На_оба_рот• 20 ноября в 19:58
Чи є тут лікарі, треба порада
Я лікар сімейної практики, в 2022 році пішла в декрет, наразі хочу повернутися до роботи.Але мені дуже боязно, що можуть почати призов медиків.Знаю, що розумники будуть писати, мов я знала що військовозобовʼязана і все таке, але коли я навчалася то і думки про війну не мала, завжди казали, що той квиток є формальність.Питання до тих хто наразі працює, ви оновили резерв, чи є щоб комусь приходили повістки? Що кажуть серед колег про це? Підкажіть якусь інформацію
Луноходик_Ик• 20 ноября в 20:03
Я працюю в лікарні. З військовим обліком строго. Всі медики перебувають на обліку. За всю війну не тронали працівників, навіть чоловіків.
Луноходик_Ик• 20 ноября в 20:04
Також наша лікарня надає бронювання і не медикам. Головне щоб во документи були в порядку
Умничка-помощничка• 20 ноября в 20:06
Меня не трогают, стою ,конечно же , на учёте. Будете обновлять резерв и всё. Идите, не бойтесь.
Тем более у вас маленький ребёнок, никто вас никуда не призовет
Шмоточницаца• 20 ноября в 20:10
У нас всі на обліку, всіх зобов´язали пройти комісію, але нікого не призивать, тим більш жінок, тим більш тих, у кого неповнолітні діти
Пирожкиня• 20 ноября в 20:27
Ответ дляКарапулька
Не того ви боїтеся в роботі сімейного лікаря
а чего нужно боятся?
Пирожкиня• 20 ноября в 20:29
Автор, я врач-ФОП приватной практики. В Резерве обновивила всё, что требовалось. Больше ничего не делала. Никаких пока вопросов ни от куда не было.
Карапулька• 20 ноября в 20:33
Ответ дляПирожкиня
а чего нужно боятся?
Хто працює з хворими людьми з позицією лікар має бути на звʼязку 24/7/365 той знає
Пирожкиня• 20 ноября в 20:36
Ответ дляКарапулька
Не зобов´язаний сімейний лікар бути на зв´язку 24/7/365
Мию чакри щоденно• 20 ноября в 20:41
Не брешіть, медиків призивають з 2014, якби ви були лікарем, вже все б знали.
Карапулька• 20 ноября в 20:49
Ответ дляПирожкиня
Може в приватних і не обовʼязково
А в державних залежить від керівництва - і дзвінки вночі бо бабка вмерла - не дивина
Семенівни сусідка• 20 ноября в 20:49
Я працювала в мед установі (комунальний заклад). Військовий облік обовʼязково.
Жінок медиків ніхто не чіпав і ніяких повісток не було їм. Навіть жінкам які не мають дітей.
А от одному лікарю (чоловіку) прийшла повістка, то він ліг у лікарню, лікарняний довгий був, оформив інвалідність.
На_оба_рот
• 20 ноября в 21:28
Ответ дляМию чакри щоденно
Я в 2014 ще в універі навчалась
Мию чакри щоденно• 20 ноября в 22:04
Ответ дляНа_оба_рот
Я в 2014 ще в універі навчалась
2015 йшов після 2014