Шкала Радощів• 07 ноября 2025

Как понять, что следует обратиться к психиатру, а не только к психологу?

ЗавЛабСнаб• 07 ноября 2025
Психолог перенаправить
Броніки для Моніки• 07 ноября 2025
ну так психолог обычно это и рекомендует.
Это первое звено обычно.
Сито для думок• 07 ноября 2025
Если не создайте темы с названием « я обкакалась, я уписалась». Значит вам пока психиатр и не нужен
Василина Семеніч• 07 ноября 2025
Ще невропатолог може напаравити, якщо ви спостерігаєтеся у нього. Вони вміють відрізняти такі патології.
Навіть сімейні лікарі можуть, якщо проходили відповідну подготовку з первинної дагностики.
Маруська Му• 07 ноября 2025
Коли є фізичні прояви - порушення сну, панічні атаки, велика тривожність, зміни в поведінці- відсутність потреби у спілкуванні, відсутність бажання доглядати за собою та робити господарські справи, слабкість, бажання весь час лежати, не виходити з дому
Чеширская кошечка• 07 ноября 2025
Ответ дляМаруська Му
Похоже мне нужно.
Мрію про пончик• 07 ноября 2025
Психиатр или психотерапевт могут выписать таблетки. А так разницы обычно нет
Маруська Му• 07 ноября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Похоже мне нужно.
Так а чого жахатися звернутися до психіатра? Це такий самий лікар, як і всі інші. Я зверталася і мені дуже вдало призначили антидепресанти з продуманим прикриттям, приймала рік - живу зовсім іншим життям. До того зверталася до невролога (АД були призначені неправильно, покинула прийом із-за побічних ефектів) і психотерапевт займався тільки викачкою грошей, теж покинула
Мне без сахара• 07 ноября 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Психолог перенаправить
Да сейчас ((((
Моя психологша брала с меня деньги до последнего, пока мне не стало плохо настолько, что я не смогла до нее дойти. К психиатру посоветовала врач скорой помощи. Психиатр меня вылечил, я уже много лет здорова. А психологов с тех пор терпеть не могу. Она просто наживалась на мне, я платила ей по 50$ за каждый прием.
Чеширская кошечка• 07 ноября 2025
Ответ дляМаруська Му
В первую очередь врачи советуют убрать причину. А я не могу этого сделать((
Маруська Му• 07 ноября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Я теж не можу прибрати причину, бо причина війна, вибухи, шахеди та ракети. Значить вам ще не так погано, як було мені на момент звернення до психіатра. Я тупо в неї на першому прийомі сиділа і плакала, сльози самі котилися. На шо вона сказала- не хвилюйтеся, це нормально, зараз дуже багато людей потребують медичної допомоги. Причину ми не усунули, але самопочуття моє змінили кардинально. Вже за місяць з початку прийому АД я почала спати. За два- захотіла сама за собою доглядати. Після - почала наводити лад в будинку та самотужки зробила косметичниц ремонт. Спілкуюся з людьми, працюю. Я живу, а не існую, як було до звернення. Зараз не приймаю антидепресанти вже з лютого місяця- поки що ознак повернення стану не помічаю
Вумна вутка• 07 ноября 2025
Ответ дляМрію про пончик
ну да ,один мед і підвищення кваліфікації ,а інші нікуди не вступили і пішли в пед.Майже те саме
Чеширская кошечка• 07 ноября 2025
Ответ дляМаруська Му
Думаете? Мой любимый на покровском направлении...
Маруська Му• 07 ноября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Мій коханий теж воює(( Співчуваю, але ви не одна така((( Але це не привід заганяти себе в той стан, коли відвезуть в дурку. Ми їм потрібні здоровими. В усякому випадку так каже мій чоловік.