Зам. зав. Анонима• 02 декабря 2025

Стоматит на язиці

Тиждень тому на язиці зʼявився стоматит, я вже не витримую, боляче говорити і їсти. Мажу холісалом, бризкаю орасептом, мазала фукорцином та синькою, все одно болить і розростається. Дайте поради як швидко його вивести, фото для ясності.
Да Щас же• 02 декабря 2025
Мед 🍯 спробуйте. Буде пекти, але допоможе.
Якщо ліки - вітамін В12 в ампулі + таблетка ністатину. Зробили таку кашку. Але мазати швиденько, бо вона засохне
Я тут с краю постою• 02 декабря 2025
Полощите фитодентом
Небалувана Галя• 02 декабря 2025
Рекомендую сменить зубную щетку. У меня это очень ускоряет процесс заживления.
Светка-пипетка• 02 декабря 2025
Возможно поменять зубную пасту.
Полоскать ангилекс, фурацилин.

Один раз так долго проходило, жуть.
Привіт з ботойбіччя• 02 декабря 2025
Уксусом помажьте или лимонным соком.
ЖивунаБагамах• 03 декабря 2025
Хлорнексидин тоже помагает
Почекуха• 03 декабря 2025
Полоскать фурацилином, рассасывать декатилен. Это комбо меня вылечило
Teonaa• 03 декабря 2025
Не буває стоматиту ніякого
Це загальна назва. Як мінімум 4 варіанти можу з голови дати:
- герпес
- бактеріі (стрептокок)
- гриби
- гігієна погана/карієс ітд

Спрчатку збудника, причину. Що за можа - запшикать/намазать. І далі що? Воно в організмі!
Teonaa• 03 декабря 2025
Герпес - взагалі важке термоядерне захворювання. Якщо це він, ще й не хронічний, то які мазалки пшикалки
Ваша прЭлесть• 03 декабря 2025
розовое варенье помогает