Застряла• 01 декабря 2025
Фільм «потяг до Різдва»
Хто вже дивився? Поділіться враженнями
Рассказница• 01 декабря 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Це вже новий чи минулорічний?
Новый, сама только что благодаря этой теме узнала. Написали бы в названии ’потяг 2’ что ли))
Застряла
• 01 декабря 2025
Ответ дляРассказница
Я спочатку теж плуталася.
Це так щороку можна назву потяга і назву станції змінювати 😂
Дикая Роза• 01 декабря 2025
Минулорічний був так собі. Можна подивитися. Колись поблибалися «Ёлки», вони були непогані. Але ж по звісним причинам вже не дивлюся
задумчивая мордочка• 02 декабря 2025
Ответ дляДикая Роза
А мені сподобався минулорічний. Дивилися з мамою в перерві між хіміотерапією - їй дуже сподобався. Думала що і другий подивимося, але не склалося.
Контрольница• 02 декабря 2025
Легкий, добрий, веселий фільм, особливого сюжету немає, типу минулорічного - різні люди зустрічається у потягу і все закінчується чудово)
Нам зайшов норм, на один раз, дуде багато раклами.
Живчик-счастливчик• 02 декабря 2025
Це той що зелей і кварталом з горбуновим смердить?
Кожен зневажає себе сам.