from Ukraine• 30 ноября в 12:00

До 250 тисяч ФОПів в Україні потраплять під серйозний удар через обовязковий ПДВ

До 250 тисяч ФОПів в Україні потраплять під серйозний удар через обов´язковий ПДВ, — ЗМІ

📍МВФ дає Україні гроші, але з умовою: «зробіть податки прозорішими».
📍Уряд України вирішив: «Підвищимо податки для ФОПів — і отримаємо більше».
📍Наслідок для дрібного бізнесу: податки виростуть у 3 рази — з 7% до 20–22%.
📍ФОП із доходом 2 млн/рік сьогодні платить ~140 тис. Після реформи — 380–430 тис. грн.
📍Це призведе до того, що: третина стане платниками ПДВ і підніме ціни; чверть закриються; 100–150 тис. підуть у тінь або емігрують.
Лупаю цю скелю• 30 ноября в 14:01
Ответ дляМию чакри щоденно
Удалено администрацией...
Винник• 30 ноября в 14:02
Работая на предприятии платим 22%. Но ФОПы ноют постоянно
Лупаю цю скелю• 30 ноября в 14:04
Ответ дляfrom Ukraine
Сказали такое, какие ещё основы экономики, если они даже об основах математики не в курсе). Только тупой может думать, что ему будет хорошо, когда всем остальным вокруг плохо и вот таких большинство, из-за этого собственно и разруха такая десятилетиями, разруха в головах (с) и они эту разруху переносят на всевозможные сферы жизни!
Разруха потому, что сильно много хитрозадых схем ухода от налогообложения.
Галя із Дарниці• 30 ноября в 14:02
Ответ дляНе любовница
В Европе упрощают отчётность, снижают налоги и давление, потому что понимают: бизнес нужно развивать. А у нас наоборот уверены, что чем сильнее давить и выжимать, тем быстрее вырастет экономика. Логика уровня “бідні, бо дурні”.
Лргіка рівня криворізьського інституту- ’Чим меньше годуєш корову і більше доїш -то молока буде більше!!’
МинерАлочка• 30 ноября в 14:07
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я не про Монако, а про Киев, где пробки из новых авто с утра до вечера.
В бедной стране,которая сидит на дотациях Европы.Какие льготы?Все равны,и ФОПы так же.
Ну всё, теперь ноХтики, реснички и губки тоже будут с НДС + зарплату бухгалтеру, который это все вести будет, в цену услуг включат.
Я веду ФОП и знаю НДС. Можете ко мне в очередь на обслуживание записываться!
Не любовница• 30 ноября в 14:09
Ответ дляНульовий сантиметр
Будуть купувати в інших країнах, де ці товари коштують дешевше. До речі, по багатьом позиціям ми вже давно так робимо
з 1 січня вводять наче вводять мито на всі посилки, що теж вдарить по всім
Нульовий сантиметр• 30 ноября в 14:09
Ответ дляСусідка зверху
До першої перевірки і штрафу хай собі працює тільки за готівку
До великих мереж з ФОПами ніяких претензій?
Лупаю цю скелю• 30 ноября в 14:09
Ответ дляМинерАлочка
В мене на роботі не можна з манікюром. Вибачайте))
МинерАлочка• 30 ноября в 14:10
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мой сын в ай-ти. Приличная зарплата . Фоп. Налогов он платит меньше, чем я со своей нищенской зарплаты учителя. Так что не надо про бедных фопов
Так он же из сэкономленных от налогов денег небось Вам отстегивает? А теперь отдаст в бюджет, пусть минддичи в асфальт зароют и по сумкам раскидают
Настасья Пицун• 30 ноября в 14:21
Ответ дляЛетюча помилка
Ещё забыли один факт,самый весомый,в стране война и многие выживают .Тарифы повышают ,света нет ,генератор купи ,бензин ,покупателей мало ,цены растут ,все разрушено .А они налоги повышают .Это просто треш.
Очень жаль, что среди не очень умных тут, немного таких какие мыслят трезво
Тут как почитаешь, то такое впечатление что большинство блаженных сидит
А потом куча тем про скидки и что денег не хватает ни на что, то ли ещё будет)
Настасья Пицун• 30 ноября в 14:23
Ответ дляfrom Ukraine
В том то и дело, люди барахтаются как могут, чтоб выжить, но добивают с каждым днем, то есть не помогают, об этом и речи нет, добивают изо всех сил
Кому вы тут это пишите?
На советчице только люди должны, а власть должна только тырит и тут очевидные вещи никто видит не хочет)
Секретница• 30 ноября в 15:01
Ответ дляЛупаю цю скелю
Слушайте. Ну, Киев столица. В любой столице это будет. Немного в сторону, другая картинка. Сейчас с неба падает у кормушки кто да тцкашникам (эти вообще берега потеряли). Рядом с кормушкой трущиеся еще получают с неба. Бизнес малый в большой ж. Средний еле выживает.
Гарні диньки• 30 ноября в 15:13
Все будет у фопов нормально, это пенсионеры с зарплатой 3 тыс и бюджетники на минималку, ну и все обычные работники с зарплатой 20 тыс загнутся, а все остальные как живут норм, так и будут продолжать
Скромняшка• 30 ноября в 15:25
Мы с мужем в айти. Сын подросток. Приняли решение выезжать.
САМ_ТАКОЙ• 30 ноября в 15:26
Ответ дляМинерАлочка
Как это влияет на то, что ай-ти платят налогов меньше учителя?
Скромняшка• 30 ноября в 15:27
Ответ дляЛупаю цю скелю
Хай платять на рівних з усіма умовах.
Еміграція?)))Айті тут сидять,бо за кордоном витрати значно більші.І їх зарплата порівняно з іншими професіями за кордоном,не така вже й велика.Це в Україні вони виглядають більш забезпеченими.
Мы в айти. Сидели тут ,да. Город прифронтовый, перспективы во всем так себе. Поэтому уезжаем.
Пишу, не читаю• 30 ноября в 16:04
На жаль, через те що великий бізнес оптимізується і дробиться на ФОПів, країна недоотримує мільярди податків
Це питання податкової, яке вона має вирішувати перевірками і штрафами
Зайдіть в будь-який заклад (кафе -ресторан)
Замовте страви і алкоголь, майже всюди вам рахунок розділять на різних фоп
І ці ФОП не будуть власниками бізнесу, а в кращому випадку це офіціант чи бармен цього кафе
Великий бізнес не платить, а постраждають реальні маленькі бізнеси, які підвищеними податками задушать
А якби працювала податкова як має бути, такого б не було
Осьминожко• 30 ноября в 16:07
Ответ дляЛупаю цю скелю
А чому я маю платить податкі, а якісь ФОПи ні?
МВФ теж не дурні,бачать на яких авто їздять українці.
Ви не зрозуміли. Це не ФОП буде платити ці податки (ПДВ), а Ви, бо всі податки закладаються в товар і послуги. Чим більший податок, тим дорожчі товари і послуги.

