Дуняша• 01 декабря в 11:33
Дівчата хто на змішаному годуванні, зайдіть будь ласка
Дівчата, цікавить реальні відгуки тих, у кого дитина брала груди і пляшку. Бо зараз намагаюсь налаштовувати ГВ і дуже жалкую, що в пологовому повелась і дала пляшку, бо дитина погано набирала вагу. Тепер консультант з ГВ каже, що треба прибрати повністю пляшку, але для нас це поки великий стрес і ніякі альтернативні системи годування також не працюють ні шприц, ні катетер ні ложка… знаю, що є такі дітки, які беруть і груди і пляшку. Поділіться досвідом
Дуняша
• 01 декабря в 12:39
Ответ дляСоня-сонятко
Мене ’роздоїла’ акушерка. Біля тижня щоденно сціжувала груди під нуль.
Самостійно Ви так не зцідите, в можете ще в біду наробити якщо неправильно будете робити. Там своя специфіка зціжування, розминається кожна долька молочної залози по певній схемі.
Зрозуміла
Дуняша
• 01 декабря в 12:39
Ответ дляChaterbox
Обов´язково перевірте обидві вуздечки якнайшвидше.
Дякую
Дуняша
• 01 декабря в 12:48
Ответ дляChaterbox
Спочатку його годували через зонд моїм сцідженим молоком і сумішшю, але давали у цей час пустушку.
Потім пляшечка з молоком або сумішшю.
І лише вдома після виписки я змогла дати груди.
Телефонувала подружці, щоб пояснила мені, як прикладати (у мене плаский у сосок і треба було з тиждень звикати).
Потім пляшечка з молоком або сумішшю.
Дякую вам
Дуняша
• 01 декабря в 12:49
Ответ дляChaterbox
Мій теж кричав :(
І ви все рівно давали і чекали?
Дуняша
• 01 декабря в 13:06
Ответ дляСоня-сонятко
Подивіться відео чи нехай консультант з ГВ покаже. Можливо все ж таки неправильно прикладаєте.
100% не правильно і сама розумію😢
Щебетушка• 01 декабря в 13:28
Ответ дляСоня-сонятко
Вам потрібно відпочивати, під час сну гарно молоко прибуває і перед годуванням попийте рідини, тепла ванна теж дає прилив молока.
Я коли годувала то в мене з другої груді молоко фонианом йшло. В теплій ванні теж молоко самовільно текло.
В любому випадку не засмучуйтеся. Бувають і не молочні мами (мабуть залежить від гормонального фону) - тоді штучне вигодовування. Саме головне, щоб Ви і дитинка були спокійні.
Все буде добре, не картайте себе, більше відпочивайте, спіть і не нервуйте.
коли дитя кричить кожну годину їсти- не дуже відпочинеш. ось тому і проблема. ось тому я почала підгодовувати сумішшю,бо я ходила зелена і не виспана. звідки тому молоку взятися... а дитя кричить і що 40 хв давай цицьку. як тільки дитина почала їсти суміш сон був від 3 до 4,5 годин. зовсім інша справа. на одному грудному до 1 години сон.,а то і 40 хв.
Chaterbox• 01 декабря в 13:50
Ответ дляДуняша
І ви все рівно давали і чекали?
Так, давала і чекала.
Ще у мене вночі було трохи більше молока, ніж син випивав, приблизно о 3 ночі. Я його зціджувала і тримала у холодильнику, а давала потім з пляшечки вдень, бо вдень молока сильно не вистачало.