Застряла• 01 декабря в 22:50

Фільм «потяг до Різдва»

Хто вже дивився? Поділіться враженнями
Борщик• 01 декабря в 22:52
Послухаю, ми ще не встигли. На вихідних збираємось
Ковбой Хагис• 01 декабря в 22:59
Це вже новий чи минулорічний?
Рассказница• 01 декабря в 23:06
Ответ дляКовбой Хагис
Це вже новий чи минулорічний?
Новый, сама только что благодаря этой теме узнала. Написали бы в названии ’потяг 2’ что ли))
Нехай щастить• 01 декабря в 23:12
Минулорічний називався ’Потяг у 31 грудня’
автор Застряла • 01 декабря в 23:27
Ответ дляРассказница
Я спочатку теж плуталася.
Це так щороку можна назву потяга і назву станції змінювати 😂
Дикая Роза• 01 декабря в 23:58
Минулорічний був так собі. Можна подивитися. Колись поблибалися «Ёлки», вони були непогані. Але ж по звісним причинам вже не дивлюся
задумчивая мордочка• 02 декабря в 00:09
Ответ дляДикая Роза
А мені сподобався минулорічний. Дивилися з мамою в перерві між хіміотерапією - їй дуже сподобався. Думала що і другий подивимося, але не склалося.
Контрольница• 02 декабря в 00:12
Легкий, добрий, веселий фільм, особливого сюжету немає, типу минулорічного - різні люди зустрічається у потягу і все закінчується чудово)
Нам зайшов норм, на один раз, дуде багато раклами.
Живчик-счастливчик• 02 декабря в 06:42
Це той що зелей і кварталом з горбуновим смердить?
Кожен зневажає себе сам.