Дуняша• 01 декабря 2025
Дівчата хто на змішаному годуванні, зайдіть будь ласка
Дівчата, цікавить реальні відгуки тих, у кого дитина брала груди і пляшку. Бо зараз намагаюсь налаштовувати ГВ і дуже жалкую, що в пологовому повелась і дала пляшку, бо дитина погано набирала вагу. Тепер консультант з ГВ каже, що треба прибрати повністю пляшку, але для нас це поки великий стрес і ніякі альтернативні системи годування також не працюють ні шприц, ні катетер ні ложка… знаю, що є такі дітки, які беруть і груди і пляшку. Поділіться досвідом
Щебетушка• 01 декабря 2025
у мене. дитина з 9 чи з 10 дня на суміші. але груди бере. Нам зараз 1 рік і 5 міс. через місяць буду вже відлучати. потрохи. Висмоктала цицьку (буває і не до кінця) + суміш.і все до 6 міс не було проблем. Потім почала з 7 міс прикорм уводити. Дитина спала по 4 години і ніколи не кричала від голоду.
З 2 тижнів і грудне молоко і суміш. Молока багато нема і не було.Нічого не пропало. Сосок не брала ні разу (пустих). а от пляшечку з сумішшю -так.
в куми тільки груди були. та дитина спала по 40 хв і вічно висіла на цицьках. Вічно голодна була. цицька до 6 міс що 40 хв. дитина поправилася лиш коли ввели прикорм.
Дуняша
• 01 декабря 2025
Ответ дляСонячний день
В нас було змішане до 2х місяців.
Потім тільки гв
У вас дитина груди зразу взяла і потім і пляшку їла спокійно і груди?
Дуняша
• 01 декабря 2025
Ответ дляЩебетушка
І в мене не багато молока, то сціджуюсь кожні 3 години, просто після пляшки в мене дитина не завжди бере груди, до годування взагалі не бере, а тільки після годування пляшкою. Ви спочатку даєте груди чи пляшку?
Щебетушка• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
груди спочатку. не бере,бо з пляшки легше смоктати.треба трудитися.мала моя не хотіла. посмокче 5 хв груди і все.не хоче напружуватися. потім після грудей пляшку давала . Суміш брала хорошу. Фрісолак,Фрісовом. Ніяких укр.виробників.
Дуняша
• 01 декабря 2025
Ответ дляЩебетушка
В мене так само, але моя посмокче 5 хвилин / молока мало і кричить не своїм криком, то зразу даю пляшку
бибизяна• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Ви так не наладите ГВ, треба кидати пляшку, консультант ваш правий. У вас перестане вироблятися молоко.
Щебетушка• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
так-так. молока мало)))) до кінця не хоче смоктати. що яне їла- я ходила як копиця,а молока мало.Вона перше молоко висмокче(таке ріденьке як сиворотка,а оте густе ,яке тяжче йде- не хоче,кричить)). я не мудрувала. Суміш давала. Отак 1,5 року вже. ВСе добре. нічого в мене не пропало. Он кума тільки цицьку давала. Та хай бог милує. вона 6 міс у дурдом іжила. ні спокою,ні сну,ні кудись вийти. що 40 хв циька і вічно дитина голодна. вагу погано набирала,була маленька. моя як опецок на суміші
бибизяна• 01 декабря 2025
Ответ дляЩебетушка
Воно не тяжче йде, його просто нема. Коли лактостаз, то молоко само тече, без смоктання.
бибизяна• 01 декабря 2025
Автор, вам треба прмкладати якомога частіще. Тільки кричить, давати груди, а не пляшку.
Дуняша
• 01 декабря 2025
Ответ дляЩебетушка
Дякую, що поділилися
Щебетушка• 01 декабря 2025
Ответ длябибизяна
в мене само текло оце перше молоко,сиве,просто текло з грудей,яле воно як сировотка,сиве,як ото пляшку з під молока помити. отаке молоко було. дитя його нап´ється і через годлину голодна. даси суміш- висмокче і спить 4-4,5 години
Дуняша
• 01 декабря 2025
Ответ длябибизяна
Я намагаюся, але коли кричить то зовсім не бере груди, можна дати тільки коли поїла пляшку і спокійна
Сонячний день• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Так, зразу взяв груди
Їв і пляшечку і груди, йому було всеодно з чого) аби тільки наїстися
Дуняша
• 01 декабря 2025
Ответ длябибизяна
Я це розумію, але і без пляшки то прям стрес для неї, кричить аж синіє, в мене вже око від вигляду пляшки сіпаєтся, але і не давати поки не варіант
Щебетушка• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Дякую, що поділилися
не мудруйте. ви як будете нервова і не виспана і лиш постійно на цицьці тримати дитя,то ви через місяць на люде йкидатися будете. це дуже важко. я не слухала ніяких порад. Не їм же не спати ночами)))) педіатр сказала- спочатку давай цицьку ,а потім суміш. я перші 10 днів подивился як дитина що години вимагає,а потім почала вводити суміш. одразу дитина стала спокійна,не кричала і спала нормально. і так пішло. І неонатолог з пологового так само сказала. як дитина буде що 40 хв вимагати цьку то ви задовбетесь. знервуєтесь .
