Апрель Ивановна• 02 декабря 2025
Сколько времени сидеть после 30-60минут на ногах?
Сколько времени сидеть после 60 минут на ногах для снятия боли?
Результат:
вже голосів:
2 (40%)
15 минут
2 (40%)
20 минут
1 (20%)
5 минут
0 (0%)
10 минут
Невгамовна• 02 декабря 2025
Ви не можете вирішити, скільки ви хочете чи вам треба посидіти? В туалет хоч без дозволу інших ходите?
Поліцейський патруль• 02 декабря 2025
Ответ дляРобот Вертер
Якщо після 60 хв на ногах щось болить - це проблеми зі здоров´ям.
Очень большая разница идти или просто стоять
Наездница• 02 декабря 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
В чем разница?
Робот Вертер• 02 декабря 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
У здорової людини після 60 хв ходьби не будуть боліти ноги. І після 60 хв стояння також.
Поліцейський патруль• 02 декабря 2025
Ответ дляРобот Вертер
Там совершенно разная нагрузка. Мышцы работают по другому, кровь циркулирует иначе.
Робот Вертер• 02 декабря 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Ну і яке це відношення має до болей в ногах? Он жіночки ходять щонеділі в храм на службу і стоять там по 2 години і нічого ні в кого не болить.