А ще Ви будете оплачувати податок за розмитнення на кожну посилку яку замовляєте на закордонних сайтах Тему, аліекспрес і тд. Це також +20-30%.
А чому це я ФОП маю оплачувати розмитнення, а Ви ні? Замовили собі товар, податки не оплатитили - це не чесно.
А_я_ЛОЖУ!• 30 ноября в 16:12
Ответ дляЛупаю цю скелю
Заплачу, у ФОПів купую вкрай рідко. Але податки вони повинні платити як всі.
ФОПи платять податки.
З чого ви взагалі взяли, що не платять?
І ви купуєте у ФОПів - на Розетці, на Промі, в Епіцентрі і на інших сайтах товари.
Чи ви в лісі живете?
Осьминожко• 30 ноября в 16:16
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
ФОПи платять податки.
З чого ви взагалі взяли, що не платять?
Чи ви в лісі живете?
А ще вона відпарвляє і отримує посилки з відділень Нової Пошти, які належать також окремим ФОПам. Тому цих відділень настільки багато. Ціни на ці послуги також підвищать.
Неробименінерви• 30 ноября в 16:40
Можно влупить 5% .
Но не 20 .
Галя із Дарниці• 30 ноября в 17:03
Ответ дляНеробименінерви
Можно влупить 5% .
Но не 20 .
ну ви що,тоді на яйця міндічам не вистачить!!
Пукимончиг• 30 ноября в 17:11
Ответ дляЛупаю цю скелю
ставайте фопом і платіть стільки ж.
У вас є лікарняні і відпустки і інші соц гарантії, які вам оплачує роботодавець, а фопи це оплачують самі. У вас голова не болить, де ваш роботодавець візьме кошти на вашу з/п.
Осьминожко• 30 ноября в 17:11
Ответ дляЛупаю цю скелю
Поднимут цены все маленькие магазинчики, стоматология, массажные кабинеты, косметология, маникюрные салоны, парикмахерские, швейные мастерские, аренда, логистика, транспортные услуги, ремонт квартир, установка дверей, окон, доставка еды, такси, грузоперевозки и тд и тд.

