Стрибну в гречку• 29 ноября в 14:29

Девочки кто брал вот такой календарь Stranger things какие там фигурки?

плоские?
Садоводница• 29 ноября в 17:07
ви їх рекламуєте? вчора була тема 1 в 1 . вже відповідали що фігурки гуано, бо це не фігурки, а плаский пластик на якому чи то наклеєно, чи то надруковано зображення. Ви спеціально верхній рядок фігурок відрізали де дуже чітко видно що вони не фігурки, а шматки плоского пластику?
автор Стрибну в гречку • 29 ноября в 23:40
Ответ дляСадоводница
да везде заговор я специально
Садоводница• 30 ноября в 00:05
Ответ дляСтрибну в гречку
да везде заговор я специально
Ну ми так і зроузміли