Mrs.Ochmonek• 2 часа назад
Ответ дляLudaSHS
Чого? Вона ж вилизувала Єрмаку, Зазирала в всі таємні складояки заднього проходу Андрюші, а зараз откат.
Книжку писала
Раміні інтервʼю давала, як Єрмак спас пресу і дозволив їм спілкуватися з іноземцями, а зараз що?
Модна викривачка злодія?
Всі вонр такі
Богдан, Разумков, всі зелені
Книжку писала
Модна викривачка злодія?
Всі вонр такі
Богдан, Разумков, всі зелені
Не можна викривачка ’ злодія’, а бере участь в підготовці капітуляції і грузинського сценарію, як і НАБУ, як і всі коричневі , і всі давні консерви. Чому б їй не підзаробити в такий момент для країни
Mrs.Ochmonek• 2 часа назад
Ответ дляDarkBlueSea
Понятно, она хочет доказать, что зеля нипричем
Знать не знал, и ведать не ведал, какую гидру Али-Бабу пригрел
Тоді їй треба було цитувати Залужного
Mrs.Ochmonek• 2 часа назад
Ответ дляlus_so
Це капець. Вона тупа настільки, що не розуміє, що за її описом, зеля просто неповносправний кретин, яким завгосп крутить як циган сонцем. З такими друзями як менделиха і ворогів не треба, обісрала і довольна сидить.
А хто вам сказав, що вона не саме це і просуває?
Пуйло з трампом не дочекаються, щоб розхитати ситуацію і викинути Зеленського, який ніяк не здає державих інтересів.
Тому активізувалися всі, хто продається, і особливо ті, хто хоче знову на верхівку, навіть ціною втрати суверенітету, але їх і гауляйтерами пуйла бути - цілком задовольнить
Mrs.Ochmonek• 2 часа назад
Ответ дляLudaSHS
Да ні
президента не трогає і партію, про систему нічого не говорить, про інших гнид ,а ось Єрмака чому ні, всім можна. Перша побігла попіаритися, боже яка тупа
А до того було не можна? Невже? Скільки бруду про Єрмака було вкинуто за ці роки , причому без жодних конкретних фактів, - могла піаритися і тоді. Але потрібна хвиля саме зараз, тому і набу, і ця істота, і всі звичні консерви.
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляДжемма
Сміливість була у Набушників, що Мідас розслідували. А це таке собі...
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляLudaSHS
Ще Кулеба виступив з промовою як йому жить не давав Єрмак
Ще хтось підтягнеться
Вболіваю за всі сторони
Ще хтось підтягнеться
Вболіваю за всі сторони
Вболівайте
Не забувайте, що і пуйло вболіває за те саме - щоб побільше недовіри до військово- політичного керівництва, і поставити когось свого.
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляLudaSHS
Там така промова..
Кулебі не дозволяв з Кушніром зустрічати, америнців вбалтувати, прямо палки в колеса ставив саме Єрмак
А Кулеба за державу так старався, міністр же, але якісь Єрмак йому заважав, адміністратор з Банкової, 2/3 роки поспіль .. так ізмучився, і нікому не казав
Накінець то можна!
Є хлоп, на якого все можна вішати
Бо вже не трашний
Накінець то можна!
Є хлоп, на якого все можна вішати
Бо вже не трашний
Кулеба ще одна обіженка, типу бутусова, якого не взяли , і він радить вслід
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляLudaSHS
Хочу сказати Після Зінченка жодного чиновника не було такого, хто встав і розказав все
І пішов зі всіх посад
Чесно
Але може вже був діагноз, рак, тому так
Це махач Зінченко і Порошенко мафію за часів Ющенко згадала 2005-2006 р
І пішов зі всіх посад
Чесно
Але може вже був діагноз, рак, тому так
То згадайте про кого він сказав правду, про того самого корупціонера Порошенка. Олександр Зінченко пішов, порошенко залишився
До речі, діагноз рак Юрій Луценку став лише приводом піти з ЗСУ ( напевно, фоток вже достатньо зробив), але не приводом почати казати правду, хоч би про Деркача
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вболівайте
Без чублення там, ніякого очищення не буде. Це нас ослабляло, і буде послаблювати, і це елемент війни теж, так.
Я розумію. А тиш да гладь , коли всі в схемах і курупціі - гірше
Нариви треба вскривати, і всі, і Петі і Зелі, і ті що тягнуться з Кучми
І так Набу теж має свої цілі
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто стамбула вам було мало, коли переговорна група, призначена зе, разом з кацапами придумала і привезла до підпису повну капітуляцію. Він був готовий підписати ще в 23 році.І переговорна група, яка це насочиняла, теж працює, зе все влаштовує. Європу не влаштовує. Зе кожного разу тримають за руки, бо він тягнеться підписати будь який кошмар, який йому підсовують кацапи.