій паркінг
-Це моє укриття
-Це мій диван
-Я тут живу
-А чому в цьому домі світло горить, а в моєму вимикають, треба пожалітися на них
Просто огидно читати, де ваша людяність
-Це мій паркінг
-Це моє укриття
-Це мій диван
-Я тут живу
Просто огидно читати, де ваша людяність
Але ж і ви хочете взяти чуже, а не своє пропонуєте.
Працівниця року• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Хватит уже мусолить эту тему это мой ЖК
Я вище написала, що цю інформацію в загальний доступ ніхто в здоровому глузді не викладе. Дізнавайтесь в представників ТЦ і ОЦ на місці.
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Вы же должны понимать что в экстренной ситуации иногда во дворе просто не припарковаться, а внизу могут быть свободные места. И как поступить человечнее? Пустить машину вниз или отправить ее искать место где припарковаться и потом бежать под обстрелами вниз. Ситуации бывают разные
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Це точно
Працівниця року• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Паркуєтесь вздовж дороги, щоб нікому не заважати і йдете в укриття. А взагалі - можна доїхати до найближчого метро і там Вам завжди будуть раді, а не шукати паркінг для авто по всьому Києву.
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляМішечок щастя
Що чуже? Я хочу потрапити в укриття, яке офіційно заявлене як паркінг (не підвал)
І запитую чи можу я заїхати туди машиною чи просто спуститися пішки потрібно і авто не пропустять.
Я вже отримала різні відповіді і склала для себе картину
Свезло так свезло• 29 ноября 2025
ну я рассуждаю логически . паркинг жк рассчитан на количество квартир Жк. поэтому для чужих машин места вряд-ли будут, а вот пеших пустить пустила бы
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Так я и не претендую на чужое место, я спрашиваю за свободное
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Хто прибере 😂 куди прибере ???
Ленивица-красавица• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Нажаль наші люди такі
-Це мій паркінг
-Це моє укриття
-Це мій диван
-Я тут живу
Просто огидно читати, де ваша людяність
-Це мій паркінг
-Це моє укриття
-Це мій диван
-Я тут живу
Просто огидно читати, де ваша людяність
А де ваше розуміння?
Свезло так свезло• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
вряд-ли оно будет. жители жк в первую очередь ставят там свои машины..в моем городе с паркоместами напряг.тк в каждой квартире у жителей может быть по 2-3 машины
Працівниця року• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Хто прибере 😂 куди прибере ???
В КМДА приберуть, якщо буде такий запит від мешканців ЖК і вони доведуть, що місце не відповідає вимогам в якості укриття. Це непросто, але я знаю успішні випадки.
Свезло так свезло• 29 ноября 2025
Ответ дляПрацівниця року
возможно. я помню когда присваивали статусы. пункты не зламности. люди приходили телефоны заряжать, а ’ пункты’ и не в курсе были, что их так ’ наградили’
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляПрацівниця року
😂😂😂 подивіться скільки жк в центрі Києва мають статус укриття саме з паркінгом, мова ж не про один будинок
Не буде КМДА таке робити, в них задача збільшити кількість укриттів, а не зменшити
Ленивица-красавица• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Дамочка, що вам не зрозуміло з того, що дівчата написали? У паркінгу місця для своєї машини не знайдете, але для вас буде. Так зрозуміло чи маєте з цим навиком проблеми?
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Та ні це у вас проблеми, перечитайте всі повідомлення. Мабуть поганенький зір маєте, раз не прочитали що вже все розібрали і висновки зробили і навіть такі ЖК знайшли
Ну ниче се• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Ви знаєте що в жк є гостьові місця, а також бувають вільні про які може повідомити охорона. Чи ви ніколи на паркінг не спускалися?
А ви розумієте, що таке гість у жк? Ви точно не входите в цю категорію)
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляНу ниче се
Це просто вільні місця, і це залежить від ЖК зрозуміло що їх може не бути вже в деяких будинках, але в багатьох вони є
Працівниця року• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Це роблять мешканці будинків і власники підвальних приміщень, а не КМДА. І якщо трапляються наглі персонажі, які не цінують чуже майно, то пособачитись з держслужбовцями і зробити укриття тільки для своїх вартує того. Переважна більшість таких «укриттів» взагалі не відповідають своєму статусу і можуть бути небезпечними в якості укриття.
Ну ниче се• 29 ноября 2025
Ответ дляЗ бісиками
Я тоже считаю, что должны пускать во время тревоги если есть места, но вам сейчас тут напихают в панамку...этот форум не об эмпатии
Йдіть ногами в укриття, вас пустять. А машина ваша для чого там в чужому жк?
Ну ниче се• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Нажаль наші люди такі
-Це мій паркінг
-Це моє укриття
-Це мій диван
-Я тут живу
Просто огидно читати, де ваша людяність
-Це мій паркінг
-Це моє укриття
-Це мій диван
-Я тут живу
Просто огидно читати, де ваша людяність
Провокатор, огидно читати вас
Куда ж без меня
• 29 ноября 2025
Ответ дляНу ниче се
Провокатор, огидно читати вас
Не читайте
Працівниця року• 29 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
В багатьох? За паркінг під оренду іноді деруться, а Ви хочете під час тривоги ще й паркомісце собі відхапати.