і ще .в мене дитина народилася 2800.маленька.жерла,як не в себе. їй однозначно мало молока було.
Дуняша
• 01 декабря 2025
Ответ дляСонячний день
Так, зразу взяв груди
Який молодець☺️
Щебетушка• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Дякую, що поділилися
якщо у вас дитинка з вагою невеликою- вони жеруть як гусіні. ще спить,очі закриті і вже крик.вже пляшка/цицька має бути напоготові
бибизяна• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Діло ваше. Але це так не працює, як ви хочете. Покричить трохи і буде сосати. Краще, ніж взагалі кинути грудне. Так, в пологовому завжди парять суміш, навіть якщо нормальна вага. Таке відчуття, що у них зговір з компаніями по виробництву.
Сонячний день• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Ви не зможете зцідити стільки скільки дитина зможе.
Бо дитина найкращий молоковідсмоктувач
Дуняша
• 01 декабря 2025
Ответ дляСонячний день
Так, зразу взяв груди
А ви перше давали пляшку чи груди, чи йому все рівно було?)
Chaterbox• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Я завжди давала спочатку груди, поки не стануть порожніми обидві, і лише потім пляшку.
Так сталося, що син після важких пологів потрапив спочатку у реанімацію, потім лікарня, і мені не дозволяли давати йому груди майже місяць. То молока спочатку дуже мало було, 14-20 мл в сумі з двох грудей.
Поступово суміші стало треба менше, десь у 3 місяці вже вистачало молока.
Секрет ще у тому, яка дірочка у сосці. Дірочка має бути ’0’ розміру. Якщо налити суміш і перевернути пляшку, то суміш не витікає, а дуже повільно капає, тоді це правильний розмір дірочки.
Ще треба вуздечку перевірити. Буває, що коротка, тоді пляшку брати дитина може, а груди незручно.
бибизяна• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Навіщо ви це робите? Краще б дали дитині, сам би зцідив.
Дуняша
• 01 декабря 2025
Ответ дляЩебетушка
Я вже кидаюсь)) І як ви, від чаю як шарик🤭
Chaterbox• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Рано здаєтеся. Давайте другу грудь, потім знову першу, і лише потім пляшку.
Хоча б хвилин 15 нехай трудиться.
Сонячний день• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Спочатку груди, а потім пляшечку.
Але були випадки і навпаки, так ми зрозуміли що йому всеодно)
Дуняша
• 01 декабря 2025
Ответ дляЩебетушка
Так і є
Щебетушка• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
отот. я вже на чай з молоком і отим кропом - дивитись не могла. вже для мене це пійло табу. я від чаю з молоком ригаю)))я ото пройшла. суміш дала і вдень сплю разом з дитиною 4 години. і вночі нормально сплю,лиш 2-3 рази прикладаю. а не кожні 40 хв. та я не могла в перукарню піти,нікуди. серед вулиці прикладай,бо голодне кричить.
Chaterbox• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Ви пийте хвилин за 10-15 до годування щось тепле, хоч би і воду, 200-300 мл.
Тоді молоко Ваше легше йтиме.
І Вам має бути тепло.
Ще починайте годувати трохи раніше, коли перший голод тільки, дитина крехче, вовтузиться, але не почала кричати ще.
Тоді молоко Ваше легше йтиме.
І Вам має бути тепло.
Щебетушка• 01 декабря 2025
Ответ дляДуняша
Так і є
тому відгодовуйте. я народимла 2800. кума 2900. на суміші моя гарно пішла у вагу. у куми дитина ніби по нормі,але я ніколи ніяких грамів і норм не дотримувалась. у куми дитя кричало 40 хв. вона якось прийшла до мене у гості. та це капець. день крику,я ледь не здуріла. моя насмокталася суміші після груде й і спить.і а її кричить. і така маленька була,худенька. вона вимагала більше їжі,але кума в мене занадто правильна. мооя їла скільки хотіла. без грамів.