Окупанти вгатили по Вишгороду на Київщині: є пожежа в багатоповерхівці, ще зруйновано будинок
Потужная Нюхоморша• 30 ноября 2025
Такие новости - каждый день. У меня тоже были прилёты возле дома, жила без окон, спасибо, что квартира целая.
Пока не найдут способ решения прекращения этих убийств - нам только терпеть.
У меня способы решения не спрашивайте, я не дипломат, не глава государства. Они на это подписывались, не я. Пусть они разруливают. Руль мы сами все наблюдаем.
Вчора я після основної свистопляски зайшла в кв., заснула. Прокинулася не від вибухів. Просто мене розбудило «щось». Не чувши ані звуку, я зловила тривогу. За три секунди почула принципово новий звук, який НЕ асоціюється із звуком шахеда. Я в цій паніці ні з хуя - тем не менш встала, дитину за шкірку(навіть не пам‘ятаю цього бо я ще спала наполовину, від втоми мійно міцно спала), і зробивши три кроки від ліжка, не діішовши до коридору навіть, яяяяяк йобне. Я пришвидшилася і вийшла в загальний коридор. Все стихло. Ну а далі вже були тушкові ракети і останні 70 шахедів, залишки так би мовити. У нас особо не чуть було уже. Но той шахед перед яким я прокинулася, він влупився дуже близько, але не перед моїми вікнами, а під зворотніми типу (на іншу сторону). Сусіди бачили.
Планую якщо рубить жорстко, спати собі чи в підвалі, чи в загальному коридорі. Облаштувати, і дрихнуть. Без цих читань каналів, без бігання цього. Воно мене виснажує і задовбує.
Потужная Нюхоморша• 30 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Мы тоже при намеках на массированый едем в паркинг. Сейчас холодно, но купили себе спальники до - 10. Ребёнок спит в машине тоже в спальнике, мы спит на шезлонгах, но мы хотя бы спим и новости не смотрим. Понятно, что не очень комфортно, но психика целее. Прошлой ночью приехали после полуночи, уехали после 9 утра. Я кое как сплю. На глаза маска для сна, в одно ухо беруши, во второе наушник, потому что в паркинге ещё тот движ. В самом паркинге +10, но в спальниках тепло.
олена олена• 30 ноября 2025
Ответ дляПотужная Нюхоморша
Які шезлонги у вас?
Потужная Нюхоморша• 30 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Які шезлонги у вас?
Я в юске покупала, но их уже нет в продаже. Были 1600 по цене. Типа таких, как на фото. Поверх них каремат любой и спальники. Спальники с температурой 5+ комфорт, но если найдёте ниже 0 комфорт, то берите их. Наши спальники тоже на фото.
олена олена• 30 ноября 2025
Ответ дляПотужная Нюхоморша
Важкі шезлонги ці? Нести в руках можна?я на Тему придивилася, але не знаю, якими вони вживу будуть
Ответ дляПотужная Нюхоморша
Ви там чоловіка хотіли вивезти ще літом. Не вийшло?
Потужная Нюхоморша• 30 ноября 2025
Ответ дляIphone25
Нет, не получилось. Денег хотят, а гарантий никаких.