Подорожание заденет много услуг. То что Вы скупаетесь в Сильпо, АТБ и подобных магазинах Вам не сильно поможет. Уйдут малые ФОП и вырастут цены в маркетах.

У Вас играет больше злорадство. Кому-то плохо - значит мне хорошо. Но оплачивать этот ПДВ придется конечному потребителю. Именно за Ваш счет весь этот банкет.
Пукимончиг• 30 ноября в 17:12
Ответ дляЛупаю цю скелю
самозайняте населення має мати пільги. Бо зараз вчорашні ФОПи вийдуть на ринок праці, і ймовірно багато з ним виявиться більш кваліфікованими, ніж ви і ви втратите роботу. Або ваш чоловік, дитина, брат, сестра.
Пукимончиг• 30 ноября в 17:17
Ответ дляЛупаю цю скелю
всі великі торгівельні мережі продають через ФОП. От з цього і варто було б почати державі. Це величезні прибутки в обхід податкам. І працтвники айті компаній, які працюють через ФОП, а не як наймані робітники.

Але у вас настільки обмежене заздрісне мислення, що ви навіть не можете усвідомити, що за всі ці податки заплатите ви, як кінцевий споживач.
А потім економіка загнеться, і вже ніхто нічого платити не буде, як і купувати. І ви в тому числі.
База_птеродактилей• 30 ноября в 17:36
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну дивіться ІТ заводять валютну виручку в Україну і дійсно платять податки. Плюс до податків на обміні валют теж втрачають немало. Я колись рахувала податкові витрати в декількох країнах, що вам сказать валютної виручки в Україні поменшає, бо вигідніше змінити податкову юрисдикцію. Крім розміру податків варто враховувати інші ризики, а це ніяк не на користь України. Тому заздрісні тьоті можуть звісно порадіти, що комусь стане гірше, але най потім не дивуються чому саме їм)
Лупаю цю скелю• 30 ноября в 17:53
Ответ дляПукимончиг

Прям плач Ярославни
Хто через що загнеться?Ви повний профан в питаннях економічного устрою держави-хто є головним платником податків,на чому будується економіка держави,що є локомотивом економічного благополуччя.
І це аж ніяк не продавці китайського лайна в ТЦ..Вчить матчасть.
Пукимончиг• 30 ноября в 17:59
Ответ дляЛупаю цю скелю
Прям плач Ярославни
то яким чином збільшення податків з продаців китайського лайна зможе наповнити державний бюджет?))
Для держави тут дійсно небагато вигоди, але таких як ви це потішить)
Чому таке зле? Бо бідне, чому бідне - бо дурне...(с)
Так...чомусь подумалось, читаючи ваші дописи))
Дайте вподобайок• 30 ноября в 18:25
Ответ дляМинерАлочка
Чем больше налогов ФОП заплатит. Тем больше миндич украдет