Сусідка знизу• 01 декабря в 05:41
Если подпишут мир - как будете относиться к русским?
Как думаете?
Результат:
вже голосів:
367 (79.44%)
Никогда не отпустит
95 (20.56%)
Со временем меня отпустит
Тишком нишком• 01 декабря в 07:51
Ответ дляСусідка знизу
Я вернусь назад с вероятностью в 99%. Поэтому да - волнует. И я тоже украинка, если что.
Така українка, що хвилює як ставитимуться решта українців до кацапів?
То як ви сама думаєте, через скільки наші військові, чиї побратими гинули в них на очах від кацапських куль, пробачать росіян?
А батьки що залишилися без дітей - вони коли пробачать?
А діти, що залишилися без кінцівок - коли вони забудуть що то з ними зробили саме росіяни?
Замулена ріка• 01 декабря в 07:53
Ответ дляСусідка знизу
Нет. Я не на допросе и отвечать вам не хочу. Вы не ответили ни разу, но перешли на личности и закидали вопросами меня. Ценности от вас как от собеседника ровно ноль тут. Вам я отвечать не буду.
Звичайно, не будете.
Ваша мета - розганяти тему ’хароших узкіх’, в хто не згоден - хай заткнеться. І під узкімі ви маєте на увазі саме громадян росії, в не окупованих. Тих, хто зараз знищує українців. Але треба ’все забути’ і робити вигляд, що то ’все омерика і джонсонюк особисто почали війну в Україні і не давали бідній росії її завершити’.
Некомильфо• 01 декабря в 07:53
Ответ дляЗамулена ріка
Тобто, ’заткнуть рота’ всім, хто називає росіян фашистами і розказує про звірства, які вони вчинили?
Ми вже проходили ’заткнули рота’ з голодомором. Українці завжди пам´ятатимуть і дітей навчатимуть, що росіяни вбивці і фашисти, вбивав і катував не особисто хуйло, в рядовий ванька, в його Манька приймала на пошті змародьорений унітаз з холодильником і вчила дітей ’тато герой’, поки ’тато’ гвалтував українських дітей і вбивав їх батьків. Таке НЕ забувають і НЕ прощають, якщо не хочуть повторення.
Також про своїх треба пам´ятати, про відбиту мошонку в тцк, трупи в Тисі, такса на вихід та виїзд, двушечку у маскву, яйкі по 17 грн. Це дуже важливо, пам´ятати, як свої на на твоїй крові наживалися та грали на полі русні.
Замулена ріка• 01 декабря в 07:54
Ответ дляПросто Фіфа
Детям не придется адаптироваться. Они просто будут жить без войны, что совершенно не исключает того, что они будут помнить войну. Наши бабушки войну помнили всю жизнь, как и Голодомор.
Якщо Росія не розвалиться, цим дітям доведеться воювати з кацапами.
Непозбувна Бентега• 01 декабря в 07:55
Ответ дляЯ такая наивная
Так, а що там у тебе в трусах? Аквафрешова тряпка, замість прокладки? 🤮
Удалено администрацией...
Замулена ріка• 01 декабря в 07:57
Ответ дляНе служанка
Вы можете настраивать своего ребёнка, учить ненавидить, воспитывать в этом духе и тогда он будет нанавидить до старости, кто мешает?
На сході і півдні дітей вчили російської мови і любити росію, дивилися кацапське ТБ. Їх досвід має навчити, що роблять росіянці з любителями росії. Інколи для збереження життя варто вчити дитину правилам безпеки: не бігти через дорогу перед машиною, не стрибати з другого поверху на асфальт, не вірити і не дружити з кацапом.
Цигарний шланг• 01 декабря в 07:58
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Если после подписания с обеих сторон будет поддерживаться взаимная ненависть - то отсюда точно валить надо на другой континент. Потому что тогда война точно повторится и очень скоро.
Война продолжится, и очень скоро, потому что кончелыгам нужна заморозка на какого-то время, чтобы избежать серьезных последствий санкций и произвести новый запас оружия для дальнейшего захвата Украины. А не вот этот вот бред про взаимную ненависть.
Они всё равно попрут нас захватывать и убивать, независимо от нашего к ним отношения. А после стольких убийств мирного населения - они не заслуживают ничего, кроме ненависти.
ОдинРазНадетое• 01 декабря в 07:59
Ответ дляСусідка знизу
Я не знаю. Сама пытаюсь понять.
Ну вот подпишут они - а как это дальше будет?
Как-то будет. Смысл об этом думать?
Некомильфо• 01 декабря в 08:00
Ответ дляЗамулена ріка
Я так понимаю, ваша заслуга только в том, что вы с рождения украиномовная? И вы позволяете себе обсирать других, за то, что с детства говорили русском? У меня для вас плохие новости-вы не лучше русни.
Цигарний шланг• 01 декабря в 08:02
Ответ дляСусідка знизу
Вот у меня те же мысли, потому что я просто физически не представляю куда эта взаимная ненависть денется. При чем у них это с пеленге взращивается. Если нет цели - война на поколения - то зачем?
Думала Вы нормальная, но ошиблась.
Рашабот пришла вещать про ’дружбу братских народов’ и всеобщее прощение после убийств мирных украинцев
Пшла вон, матреха недоделаная!
Не понимает она...
За чЬто, Герасим?! (с)
Пшла вон, матреха недоделаная!
Не понимает она...
