Шкідлива молекула• 29 ноября в 15:04
Мій підліток раптово захотів почитати “щось про сенс життя”
Що дати, щоб не злякати, але й не казочки?
Тро Нью-Йорку• 29 ноября в 15:06
дайте йому почитати Карнеги. свого часу далл мені багато в підлітковому віці. як заводити друзів, проявляти ініціативу і тд
Я тут с краю постою• 29 ноября в 15:09
Ответ дляТро Нью-Йорку
Карнегі легко читається, купа прикладів. доводі мотивує
а що там про сенс життя?
Видна міленіалка• 29 ноября в 17:28
Ответ дляТро Нью-Йорку
І мені дуже зайшов і допоміг в житті саме в підлітковому віці.
Купи слона• 29 ноября в 17:31
Я бы не забивала себе голову смыслами, для подростка это совершенно иное чем для взрослых. И точно мимо нудчтина т по Над пропастью во ржи и всякие Вонегуты.
Заводной апельсин и Бойцовский клуб, должно понравиться.
Anna -d11e• 29 ноября в 19:42
Цікава книга про сенс життя Віктор Франкл ’Психолог в концтаборі.’ АКТУАЛЬНа наразі