Гуру троллинга• 30 ноября 2025
Чоловік у відрядженні, діти в батьків, невдобненько якось
ахаха….навіть за вінішком немає кому згасати))) ще в пʼятницю був додатковий вихідний на роботі, а в четвер плановий клінінг з генералкою.
В суботу поробила всю роботу до 12 ранку і неділя з понеділком вихідний.
А ви от в чудеса не вірите))
Гуру троллинга
• 30 ноября 2025
В цілому в мене домашні не ті люди яким потрібен супер догляд і в нас сам за собою кожен прибирає, але я тупо соу фрі ці всі дні
Гуру троллинга
• 30 ноября 2025
Ответ дляНаездница
В чому проблема?
Я не знаю в чому ваша проблема 🤷🏼♀️
Наездница• 30 ноября 2025
Ответ дляГуру троллинга
Я не знаю в чому ваша проблема 🤷🏼♀️
Нє) у мене якраз все на місці. І вінішко, і діти, і робота, і книгу якраз взяла😁 зайшла, а у вас проблема себе зайняти?
ЯкаКраля• 30 ноября 2025
Ответ дляНаездница
В чому проблема?
Женщина скучает и не нашла ничего лучше, как провести своё время на Советчице.
Наездница• 30 ноября 2025
Ответ дляЯкаКраля
Буває. Ех, крила обрізані форумом)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 ноября 2025
вам еще осталось перебрать чечевицу и посадить 7 розовых кустов.
Гуру троллинга
• 30 ноября 2025
Ответ дляНаездница
А чо ви тут?
Гуру троллинга
• 30 ноября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
А раньше дети или муж згасали за винишком?
Да, муж гасав
Наездница• 30 ноября 2025
Ответ дляГуру троллинга
А чо ви тут?
Та кажу ж. У мене прям ритуал: знайшла хвилинку, телеграм, совєтчиця. Хто ж в наш час без новин? А тут ви на перших шпальтах) піду читати і спати. Не проґавте час. Зробіть щось для себе.
Зашла на 5минут• 30 ноября 2025
Ответ дляГуру троллинга
Да, муж гасав
Так а если вы два дня свободная, почему сами не згасати за винишком?
Гуру троллинга
• 30 ноября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Не хочу
Куда ж без меня• 30 ноября 2025
Ответ дляГуру троллинга
И в чём проблема ? Вы себя некомфортно чувствуете наедине с собой ? Вам наедине скучно , плохо , непонятно что делать или о чём тема ?
Гуру троллинга
• 30 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Про вінішко
Угадайс• 30 ноября 2025
Ответ дляНаездница
В чому проблема?
Почему проблема? Человек хвастается)
На_оба_рот• 30 ноября 2025
Ответ дляУгадайс
Почему проблема? Человек хвастается)
Тем что вина не может выпить🥹
Угадайс• 30 ноября 2025
Ответ дляГуру троллинга
А чо ви тут?
Не обращайте внимания)
Я Вас понимаю. Семью свою люблю, но несколько дней побыть одной это кайф)
Гуру троллинга
• 30 ноября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Так у вас нет винишка
Взагалі було, а тепер от самій прийдеться їхати
Ms. Скромность• 30 ноября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
И в карете на бал)
Единая страна!• 30 ноября 2025
То це ж круто. Відплчиньте, зробіть щось для себе.
У мене недавно дитина в гості з ночівльою..
То я не знала куди себе приткнути))), сама вдома за дооовгий час ..
Так я прибиранням до ночі зайнялась))) от відпочила..)) Але у кожного свій відпочинок!
Снегопадка• 30 ноября 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Ооо, теж люблю прибирати коли сама вдома.
Автор, класна тема👍