За чЬто, Герасим?! (с)
Замулена ріка• 01 декабря в 08:02
Ответ дляOl-a
Первая ценительница вечной войны в теме. Ответьте на один вопрос: что там сейчас в Молдове, Грузии или более старые конфликты возьмите бывшую Югославию, к примеру?
А по теме. Не нажала ни на один вариант, так как не делю людей по национальности. Среди своих гнид тоже хватает. Как к примеру Вы автор относитесь к уроженке Ужгорода певице Йооолке?
Порівняти російського вбивцю зі звичайною зрадницею йолкою?...
Ця війна зроблена росіянами, вони знищують українців за національною ознакою. Тому не треба тут про ’не ділю’. Ділите, москалі. Вам вашим і відміряють.
Поторописька• 01 декабря в 08:04
Ответ дляТишком нишком
Вам більше нема про що думати? Ну то візьміть за удею - порахуйте скільки людей вбиває русня в нас щороку.
Скільки десятиріч триватиме відновлення України після завершення війни?
Скільки часу знадобиться на відновлення популяції українців?
Скільки протезів треба на всю країну для реабілітації військоих та цивільних?
Скільки десятиріч знадобиться людям, які втратили кінцівки через кацапів, щоб ’пробачити’?
за немцев наши деды тоже так думали. им и в голову не могло придти, что их внуки будут немцам жопы лизать за тарелку супа. а внуки быстро переобулись и бегом в германию клянчить пособия
Завтра не пью• 01 декабря в 08:05
Ответ дляПоторописька
Так немцы свою вину искупили и провели огромную работу над населением.
Автопортрет нурофена• 01 декабря в 08:06
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Как к вам.
Думать что она несёт 🤦?
И почему явно срачную политическую тему разместила в разделе ’подруги, друзья’?
Думать что она несёт 🤦?
В друзья набивается🤣
Тишком нишком• 01 декабря в 08:07
Ответ дляПоторописька
Ну я не знаю навіщо ви комусь щось лизали, навряд чи вас до того хтось змушував
Але якщо ви забули, то минуло після війни 80 років. І за цей час німці десятки разів вибачилися і не зробили ніц поганого нащадкам радянських воїнів.
Ви вірите що русня покається і надалі поводитиметься адекватно як німці?
Поторописька• 01 декабря в 08:07
Ответ дляЗавтра не пью
кацапы тоже сделают вид, что искупили. и зомби-работу с населением проведут
Женщинас• 01 декабря в 08:08
Ответ дляПоторописька
Моей маме 92 года, она помнит фашизм и оккупацию. И вот уже четвертый год делает мне дырку в голове, чтобы я выезжала в Германию. Так что она наверное разделяет военных-нацистов и простых пересічних громадян Германии.
из желе я• 01 декабря в 08:08
Ответ дляЧерговий по кухні
какой нафиг мир? Вы помните, сколько раз было подписано перемирие в Луганске? И что, все равно все продолжалось
Тогда США не участвовали в переговорах особенно, а сейчас перемирие нужно США. И они всех дожмут.
Поторописька• 01 декабря в 08:11
Ответ дляТишком нишком
тобто, якщо кацап вибачиться, то ви пробачите ? мого діда кацапи вбили. я старшого покоління, тому я й досі ні фільми ні мову їх чути не можу.
Тишком нишком• 01 декабря в 08:16
Ответ дляПоторописька
Не кацап, а їхня смердюча країна. Особисто я - навряд чи.
Мої онуки - можливо. Це залежить від того, як я налаштую своїх дітей щодо кацапів, і як потім вони виховають своїх.
Наразі я не бачу жодних причин щоб вибачати того хто тебе прагне вбити.
Мишка-шалунишка• 01 декабря в 08:16
Подивіться на бюджет рашкі на 2026. 1/3 на війну. Це говорить більше за будь-які угоди
виктория7аас• 01 декабря в 08:17
Ответ дляЗамулена ріка
Никогда не развалится как не развалится США тут важно ПОНИМАТЬ и ПОМНИТЬ
что Россию не развалили в 90-х на 30-40 частей, потому что руководство США не знало что в таком случае делать с ЯО.
Это было глобальнейшей проблемой
40 северных неконтролируемых северных корей с ЯО
Это было глобальнейшей проблемой
тянитолкайка• 01 декабря в 08:19
Я просто хочу, щоб все це закінчилося. Мама з сестрою на окупованій території з 2022 року. Мама старенька, вивезти її звідтіля неможливо було с самого початку.
Я в Україні в прифронтовому місті. Оно, просиділи ранок в коридорі під звук шахедів, відбій і повезла дитину в центр реабілітації.
Фізик-ядерщик заочно• 01 декабря в 08:22
А як можна ставитись до ворога, ката, гвалтівника?
З ненавистю та презирством!
І не треба розказувати про німців. У мене бабуся з дідусем були в окупації.
Також були в окупації знайомі в Київській області в 22 році.
Ті тварі кацапські ніколи не покаються. Вєлічіє та імперські замашки не дозволять.
З ненавистю та презирством!
Ms. При теле• 01 декабря в 08:26
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
З ненавистю та презирством!
Если бы немцы не проиграли и их не перевоспитали, они бы тоже мало изменилось.
В 1949 г. все ещё продолжали массово любить Адольфа, почитайте исследования.
А штаты не дадут рахе проиграть, никогда бы не дали. Чего им каяться?
Садова гойдалка• 01 декабря в 08:25
вбивати , вбивати кацапів скрізь, де можна, це не люди , генетично пошкоджена нація