Мозговая пилочка• 04 декабря 2025

А вы бы отдали 2500 грн за приём психолога?

МадамОхмури• 04 декабря 2025
отдавала 3000
палка-копалка• 04 декабря 2025
Нет. Я не спонсирую подобных
Просто болталка• 04 декабря 2025
ні, шарлатани
Корсет_на_шурупах• 04 декабря 2025
Ні, бо в мене немає такої необхідності
КондуктЕр тролейбуса• 04 декабря 2025
Нет, не отдам. Нет денег.
бифидобактерияЖоржик• 04 декабря 2025
Ніколи, я не настільки псіхічно не здорова
Юпитерная• 04 декабря 2025
Аби мала такі гроші, то віддала б.
Але, на жаль, інші пріоритети.
Дівчина Гілмор• 04 декабря 2025
Ні, це ж має бути сеансів 5, мене жаба давить
Просто красавица• 04 декабря 2025
Нет за эту сумму можно психотерапевта найти
Arctic777• 04 декабря 2025
Удалено администрацией...
Несу добро людям• 04 декабря 2025
Психологу на отдых в Греции летом
Белочкой зови• 04 декабря 2025
Нет конечно, вот 5000 другое дело
Да_Я_ТакаЯ_• 04 декабря 2025
Ні, для мене дорого
КондуктЕр тролейбуса• 04 декабря 2025
Не поможет мне никакой психолог. Только сама себе помогу и советчица
Хочу на Балі• 04 декабря 2025
Ходила декілька разів, коли було болюче розлучення, ціни звісно були набагато адекватніші. Скажу так, морально дійсно стає легше, але напитися з подружкою і поридати не менш дієво.
Бабульція• 04 декабря 2025
Нет.
Таракашечка• 04 декабря 2025
я отдавала до 1300) Выше уже жаба давит. Я понимаю, что они постоянно учатся и это обучение дорогое. Но не настоько мне и плохо сейчас, чтобы отдавать 2000 за сессию. А они говорят, что желательно раз неделю встречаться...
Кили и Манджаро• 04 декабря 2025
Ответ дляНесу добро людям
Психологу на отдых в Греции летом
Та не, че лета ждать, сейчас на Мальдивах
Амбасадор щастя• 04 декабря 2025
Нет.
Все, что будет на первых 3-х сеансах я и так знаю. Лучше бесплатно почитаю что-то полезное в интернете.
Трактор Віка• 04 декабря 2025
Ні. Чисто з людяності. Бо жаба душитиме конкретно і для психолога це добром не закінчиться. Задушена жабою, виїм психологу мозок чайною ложечкою, бо всім має бути важко, чого це я одна маю страждати.
Голубец• 04 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
10 мінімум.
Я як фін дір колись рахувала фін рез такого спеціаліста. Колись була потреба у сина і пропонували хорошого спеціаліста за 100 доларів за годину.
Я як професійний фінансист порахувала норму годин в місяць( наприклад 176) на 100 доларів тариф. І результаті зарплата в місяць такого спеціаліста 17 600 баксів.
За що??? Яка цінність психолоХа більше хірурга наприклад? Тому що навіть хірург такі гроші не заробляє.
А по друге, якість роботи хірурга можна перевірити, а психолоХа ні. Якщо результату нема, то потрібно просто БІЛЬШЕ сеансів..
Замкнуте коло лохотронів.
КондуктЕр тролейбуса• 04 декабря 2025
Ответ дляХочу на Балі
Може і дешевше?
Голубец• 04 декабря 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
І ще чат дпіті
Обнемашечка• 04 декабря 2025
Так, якщо б мала таку фінансову можливість. Поки у мене малодосвідчений психолог за 1000 грн, і цього вистачає на ’послухати, підтримати, відрефлексувати’.
Для депресій і інших побідних станів треба психотерапевт, і 2500 грн вже на жаль, середня вартість.
Вся в кредитах• 04 декабря 2025
Нет. Потому, что они часто сами дефективные и вот еще:
Голубец• 04 декабря 2025
Ответ дляТаракашечка
Прям як консалтинг, пожиттєвий супровід
Обнемашечка• 04 декабря 2025
Ответ дляХочу на Балі
так йдуть тоді, коли вже напились і наридались) але так і не допомгло.
Ніхто з найменшою проблемою не йде до психолога, а намагається самостійно вирішити спочатку.
Обнемашечка• 04 декабря 2025
Ответ дляГолубец
10 мінімум.
Замкнуте коло лохотронів.
ви як фін дір маєте вкрай обмежене мислення) аж дивно.
Не люблю натовп• 04 декабря 2025
Психолога - ні, а от за прийом психотерапевта - так.
Я зараз проходжу психотерапію (травмотерапію) в методі emdr, наразі по пільговому проекті із зниженою вартістю.
Але планую продовжувати в цього ж психотерапевта вже по повній вартості 2000 грн сеанс. Саме їй платила б і 2500 грн сеанс. При цьому по мірках порадниці я ніщеброд і для мене це велика сума.
Але в даному випадку я керуюся тим, що проблеми заважають жити, бачу ефект від терапії і мені повністю підходить психотерапевт.
З меньше вираженою шкодою від власних проблем чи іншому психотерапевту навряд чи платила б ці 2000 грн/сеанс.
Смажена полуничка• 04 декабря 2025
Нізащо.