Млинець Мій• 01 декабря в 10:36
Займаюсь прибиранням. Який квед потрібно відкрити?
3 група ЄП
Планується діяльність - прибирання будинку, квартири, альтанки, прибудинкової териорії
Які кведи варто додати? Щоб ці кведи підходили до ЄП і 3 групи
Пишу_граммотно!• 01 декабря в 10:44
Ну, якщо ви в переліки КВЕДів не знайшли потрібний, то вам точно треба наймати бухгалтера. Бо зі звітності третьої групи ви явно самостійно не справитесь.
Так що вам або відкривати другу групу (при маленьких об´ємах роботи це не вигідно по податкам), або відкривати третьою та оплачувати бухгалтерский супровід.
Те на те і вийде.
ПоЗиТиВнАя• 01 декабря в 10:52
По кведу не підкажу, але щоб бути на спрощеній системі, то вам мінімум до 15 грудня потрібно подати заяву, бо будете на загальній систему до квітня
Подивіться 81.21