Куда ж без меня• 29 ноября в 04:25
Чи пускають у вашому ЖК під час тривоги машини на паркінг
Чи пускають у вашому будинку машини на паркінг в укриття під час тривоги якщо вони не живуть в цьому ЖК
Цікаво Київ, але можна і інші міста
Чи потрібно паркувати машину на вулиці і спускатися без машини.
Цікаво бо навколо мене є декілька ЖК і в них укриття заявлено як паркінг, я туди ніколи не ходила, але сьогодні так гучно що хотіла вже машиною підʼїхати але не знаю чи пустять, розкажіть як у вас?
Цікаво Київ, але можна і інші міста
Капуста Маша• 29 ноября в 04:31
Ніхто за просто так вашу машину туди не пустить.
Орендуйте там паркомісце або придбайте, і заїдете без питань.
В укриття зайдете. Пішки.
Це місце облаштоване як укриття тільки для людей, а не для сторонніх авто.
В укриття зайдете. Пішки.
Куда ж без меня
• 29 ноября в 04:31
Ответ дляБоХатая
Нет, конечно. Там же не бесплатная стоянка для машин.
😔 так никто там на стоянку и не едет, обычно должны быть места для гостей на пару часов, я понимаю если занято все, но если есть места почему не пустить. На троещине знаю такой жк всех пускают
Куда ж без меня
• 29 ноября в 04:33
Ответ дляКапуста Маша
В укриття зайдете. Пішки.
Тобто мешканці сусідніх будинків приходять але без авто так?
Капуста Маша• 29 ноября в 04:40
Ответ дляКуда ж без меня
Ну так, а як ще?
Більше того, я знаю такий жк, де мешканці навіть людей із сусідніх будинків не пускають. Укриття обладнане, але не офіційне. Аргумент в них залізний - це не укриття, а нам і так тісно.
І це район, про який ходять ’чорні жарти’, що мешканцям пора видавати посвідчення убд.
Куда ж без меня
• 29 ноября в 04:46
Ответ дляКапуста Маша
Ну так, а як ще?
Ну якщо люди самі облаштували якийсь підвал під укриття то це одне. Але коли укриття офіційно і когось не пускають як недавно був скандал де жінку з дитиною не пустили то це жах! Просто питання в тому куди можна машиною спуститись. На Троєщині можна в епіцентрі там декілька рівнів підземний паркінг і багато місць. Мені далеко, шукаю десь в центрі, може хто знає Гулівер чи Овен плаза як вони вночі як укриття? Куди саме на авто можна спуститися
Люблю ВалЄру• 29 ноября в 04:51
Ответ дляКуда ж без меня
Ви адекватна взагалі?
Люблю ВалЄру• 29 ноября в 04:52
Ответ дляКуда ж без меня
Жінку з дитиною ніхто не не пускав в укриття. Жінка з дитиною ВЖЕ були в укритті
Люблю ВалЄру• 29 ноября в 04:53
Ответ дляКуда ж без меня
На авто можна спуститися на своє парко місце куплене чи орендоване
Куда ж без меня
• 29 ноября в 04:56
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Як можуть впускати чужі машини на чужий паркінг і для чого це?
В чому підтекст вашого запитання ?
Для чого? Що не зрозуміло? Що ракети шахеди летять і шукаю місце куди можна машиною заїхати?
До чого тут чужий паркінг, якщо я питаю не тільки про ЖК, а інші варіанти такі як торгові центри чи офісні будівлі. Такі варіанти існують.
Таке враження що я на ваше місце в жк заїхати хочу і вам не буде де стати 🙄
Куда ж без меня
• 29 ноября в 05:00
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ви адекватна взагалі?
А ви?
В загалі адекватні люди посоромилися і не запитали таке!
Я вже зрозуміла що в вашому жк не пускають, допобачення
Люблю ВалЄру• 29 ноября в 05:00
Ответ дляКуда ж без меня
В чому підтекст вашого запитання ?
Так, ви хочете заїхати в жк на чиєсь місце і йому не буде де встати 🤷🏼♀️, щоб не їхати на чуже орендуйте своє
Куда ж без меня
• 29 ноября в 05:03
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ви знаєте що в жк є гостьові місця, а також бувають вільні про які може повідомити охорона. Чи ви ніколи на паркінг не спускалися?
