Техпаспорт на медузу• Изменено 03 декабря 2025
Блин, я буду скоро как Алина с давлением.
А я с холестерином и атеросклерозом.
Я в панике, анализы ужасные, буду делать узи с доплером сосудов.
Как вы живёте спокойно, пьете, курите, едите всё подряд, не обследуетесь, это же прямой путь к инфаркту/инсульту?!
У кого такая же проблема, что предприняли???
На привозе• 03 декабря 2025
Обстежуюся.В цьому місяці йду на мамограму.В минулому робила УЗД по гінекології і аналізи.Ліки від холестерину пʼю періодами,під контролем.
Самая СоветЧиваЯ• 03 декабря 2025
В мене канцерофобія, тобу інфаркту не боюся, то раз і все
Від себе пораджу вам рибєячий жир, батьку допомагає, хоча він не сів на дієту, то періодично пє´єє статини. А от брат двоюрідний на дієті і риб´ячому жирі вже багато років все добре.
Тільки почитайте як правильно вибрать трй жир, там має бути і дика риба і сумма ( щабубула як називаються компоненти) 1000 одиниць.
Тушьмушьнюшь• 03 декабря 2025
Холестерин не у всех высокой, даже у тех кто пьет и курит
Есть холестеренемия, часто по наследству передается
Можешь не жрать ничего, а все равно будет расти, генетика
Клептоманка• 03 декабря 2025
Намагаюся профілактично все робити, не доводжу до абсурду, як в молоді роки, коли жила ’наізнос’.
Едимнаморе• 03 декабря 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Опа, интересно, почитаю.
Я не скажу, что прям орторексик, но питание здоровое, без перебора, обилия жиров или мучного. Единственное, что двигаюсь мало, холестерин держится больше 7, а мне еще сорока нет. Причем это именно плохой холестерин
Новопоштинская• 03 декабря 2025
А які аналізи здають щоб дізнатися той холестерин? Я собі живу і не знаю який він, раз на рік здаю звичайний загальний аналіз крові, він в порядку то й не хвилююся.
Грушки-яблочки• 03 декабря 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Опа, интересно, почитаю.
Холестерин - це скоріше генетично. Тому і такі приклади: п´є, пале і все норм, а у ЗОШ не норм. Просто так не повезло. Але якщо ви не виграли в лотерею, ви ж не будете себе ціленаправлеро вбивати? Як раз з такими даними і потрібно, в першу чергу, все те.
Зверніть увагу на статини. Їх потрібно приймати змолоду і все життя.
КонФФетОшка• 03 декабря 2025
холестерин бывает сама печень вырабатывается т..дале если человек не ест жирное. наоборот в рационе нужно чтобы было всё. про рыбий жир правильно написали... ещё желчьюныц проверить надо от застоя повышается...и наследственность тоже влияет( у меня с мамой один в один строение ЖКТ)
Попельшка• 03 декабря 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Згодна, що в раціоні повинно бути все. Ендокринолог ругається, щоб дитина їла сало... і на прийомі погоджується. А вдома намагається те сало їсти, а воно назад
Моя помилка, не було багатьох продуктів на столі і раціоні змалечку, то тепер вигрібаємо разом з дитиною.
Едимнаморе• 03 декабря 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну лікарі ніби ще не призначають. Від яких показників вони вже необхідні?
Видящие_помогите• 03 декабря 2025
Меньше знаешь, крепче спишь)
Никаких анализов не сдаю годами и просто живу. От ракеты больше шансов сейчас умереть.
Едимнаморе• 03 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
Якщо назад, то це 100% не про здоров´я.
Це так у мене мати гарбузову кашу намагалася запхнути, досі навіть на геловін той гарбуз не купляю))
І не коріть себе теж, не ваша провина. Я намагалася першу дитину годувати за усіма сучасними правилами і на столі було все, а з року доросле різноманітне харчування. Але незважаючи на те, що до року їв пюре з фруктів та ягод, трохи підріс і від тих фруктів та ягід відмовився зовсім, як і від червоних та жовтих овочів. Зовсім - це дитина у своєму 9річному житті жодної полуниці не з´їла. Навіть поряд з ним покласти - істерика.
Тим не менше на вівсянці, яйцях, картоплі, макаронах та м´ясі дитина живе, вчиться нормально, спортом займається, ттт на здоров´я не скаржимось. Дуже багато від генетики залежить по здоров´ю
куркулиха• 03 декабря 2025
80% холестерина виробляється печінкою, 20% надходить з їжею.
Виключайте з раціону трансжири( солодощі, випічка), свинину, жирну молочку і хліб ( дозовано). Яєць 3-5 на тиждень. Перевіряйте ТТГ, цукор крові, тиск.
хутряна володарка• 03 декабря 2025
Понимаю вас автор. А я буду скоро как Ира, с поносом. Держитесь.
Княгиня пітьми• 03 декабря 2025
Ответ дляКонФФетОшка
рыбий жир это омега 3 потому что) и это хороший жир, а у нас в рационе преобладают в основном плохие, ну не то чтобы плохие - омега 6, он тоже нужен, но ее обычно слишком много, и омега 3 обязательно нужна против воспалительных процессов
КаРаКаТиЦа• 03 декабря 2025
Я вже зробила узд судин:)))
Але я вам скажу, що більшість людей таки не бухає і не курить.
Техпаспорт на медузу
• 03 декабря 2025
Ответ дляПапобус
Статины. А что за паника?
Холестерин сначала сдала, почти 6, потом липидограмму, там тоже один из важных показателей на перспективу зашкаливает от нормы, врач удивилась, атеросклероз в 44, рановато, наверно буду идти на УЗИ-доплер сосудов, смотреть нет ли бляшек или их размер.
КонФФетОшка• 03 декабря 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
я в курсе мама принимаю омегу
Папобус• 03 декабря 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Наверное? Идите. Пересмотрите питание и пусть врач назначает статины. Неприятно? Да. Но истерику устраивать не с чего.