Атятя_тётя• 09 ноября в 11:23

Це нормальний формат роботи

Вітаю!)
В мене часто буває, що робочі питання потрібно вирішувати у вихідні дні. Наприклад, нещодавно пише мені керівник у вихідний день, 0 16:00, що на завтра до 12 потрібно зробити звіт. Я б його зробила в робочий час, але він не згадував ні про який звіт. Ще і на мою вступний день о 8 ранку я їду у відрядження. В результаті весь вечір вихідного робила звіт.
У Вас таке буває на роботі?
Все питаю зарання• 09 ноября в 11:25
Ні
Nathalie27• 09 ноября в 11:27
За роботу у вихідні дні і вночі передбачається доплата
автор Атятя_тётя • 09 ноября в 11:29
Ответ дляNathalie27
Без оплати. А ще нам часто навчання ставлять у вихідний день, ще й таке, що треба всі два дні роздуплятись
Все питаю зарання• 09 ноября в 11:33
Ответ дляАтятя_тётя
Ну ви вже жалілися. Просто зважте: це вам підходить чи ні. А умови роботи ви не зміните
Амбасадор щастя• 09 ноября в 11:35
В нас на роботі є люди які працюють ’от выработки’, є на ставці , а є з ненормованим графіком. В останніх найвища зарплата, і так-мені можуть дзвонити в будь який час, або вислати за мною авто, навіть на дачу.
Мания-Величия• 09 ноября в 11:34
Як постелиш так і виспишся
Сама вумна тутички• 09 ноября в 11:38
Было,но не часто.Еще на совсем старой работе.Надо было акцизки клеять на оптовом складе,но тогда оставались абсолютно все.Потом кассу перепечатывать нужно было,но домой я не успела доехать.Так,чтоб как у Вас-нет
Бабка-ежика• 09 ноября в 11:44
Я робочий телефон на вихідних не дивлюсь.
Муууумие• 09 ноября в 11:50
Ні, це не нормальний формат роботи.
У вашого керівника відсутнє розуміння, що таке правильна комунікація, правильний таймінг та правильна постановка завдань.
А у вас відсутня системність в роботі та вміння відстоювати професійні кордони.
Муууумие• 09 ноября в 11:52
Ответ дляАмбасадор щастя
Думаю, якщо у автора теми була би подвійна оплата за овертайм роботу, вона би цю тему навіть не підіймала.
Але, ви використали свій шанс похвалитися.
Творческий типаж• 09 ноября в 12:02
Ответ дляАтятя_тётя
Це такий тип керівника.
Йому нічим зайнятися у вихідні дні!
В мене був такий. Діти дорослі, з дружиною живуть вдвох як чужі. Тому обов´язково виходив на роботу по суботах і нам вигадував роботи.
В нього сім´я є?
Амбасадор щастя• 09 ноября в 12:07
Ответ дляМуууумие
Ви прочитали впоперек?
Я написала як це повинно бути організовано ,і як оплачуватись.
Хвалитись чим,ви кумедна?Я от выработки заробляла більше,і не мала гемору ні на вихідних ні вночі.Могла поїхати у відпустку,і не розповідати куди і на скільки.Після роботи могла вийти і вимкнути телефон.А тепер не можу,бо дурна була і погодилась замість колеги,яка пішла на пенсію.Тепер хочу назад все повернути,але ніхто не згоден мінятись.
побольшомусекретику• 09 ноября в 12:08
У меня была такой руководитель, а еще могла в 9 вечера позвонить и рассказывать свои идеи, потому как у нее вдохновение Два года я терпела, а потом высказала, что выходные и вечер, это не рабочие часы и, о чудо, она, конечно разозлилась, но и звонить перестала
автор Атятя_тётя • 09 ноября в 12:43
Ответ дляТворческий типаж
Це такий тип керівника.
Йому нічим зайнятися у вихідні дні!
В нього сім´я є?
Так
СКИБИДЫШь• 09 ноября в 16:35
Ответ дляАтятя_тётя
Ну то підготуйте завчасно кілька вагомих аргументів і використовуйте за необхідністю.
Везуть на тому, хто не відмовляє.