Міні-бікіні• 30 ноября в 11:42

Мезо/био кто делает

Какими курсами вы делаете и какими препаратами? Какой видите эффект?
Синиця у спідниці• 30 ноября в 11:54
ніхто вже це не робить.
мезотерапія точно не дає ніякого ефекту.
від біоревіталізації ефект сумнівний і багато залежить від препарату і косметолога.
автор Міні-бікіні • 30 ноября в 11:56
Ответ дляСиниця у спідниці
ніхто вже це не робить.
А що роблять?
Синиця у спідниці• 30 ноября в 12:03
Ответ дляМіні-бікіні
А що роблять?
ідуть до косметолога і радяться з ним. тепер є багато абсолютно новітніх технологій. застосовують те, що потрібно індивідуально тій чи іншій жінці.
почніть із звичайних мікротоків, щоб розігнати кров, підвищити тонус.
Кашка-маняшка• 30 ноября в 12:10
Ответ дляСиниця у спідниці
мезо чи біоревіталізація може бути ефективна індивідуально чи ні?

Ходжу до косметолога, бачила записи в розкладі і біо і мезо, не лише губи колють.
Кашка-маняшка• 30 ноября в 12:11
Ответ дляСиниця у спідниці
Ви навіть не бачите вік дописувачок, що рекомендує зразу мікротоки
Синиця у спідниці• 30 ноября в 12:13
Ответ дляКашка-маняшка
я здогадуюсь, що якщо людина ставить такі питання, то вона вперше зібралася щось робити. чим починати з дурної мезотерапії, краще справді зробити мікротоки. або ж хай радиться з косметологом, що треба робити саме їй.
Синиця у спідниці• 30 ноября в 12:14
Ответ дляКашка-маняшка

мезо неефективна нікому і ніяк.
те, що вона є в переліку послуг, свідчить лише про те, що на неї є попит. серед тих, хто не цікавився ніколи питанням.
автор Міні-бікіні • 30 ноября в 12:16
Ответ дляСиниця у спідниці
Косметологи радять мезо, біо і ботокс
Парасюха• 30 ноября в 12:18
Ответ дляСиниця у спідниці
Мікротоки - теж дуже сумнівна маніпуляція.
Синиця у спідниці• 30 ноября в 12:19
Ответ дляМіні-бікіні
Косметологи радять мезо, біо і ботокс
значить, тікайте від таких косметологів, які радять мезо і біо заодно
Синиця у спідниці• 30 ноября в 12:21
Ответ дляПарасюха
ну не знаю. останній раз, коли я цікавилась, то професіонали радили починати саме з неї. хай автор тоді робить зарядку для обличчя. ось тут точно не нашкодиш.
Зайченя• 30 ноября в 12:25
Ответ дляСиниця у спідниці
А ви в усьому розбираєтесь, чи тільки в косметології?
Парасюха• 30 ноября в 12:29
Ответ дляСиниця у спідниці
О, та ви жертва інфоциганів та маркетингу. Зарядка - ще гірше за мікротоки. Тоді вже краще токи
Синиця у спідниці• 30 ноября в 12:32
Ответ дляЗайченя
ще в політиці розбираюсь, в літературі і в антропології.
якщо мене цікавить якесь питання, то я іду і вивчаю тему. от, як автор, допустім, почала з того, що спитала на жіночому форумі.
а я сиділа у блогерки, яка професійно займалася улучшайзінгом, там все черпала для себе. вона ходила до кращих косметологів, які володіли найактуальнішіми технологіями, і ділилася з своїми підписниками.
тепер я просто до косметолога ходжу, але тих, хто пропонує мезо, зразу відкидаю. і до речі саме моя теперішня косметолог теж дуже просунута, погано відгукувалася про біоревіталізацію, принаймні про те, що робили раніше, казала, що ті препарати застигають під шкірою і спричинюють проблеми.
я, якщо чесно, взагалі не хочу з порадницями нічим, ніякими знаннями ділитися, особливо в області косметології, це щось на мене найшло. бо ці самі люди потім мені хамлять у цій же, або інших темах.
автор Міні-бікіні • 30 ноября в 12:47
Ответ дляКашка-маняшка

А ви у косметолога що робите?
Кашка-маняшка• 30 ноября в 12:51
Ответ дляПарасюха
Дуже.
Кашка-маняшка• 30 ноября в 12:54
Ответ дляСиниця у спідниці
Хай авторка походить на міофасцилярний масаж, потім на мікротоки,
, електровапорацію , Дермапен, рф мітинг, потім мезо, потім біо, потім ботокс і так по зростаючі ціновий пропозиції.
Синиця у спідниці• 30 ноября в 12:54
Ответ дляКашка-маняшка
хай
Кашка-маняшка• 30 ноября в 13:00
Ответ дляМіні-бікіні
А ви у косметолога що робите?
мені біоревіталізація дорого. Тому дермапен з сироватками.
Не кую, не мелю• 30 ноября в 13:24
Ответ дляСиниця у спідниці
Господи ну какой бред 😳
Вы наверное с филерами путаете.
После биоревитализации лицо сияет просто. Кожа очищается от мелких прыщиков, просто гладкая и ровная становится. Мне 48 лет, весной делала биоревитализацию, эффект ещё сохранился.
автор Міні-бікіні • 30 ноября в 13:33
Ответ дляНе кую, не мелю
Господи ну какой бред 😳
Вы наверное с филерами путаете.
Що кололи не підкажете?
Не кую, не мелю• 30 ноября в 13:34
Ответ дляМіні-бікіні
Що кололи не підкажете?
Спрашивала, но не запомнила, какой-то французский препарат.
Кашка-маняшка• 30 ноября в 16:53
Ответ дляНе кую, не мелю
Господи ну какой бред 😳
Вы наверное с филерами путаете.
Я якось до війни бачила роботу мого косметолога: стюардеса, вже інструкторга, стала за Дубайські авіалінії, ну виглядала як молода дівчинка, а не 45+. Шкіра аж сяяла.
Упругая попка• 30 ноября в 17:22
Ответ дляПарасюха
Вы такая интересная. Все не то и не так. Но посоветовать то не могу, идите к косметологу. Понятно, что человек пойдет. Но автор пришла без опыта, хочет идти уже с каким-то пониманием.
Червона калина• 30 ноября в 20:11
Ответ дляНе кую, не мелю
Господи ну какой бред 😳
Вы наверное с филерами путаете.
Каким препаратом ?
Парасюха• 30 ноября в 23:07
Ответ дляУпругая попка
Ну ви теж нівроку. Нафантазували, додумали. Де я писала, що ´´все не так´´? Як раз все так з біореаіталізацією. Для певних типів шкіри та певних проблем. Це по перше.
По друге, авторка вже була у косметолога і косметологи їй порадили. Це по друге, уважніше треба бути, перш ніж нісенітниці писати. До косметолога авторку не я відправляла.
І по третє, таки фейс зарядка - то точно таке не порадить жодна людина ´в темі´.
На все добре.