всемВсёИмного• 29 ноября 2025
Це пальто на зиму норм? Манго
В місті немає магазину, може хто бачив в реалі, там ще бежеві і чорні є відтінки
всемВсёИмного
• 29 ноября 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мені зазвичай теж. Але цього року в магазині нічого щось не сподобалося. Все коричневе)
Так, багато дуже цього кольору, в класі у доньки всі дівчата в куртках коричневих, тому дивлюсь щось інше. А ви носите М тому такий і міряли?
Поддакиваю иногДА• 29 ноября 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Так, ношу М в основному. В розмір іде
всемВсёИмного
• 29 ноября 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так, ношу М в основному. В розмір іде
Дякую
Поддакиваю иногДА• 29 ноября 2025
Моська-слон• 29 ноября 2025
Там плотная ткань. Подкладка ногой пошита, левой. Цвет такой, как на фото. Ворот свободный, не прилегает к шее.
Большемерит.
Петриківна• 29 ноября 2025
Ответ длявсемВсёИмного
А як з розміром? Взагалі це доньці, носить s зазвичай. Попросила колір щоб не путати в класі з іншими, бо у всіх коричневі і чорні....Білий клас, але....прати постійно треба буде
Я уже не помню, вроде в размер идет, у меня между М и S вечно, тоже заказала другую, юникло- прсто хотела серую, а вообще понравилась, у меня много верхней одежды манго- все хорошо носится
но я всегда из Испании заказываю - недорого