Хочу наколоти губи• 29 ноября в 10:48
Як ви вибираєте репетитора?
Мене лякає, що знайду не свого й дарма витрачу час.
Директриссимо• 02 декабря в 13:43
По сарафанному радіо, тобто відгуки знайомих. Ще дивилися наскільки зрозуміло, комфортно і чи є результат. Щоб не нудно було. Візміть пробні заняття та зрозумієте. Коли ми нашу знайшли, то вона ледь знайшла нам час на заняття, у неї учні записувалися заздалегідь.
Директриссимо• 02 декабря в 13:58
Ответ длярукиЖимолости
При пошуку репетитора, спеціально уточнювала, що мені 44 роки і рівень А1. Трішки щось знаю зі школи. Займаємось більше місяця. А ось завдання другого репетитора. Я не знаю звісно всіх часів. Вона дала табличку і сказала виконувати по ній. Ну от як я його сама виконаю. Донька допомагала звісно. От вони мені обидва і не підходять. Мені потрібно системне повільне втлумачення. Хочу знати хоч і не багато, але точно і чітко.
Це граматика Галіцинського. Напевно, репетитор любить цей підручник. Шукайте репетитора, який працює з більш сучасними матеріалами і підходить саме вам.
Я вас розумію.
Ми теж так шукали і врешті, знайшли.
Я вас розумію.
Ми теж так шукали і врешті, знайшли.
МЧСница• 02 декабря в 16:06
Ответ длярукиЖимолости
Ооо, голицынский
рукиЖимолости• 03 декабря в 01:51
Ответ дляДиректриссимо
Я вас розумію.
Ми теж так шукали і врешті, знайшли.
Я вас розумію.
Ми теж так шукали і врешті, знайшли.
Це було одне завдання з тієї книги. Не знаю до чого воно було. 16 часів я не знаю звісно. Я репетитору про це говорила і після теж сказала. То ми його і не перевіряли.
Директриссимо• 03 декабря в 22:03
Ответ длярукиЖимолости
Добре, що зрозуміли відразу, що треба шукати іншого репетитора. Удачі вам!