Щебетуха• 10 января в 00:06

Різдва більше немає. В мене однієї так?

Я ніколи особливо віруюча не була. Але в останній час взагалі немає тієї різдвяної атмосфери, як була раніше. Раніше прям відчувалось, співали колядки, а цього року навіть не бачила колядників, бо коли колядувати? Прийдуть 25–осудять одні, 7–інші, треті осудять бо не на часі.
В мене завжди було два Різдва, з одного боку родичі католики, тому святкували 25, а ініші православні. Святкувала в дитинстві з ними по черзі.
Зараз то війна впливає, але мені здається не тільки в ній справа. От 25 звичайний робочий день, в доньки екзамен був в університеті. Пару років назад скрізь говорили «Христос народився», зараз майже ніхто, бо знову ж таки осудять. В одних ще Різдво не настало, а в інших вже Водохреще.
Ну короче то не моя справа, нехай люди які дійсно вірять вирішують, я вже в інтернеті побачила деяких «віруючих» в срачах про перенос свят, тому я й зараз не вірю майже
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Згодна
Не згодна
Результат
Copy-Paste• 10 января в 17:08
Ответ дляЩебетуха
Там, у кого её забрали
кто забрал и где? вряд ли там Бог забрал своболу воли.
Меломанка Маланка• 10 января в 17:09
Ответ дляКапитанша
О, істинно православна жіночка ввійшла в чат
Відразу після церкви, розсмішила
Действительно смех, ибо я атеистка, так что галлюцинации советчиц вошли в чат
Капитанша• 10 января в 17:10
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Меломанка Маланка• 10 января в 17:11
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
О, тыкающая маргиналка и верунша показала своё е....
Капитанша• 10 января в 17:21
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Божий одуванчик• 10 января в 17:22
это вам решать надо или нет, мое мнение я тоже уже не верующая, но мне нравятся традиции и хор.семья всегда держится на традициях, ваши дети, муж это вспоминать угощение, стол , песни
Божий одуванчик• 10 января в 17:24
Ответ дляЩебетуха
Традиции еще есть
уберите , останутся одни серые будни)))и все за телефонами)
Svitlo_• 10 января в 17:46
Ответ дляЩебетуха
Там, у кого её забрали
Ні. Бог дав людям свободу волі.
Анонимба• 10 января в 18:29
В мене взагалі свят немає 4 роки, на др тільки в піцеріїї зустрічаємося.
Не спеціально, так склалося. Діти дорослі, правда.
автор Щебетуха • 10 января в 18:43
Ответ дляБожий одуванчик
Согласна
автор Щебетуха • 10 января в 18:44
Ответ дляSvitlo_
Ні. Бог дав людям свободу волі.
Не всім
Svitlo_• 10 января в 18:55
Ответ дляЩебетуха
Не всім
Кому не дав? Чи як позбавив? Приклад з життя приведіть?
автор Щебетуха • 10 января в 19:31
Ответ дляSvitlo_
Дітям наприклад хворим, які не прожили багато
Svitlo_• 10 января в 20:24
Ответ дляЩебетуха
За дітей роблять вибір батьки. Якщо батьки вибрали Бога - діти теж ідуть до Бога.
Курочка-чубаточка• 10 января в 20:24
Ответ дляпостою_послушаю
Нет православного Крещения. Есть крещение по Григорианскому и по Юлианскому календарю. Не показывайте так открыто своё невежество.
Моя нынешняяПравославная Церковь Крещение уже отметила, 6 января. И поверьте, эта Церковь точно ничем не хуже РПЦ, а по возрасту так лет на 800 старше
мне все равно, каждый останется при своем мнении
Курочка-чубаточка• 10 января в 20:26
Ответ дляКапитанша
Православна церква України вже відсвяткували Хрещення
что это хрещення
Капитанша• 10 января в 20:28
Ответ дляКурочка-чубаточка
что это хрещення
Водохреще, або Хрещення Господнє, — одне з найважливіших християнських свят, яке традиційно пов´язане з освяченням води.
Незламна• 10 января в 20:53
Ответ дляБюст Березуцкого
Согласна. У нас украли все праздники.
Хто украв? Бандерівці?
Незламна• 10 января в 20:54
Ответ длямладокошкина
А какая Вам нужна атмосфера?)
Это религиозный праздник, нормально праздновать его в Храме, остояв службы вечером и утром. Там атмосфера как и всегда)
Если Вы не верующая, зачем вообще ’отмечате’ то, что Вам чуждо?
💯
Крию матом страшно• 10 января в 23:04
Ответ дляРомашкинная
Бо я з Донбасу.
Там не дуже це шанували. Тільки Новий Год і Олівʼє
В останній Різдво роки стало мейнстрімом
І Миколая і Різдво.
Мені подобається як зараз
Брехня,я 1976 року народження,колядувала в дитинстві в селі у бабусі під Покровськом і до нас ходили колядники,м.Донецьк.
Ромашкинная• 10 января в 23:05
Ответ дляКрию матом страшно
Я з Горлівки.
Колядники ходили, але то така коляда була - ніяка.
Зараз все інакше і красиво , урочисто
Я_не_аноним_100%• 10 января в 23:14
у меня нет Рождества и Пасхи с 2014 года вообще, как только пришлось уехать из дома. потому что суть этих праздников - быть с близкими. я не особа религиозна сама по себе, поэтому без возможности ходить к родственникам, крестным, собираться вместе для меня это больше не праздники.
выше пишут что на Донбассе не колядовали) колядовали) может не так массово, но приходили всегда, с детства помню
автор Щебетуха • 11 января в 03:04
Ответ дляSvitlo_
Одразу до Бога не проживши?
Лама_мама• 11 января в 09:29
Ответ дляOxsi10
я 7 хожу у церкву. раніше святкували за столом. тепер тільки церква. 25 мені не йде морально, я не відчува. його. теж саме із Водохрещем.начежиття вкрали. треба їхати з країни і не думати взагалі за те. надоїло все.
можете їхати - але закордоном Різдво 25. Лише росія...7 святкує і білорусь.
Бюст Березуцкого• 11 января в 11:10
Ответ дляНезламна
Хто украв? Бандерівці?
Да
Крошка Енот• 12 января в 10:43
Ответ дляБюст Березуцкого
Согласна. У нас украли все праздники.
Такое же ощущение(