Оце фіфа• 03 декабря в 18:20

В українців низькі зарплати, бо вони мають низьку продуктивність праці, — нардеп

З чим усіх і вітаємо!
ПП-шница• 03 декабря в 18:47
Я вже не можу читати новини, мені вистачило що мінсоцполітики висрався, що впо у нас отримують в середньому 10 тис на місяць. Мразі, просто мразі.
Пожмаковна• 03 декабря в 18:47
Чтобы у него рот перекосило от таких слов, сука просто, в других странах нормальная минималка, соц.жилье, пособие на детей. А у нас даже праздники забрали, курвы.
lilul990• 03 декабря в 18:48
Українці бідні бо не всі мають доступ до корупційних схем чи папу, заступника мера з криптогаманцем
автор Оце фіфа • 03 декабря в 18:55
Ответ дляПП-шница
ну так і отримують ,мабуть, якщо врахувати їхню частку,яка на них іде для оплати Єдинмарахвона. Ну і всім нам потрібно враховувати цю суму.. А цікаво,податками обклати цю функцію -ще не придумали?
Ганцю в кєдах• 03 декабря в 18:54
Ну яких нардепів навибирали, те і маємо. Да, воно тупе, так що дивимось в дзеркало і робимо висновки. Бо вибирали ’маладовакрасівого’, а питаєте як з розумного.
Бавовна• 03 декабря в 18:57
І головне, сидять там всі за рахунок ’низько продуктивних’ українців і сміють відкривати свої смердючі роти!
Кому там слова не давали• 03 декабря в 18:58
Я 2 года живу в Германии и не перестаю удивляться как они плохо работают и так хорошо живут- парадокс. Куда не глянь все спустя рукава, если бы в Германии как у нас работали я даже не представляю чего бы они достигли в экономичнском развитии. А если бы у нас так как в Германии плохл работали, при нашем воровстве, мы бы точно были самой отсталой страной в мире
У этой наглой рожи ещё язык поворачивается говорить про продуктивность или просто слово с учебника экономики заучили
Звожу з розуму• 03 декабря в 19:02
Ответ дляОце фіфа
’В українців низькі зарплати, бо вони мають низьку продуктивність праці, — нардеп Гетманцев’.
Зато депутаты очень продуктивные в геноциде украинцев и поэтому им подняли зарплату еще на 120 тыс, будут принимать теперь еще более антинародные законы !
Зоркая Зорро• 03 декабря в 19:22
Одним словом - Пида@сы
Стигла полуниця• 03 декабря в 19:23
Ответ дляОце фіфа
какое скотство .
Снегопадка• 03 декабря в 19:28
Ответ дляОце фіфа
Яка скотина....високопродуктивна тварина.
Зоя Жорівна• 03 декабря в 19:40
Ответ дляФиктивная
И еще мы слишком много едим!
І дихаємо
Зоя Жорівна• 03 декабря в 19:40
Ответ дляБегущаяпо
«Я підтримала збільшення виплат нардепам на 120 000 грн, бо депутати мають отримувати тільки ’біле’ забезпечення», - заявила нардепка Безугла

Цікава логіка. Військовим підвищення - ні, а нардепам +120 тисяч «білої» зарплати - так. Як вам така зп?
Це не зп, це якась добавка. Разом з зп буде 200 тис. Тварі.
Молчалка• 03 декабря в 20:32
Так і є. Бізнес не вміє ефективно працювати.
автор Оце фіфа • 03 декабря в 20:41
Ответ дляСнегопадка
«Я підтримала збільшення виплат нардепам на 120 000 грн, бо депутати мають отримувати тільки ’біле’ забезпечення», — заявила нардепка Безугла
Бавовна• 03 декабря в 21:26
Ответ дляОце фіфа
Десь ми вже чули, що треба платити багато, щоб вони не крали...
Стрибну в гречку• 04 декабря в 00:15
Політик пояснює, що продуктивність вимірюється обсягом ВВП на одного працівника або на відпрацьовану годину. І проблема точно не в «ледачості». На показник найбільше впливають системні чинники:

застаріла інфраструктура;
недостатні інвестиції в обладнання та автоматизацію;
низький рівень управлінських практик;
слабка логістика;
надмірна фрагментація бізнесу та робота малого сектору «в тіні» без доступу до капіталу;
наслідки війни — руйнування виробництв і релокація підприємств.
Реанимация• 04 декабря в 00:16
Опускаючи ’ тяжку працю ’ авторів подібних висерів, нажаль, маючи досвід роботи найманого працівника в декількох лідерах ринка, можу сказати, що бізнес ведеться не ефективно. Прості робітники вміють класно працювати, а от керівники, через одного не на своєму місці