Працівниця року• 29 ноября в 05:35
Ответ дляКуда ж без меня
Про це треба домовлятися з охороною конкретного ЖК. Навіть якщо така щедрість десь є, то явки-паролі Вам ніхто не здасть, бо завтра понаїде бажаючих і місця не залишиться.
Оренда паркомісця в бажаному ЖК, ОЦ або ТЦ - більш гарантований варіант.
Куколка-мяуколка• 29 ноября в 05:45
Ответ дляКуда ж без меня
У нас є підземний паркінг в ЖК. Гостьових місць там немає, гостьові місця всі зовні, їх небагато, в вони всі заставлені.
У паркінгу всі місця зайняті власниками, або в оренді.
Машини у нас не пускають. Людей-так, будь ласка. Але ніяких лавок і тп там немає. Люди або сидять в своїх авто, або спускаються з поверхів з карематом, палаткою і тп. Зазвичай це свої ж жителі.
З бісиками• 29 ноября в 05:46
Ответ дляКуда ж без меня
Я тоже считаю, что должны пускать во время тревоги если есть места, но вам сейчас тут напихают в панамку...этот форум не об эмпатии
Alexandra0311• 29 ноября в 05:48
Ответ дляКуда ж без меня
Ви на машині хочете в чужий паркінг, так само як та жіночка з дитиною хотіла на місце людей, котрі там постійно знаходяться під час тривоги і принесли для себе ліжка.
Куда ж без меня
• 29 ноября в 05:48
Ответ дляЗ бісиками
Та я уже поняла))) наши люди к сожалению такие 🤷♀️
Куда ж без меня
• 29 ноября в 05:53
Ответ дляAlexandra0311
Принесли для себе ліжка це надувний матрас або коремат, який згорнули та забрали! А це загальне укриття! Чому люди повинні в коридорі стояти в той час як інші окупували кімнату під себе????
Дивно що це треба пояснювати!!!!🙄
Що значить постійно там знаходяться? А якщо я переїхала щойно в цей район, і до цього була в іншому і ходила там в укриття. Ви взагалі розумієте що ви пишете?
Дивно що це треба пояснювати!!!!🙄
Куда ж без меня
• 29 ноября в 05:57
Нажаль наші люди такі
-Це мій паркінг
-Це моє укриття
-Це мій диван
-Я тут живу
-А чому в цьому домі світло горить, а в моєму вимикають, треба пожалітися на них
Просто огидно читати, де ваша людяність
-Це мій паркінг
-Це моє укриття
-Це мій диван
-Я тут живу
Просто огидно читати, де ваша людяність
Брехушечка• 29 ноября в 06:06
Ответ дляКуда ж без меня
Нет в жк гостевых мест в паркинге. Все места изначально проданы застройщиком.
КоКоКоКоКоКо...• 29 ноября в 06:08
Ответ дляКуда ж без меня
Нажаль наші люди такі
-Це мій паркінг
-Це моє укриття
-Це мій диван
-Я тут живу
Просто огидно читати, де ваша людяність
-Це мій паркінг
-Це моє укриття
-Це мій диван
-Я тут живу
Просто огидно читати, де ваша людяність
А ’людяність’ и на машины должна распространяться? Я думала, это только к людям относится. В любое официальное убежище вас пустят, а пхаться туда еще и с машиной, это по совковому принципу ’все вокруг колхозное, все вокруг мое’, неуважение к чужой собственности, к чужим границам, чужому труду.
Ангел-предохранитель• 29 ноября в 06:10
Ответ дляКуда ж без меня
Вас пустят, машину нет.
Куда ж без меня
• 29 ноября в 06:15
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вас пустят, машину нет.
Ось мені щойно написали ЖК Новий поділ має 3440 паркомість і 1540 квартир
Туди жінка заїжджала, охорона пропустила сказала де стати.
Дякую дівчата, зрозуміла що більшість ЖК не пускає. Но вже знаю за 4 де можна заїхати, але вони не поряд.
Не думала що для нашого суспільства це проблема впустити авто на вільне місце якщо воно є
Куда ж без меня
• 29 ноября в 06:17
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Твое собственное это квартира и место на паркинге, а не территория всего ЖК
КоКоКоКоКоКо...• 29 ноября в 06:18
Ответ дляКуда ж без меня
Ну а вы к территории ЖК вообще не имеете отношения.
Куда ж без меня
• 29 ноября в 06:18
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Имею если это официальное укрытие