Меломанка Маланка• 30 ноября в 08:16
Наше проклятье
Услышала такую фразу от случайной знакомой. А вы как думаете, если бы он сразу сбежал, то лучше было бы? Или хуже? Как все было бы?
А если сейчас сбежал бы, то уже не то, наверно?
Лялькодзьоб• 30 ноября в 08:28
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Підмітайло• 30 ноября в 08:29
Ответ дляПацелуйнитуда
Вибір все одно доведеться робити. Потрібно читати програму, з якою йде кандидати, оцінювати професіоналізм, оточення. Ми тепер добре побачили, що означає ’випадкова’ людина при владі і популістська програма.
Украине очень необходимы те политики, которые предложат демонтаж системы и новую концепцию государства, а не только простую замену фигур на доске. А вот с такими политиками у нас проблема
СКИБИДЫШь• 30 ноября в 08:30
Ответ дляОбласті пітьми
Он говорил ’с Ермаком пришел, с Ермаком и уйду’.
Обещания надо выполнять. Ждём второй отставки уже его
Ок. Уявімо, він сьогодні пішов. Завтра хто виконує функції президента, ваша кандидатура ?
Указка• 30 ноября в 08:30
Ответ дляЧавонадо
Якби Зе втік в 22-му, я б зараз хз чи жива була б, місто моє було б вже майже 4 роки окуповане.
Не прихильниця нашого гаранта, але він тоді залишився правильно.
Тобто Зе ваше місто відстояв? Не пересічні хлопці, що створювали тро задля захисту. Я коли на початку квітня повернулася в Київ, біля мого будинку на виїзді з міста бачила не Зе, а хлопців-сусідів, майже не озброєних, пляшки з запальною сумішшю та автомат один на чотирьох. Якби люди тоді не об´єдналися задля захисту, Зе б не був ’невтік’, жив би в рашці, як вітьок.
ЯниЯ• 30 ноября в 08:30
Дівчата, подивіться на коментарі , і на теми в топі. Таке враження, що сюди запустили *Отряди путіна*
Лялькодзьоб• 30 ноября в 08:30
Ответ дляЯниЯ
Ти звідки приповзло сюди ? Навчись спілкуватись, а потім лізь сюди в коментарі.
Удалено администрацией...
Чорт і Шо• 30 ноября в 08:31
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А що ти 6е бачила вчорашню методичку болотну, що наступна юля
Що значить прийняти президенство?
Це у вас на болотах літрій алгогольович приймав посаду між строками хуйла.
А у нас вибори проходять....
Що значить прийняти президенство?
А у нас вибори проходять....
Де вибори?Уже скоро сім років як нема.
Підмітайло• 30 ноября в 08:32
Ответ дляЧорт і Шо
Де вибори?Уже скоро сім років як нема.
Весной скорее всего будут. Под российско-американским контролем
Чавонадо• 30 ноября в 08:31
Ответ дляА я женатая
а чем Вам помогло то, что зелупень не втик?
Ще раз. Якби президент втік на початку 22-го, моє місто було б зараз окуповане. Як Маріуполь. І не тільки моє місто, хто зна, де б ті орки зупинились.
СКИБИДЫШь• 30 ноября в 08:32
Ответ дляЛялькодзьоб
Удалено администрацией...
Чюмудан, вокзал, на Ростов до яника.
ЯниЯ• 30 ноября в 08:32
Ответ дляУказка
Розмінував Чонгар і відстояв. Люди не все зрозуміли.
Указка• 30 ноября в 08:32
Ответ дляІстеріомама
Ну піде він зараз і , що далі ? Як по вашому це вирішиться ?
Ух як зе-ко-манду вигнали на роботу з раночку в неділю. Європа ж в неділю не працює, західна Україна теж в церквах. Тож звідки ви щирі україночки?
Чавонадо• 30 ноября в 08:32
Ответ дляЧорт і Шо
А ви хто?Проукраїнський активіст,атошник, мовний патруль?
Всі жителі Маріуполя були атошниками або мовним патрулем? Або жителі Бучі, Бородянки?
А я женатая• 30 ноября в 08:33
Ответ дляЧавонадо
Каким боком зелупень к Вашему городу?
Зеленый имбецил и его кодло разминировали Чонгар, они запустили кацапню вглубь страны. Они все сделали для того, чтобы кацапы влезли поглубже в Украину.
Вы это время были в коме?
Меломанка Маланка
• 30 ноября в 08:33
Ответ дляЧавонадо
По факту кто виноват, что орки беспрепятственно захватили кусок юга наскоком (Мелитополь, ЗАЭС, Херсон и т.д.)?
пу_пугренчик• 30 ноября в 08:33
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я думаю, що британці мають поставить когось свого, типу джонсону дать громадянство і перад, наші так проворовались, шо варіантів нема.
ЯниЯ• 30 ноября в 08:33
Ответ дляЧавонадо
При Пороху звільнили Маріуполь , при зе окупували. Герой !
Уходя дверю не хлопать• 30 ноября в 08:33
Ответ дляЧорт і Шо
Де вибори?Уже скоро сім років як нема.
Напиши, як провести вибори на фронті, в Херсоні, Нікополі, Чернігові, Краматорську і інших містах?
Ти поїдеш наглядачем або у виборчу комісію, наприклад у Куп´янськ?
Істеріомама• 30 ноября в 08:34
Ответ дляУказка
Бере ? Чи зранку вже чогось хильнули ?
КоКоКоКоКоКо...• 30 ноября в 08:34
Ответ дляЧавонадо
Але ж насправді їх люди зупинили ,а не зеля своєю тушкою.Тоді дійсно всі об´єдналися
СКИБИДЫШь• 30 ноября в 08:34
Ответ дляЯниЯ
Ви праві, це інформаційна війна. Тут рашистської ботофеоми більше, ніж порадниць.
ЯниЯ• 30 ноября в 08:34
Ответ длявсегдаДаДа
...
Дуже гарно, ви підігруєте тролю з раші. Чи ви теж звідти ?
Чавонадо• 30 ноября в 08:35
Ответ дляУказка
Якби він втік, ви впевнені, що не було б хаосу, що всі б об´єднались і захищались?
Чорт і Шо• 30 ноября в 08:35
Ответ дляЧавонадо
А як окупанти моментально взяли Маріуполь в облогу?До нього не близька відстань
ЗдесяЯ• 30 ноября в 08:35
Ответ дляЛялькодзьоб
Удалено администрацией...
слабак твой янык, ну и кумир у тебя
Підмітайло• 30 ноября в 08:36
Ответ дляпу_пугренчик
Удалено администрацией...
Лялькодзьоб• 30 ноября в 08:36
Ответ дляСКИБИДЫШь
Чюмудан, вокзал, на Ростов до яника.
Удалено администрацией...
пу_пугренчик• 30 ноября в 08:36
Ответ дляЯниЯ
Просто люди втомилися ввд ввйни, ми довоювалися до поліцаїв у країні, людям не зочеттся втрачати комфорт, сидіти без світла, не спати вночі. І т. Д. Якби воювали як з 2014 то воюйте, ніхто б і слова не сказав, а коли втягують ьих хто не зтче в цьому приймать участь, товони вже починають вить.
А я женатая• 30 ноября в 08:36
Ответ дляпу_пугренчик
Независимость она такая.
Да. хрен пойми за что в этой мясорубке перемололи пару миллионов украинцев.
Впечталение, и уже не только у меня, что Украину наняли для рзвала раши.
Пока не развалим - будем погибать.
Продали , бл-ть, нас с потрохами
Пока не развалим - будем погибать.
Продали , бл-ть, нас с потрохами