Перша скрипка• 02 декабря в 22:34

Согласны?

„Все наши сетования по поводу того, чего мы лишены, проистекают от недостатка благодарности за то, что мы имеем." цитата
Клин_Кляйн• 02 декабря в 22:38
Нет
Распутница• 02 декабря в 22:39
Ні.
Завжди недо...• 02 декабря в 22:39
*щирої вдячності. А це рідкість
автор Перша скрипка • 02 декабря в 22:40
Ответ дляКлин_Кляйн
Нет
Обьясните
KROX@• 02 декабря в 22:40
Абсолютно не погоджуюся.
автор Перша скрипка • 02 декабря в 22:41
Ответ дляКлин_Кляйн
Нет
Дополните, пожалуйста, почему не согласны?
Дівчина Гілмор• 02 декабря в 22:44
В мене якраз світло вимкнули. Я сетую
Кава з адреналіном• 02 декабря в 22:47
Я безмежно вдячна, і мовчки і в голос, за те, що хороше маєю. Але це ніяк (ну може на якийсь мікро %) не впливає на те, чого у мене немає.
Колишня муза• 02 декабря в 23:00
Так,інколи,пізно починаєш розуміти цінність всього того,що в тебе є. Окрім матеріального це і близькі люди, здоров´я,затишок. Прагнути до кращого це добре,але не потрібно сприймати як належне те,що маєш.
Простоваля• 02 декабря в 23:33
Можливо.
KROX@• 02 декабря в 23:49
Ответ дляПерша скрипка
Обьясните
Не мене запитуєте.
Я справді вдячна, що в мене ще є батьки, дах над головою, робота і той рівень здоров´ям, який дозволяє працювати. Усвідомлю, що навіть цього в багатьох нема і важкі часи переживала.
Але це не замінить бажання мати власну сім´ю, дітей (їх не буде), здоров´я (в мене інвалідність). В когось здоров´я, чоловік, діти є без особливих зусиль, комусь вони дісталися з величезними зусиллями. Але в мене їх нема точно не тому, що я не вдячна за те, що маю.
Залатавая• 03 декабря в 00:30
Частично согласна
Губка Боб• 03 декабря в 14:49
это угол зрение - замечать то, чего нет, то что потерял, или то, что есть, что сохранил.
Лечится просто - когда человек лишается того, что было и что не ценилось.