Чижик Пижик• 30 ноября 2025

Почему все говорят на распив, а не на разлив

И смотрят на тебя как на странную, если используешь последнее
Дівчина Гілмор• 30 ноября 2025
Не звертайте увагу, старі звички алкоголіків
Куколка-мяуколка• 30 ноября 2025
У вас же гугл не заканчивается на советчице
из_под_тишка• 30 ноября 2025
Так принято, так повелось
Обнемашечка• 30 ноября 2025
смущают их ассоциации с алкашкой
Обнимашкина• 30 ноября 2025
Разлив это алкоголь.
Распив это парфюмерия.
Моя классификация.
Обнемашечка• 30 ноября 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
у меня есть гугл и шо?

почему говорят на распив?
Столічна штучка• 30 ноября 2025
Гугл
Отличия от «разлива»
Распив: Деление оригинального, дорогого парфюма на маленькие объемы (отливанты) с сохранением его оригинальности.

Разлив: Продажа наливной парфюмерии, созданной на основе известных ароматов, но не являющейся оригиналом. Часто имеет названия-аналоги или просто цифры.
Мафиозная• 30 ноября 2025
Бо на розлив продають на острівцях в ТЦ всіляку ’ліцензію’. Коштує дешево і якість така ж, але можна купити великий об´єм. Розпив - з оригінального флакону шприцем набирається невелика кількість парфуму. Як правило, купують, аби спробувати аромат. Не завжди можна придбати пробник.
Колгоспниця• 30 ноября 2025
А почему все нюхают, а духи слушают? Какой-то повернутый придумал, так и повелось
Куколка-мяуколка• 30 ноября 2025
Ответ дляОбнемашечка
у меня есть гугл и шо?

почему говорят на распив?
Учитесь пользоваться Гуглом
Мафиозная• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Тому, що в парфумах ноти аромату. А ноти слухають. От і все.
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Учитесь пользоваться Гуглом
И что? Автор спрашиет почему придумали именно так?
Куколка-мяуколка• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Потому что умные и так понимают почему.
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляМафиозная
Так и до маразма можно дойти. В Вине нотки смородины, но его ж не слушают?
Мафиозная• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Хто вам сказав?)
І вино слухають.
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляМафиозная
Хто вам сказав?)
І вино слухають.
может быть, я просто не пью
Мафиозная• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
может быть, я просто не пью
’Вино слухають’ – це фраза, що означає насолоджуватися вином, звертаючи увагу на його смак, аромат і текстуру, а не просто швидко випиваючи. Це процес, який передбачає невеликі ковтки, оцінку нюансів, таких як кислотність, і те, як вино розкривається в келиху, а також у поєднанні з їжею.
Як ’слухати’ вино
Не поспішайте: Робіть невеликі ковтки, щоб краще відчути смак і аромат.
Насолоджуйтесь ароматом: Зверніть увагу на те, як розкривається аромат вина в келиху з часом.
Оцінюйте текстуру та кислотність: Відчуйте, як вино омиває рот, зверніть увагу на його кислотність та інші характеристики.
Зверніть увагу на післясмак: Після того, як ви проковтнули вино, оцініть, як довго і які відчуття залишаються.
Поєднуйте з їжею: Правильне поєднання вина з їжею може посилити як смак вина, так і страви.
Використовуйте правильний келих: Не переливайте вино з келиха в келих, адже це може зруйнувати його структуру та аромат.
Добрая свекровь• 30 ноября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Гугл
Отличия от «разлива»

Чат несёт ту пургу, которая в него попала от пользователей.
Даже тут лет 8 назад была уже большая тема, где поклонницы отпшиканной ниши рассказывали, как важно не дай бог не перепутать элитный аристократичный распив з быдлячим разливом
Хотя, на мой взгляд, самым правильным термином для описания процесса взлома нормального флакона, чтобы раздерибанить его шприцами на двести женщин - это ’отлив’.
Марфа Українівна• 30 ноября 2025
Не знаю 🤷‍♀️ мені теж це не зовсім зрозуміло
Напевно по аналогії що розпивають пляшку (алкоголю), тобто ділять на декількох
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляМафиозная
Як ’слухати’ вино
Я можна ноти слухати на смак? Якщо вдуматись, виходить що попало
автор Чижик Пижик • 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Господи ещё и духи вся ’илита’ слушает! Анны Каренины все, блт Остановите планету
Мафиозная• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Ну якщо вдуматись, то як дощ іде? В нього хіба є ноги?)
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Марфа Українівна• 30 ноября 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Тоді навіщо взагалі цей форм, якщо максимально все можна загугліти або дізнатись у ШІ
Вишневий цвіт• 30 ноября 2025
Это как в море суда ходят, а не плавают и в театре служат, а не работают
автор Чижик Пижик • 30 ноября 2025
Ответ дляМафиозная
Москальский язык вообще странный
Вишневий цвіт• 30 ноября 2025
Ответ дляМафиозная
У нас на Закарпатті кажуть ’паде’
Мафиозная• 30 ноября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
У нас на Закарпатті кажуть ’паде’
Ну це говір. В літературній мові таки йде.
Марфа Українівна• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Тому що маркетинг - страшна сила
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
У нас на Закарпатті кажуть ’паде’
У вас і пальто ставлять на вішалку, а не вішають