Амелі на мілені• 04 декабря 2025
Свекри залякують ,що від мене піде чоловік бо не працюю
Типу в нього на роботі розумні жінки,які працюють то він може закохатися в них та покинути сімʼю ,ну закохається то закохається діло житейське
Амелі на мілені
• 04 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
главное, чтобы хата была записана на вас
Ні ,не записана звісно
Чоловік же не бовдур
Забагаловка• 04 декабря 2025
Скажіть, що якщо свекр від свекрухи за стільки років не втік, то вам взагалі турбуватися немає про що
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Ні ,не записана звісно
Чоловік же не бовдур
тогда он может вас того.. под зад коленом и любытыся с сотрудницами
Забагаловка• 04 декабря 2025
Ответ дляПилосмок працює
І вони праві
свекри підтягнулися у тему
З вишневого садка• 04 декабря 2025
Логіка цікава
буде жінка працювати в одній конторі, чоловік в іншій. На роботі в чоловіка будуть жінки, він закохається і т.д. Чим тут допоможе те, що жінка теж десь працює?
хіба що жінка теж в якогось чоловіка зі своєї роботи закохається, тоді не так шкода буде...
Нога на ногу• 04 декабря 2025
Я залякую свекрів, що піду від чоловіка, бо він не працює 😂. Аж вголос засміялася, поки писала
Сижуревувшоке• 04 декабря 2025
Зря они так сказали. Есть такие женщины, которые даже под страхом смерти работать не пойдут, а тут всего лишь муж уйдет
Пилосмок працює• 04 декабря 2025
Ответ дляЗабагаловка
свекри підтягнулися у тему
То вони краще ж знають свого синочку
Всюди влазю• 04 декабря 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
вы троль?
ага, троль
хоть бы напрягся на фантазию, но сейчас советчицы напридумывают и начнут бороться с собственными фантазиями
Амелі на мілені
• 04 декабря 2025
Ответ дляЗабагаловка
Ну це правда,бо вона теж все життя не працювала
Без Баяна• 04 декабря 2025
Скажіть свекрам, щоб вони не пхали свого носа, куди не треба) дорослі люди якось самі розберуться як вибудовувати свою сімʼю і стосунки. У свекрів своя сімʼя.
Амелі на мілені
• 04 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ви багато свого майна вже записали на іншу людину?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
вот видите, какие у вас проблемы, вы замужем за человеком, а имущество его, а не ваше общее. это горе.
Амелі на мілені
• 04 декабря 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Логіка цікава
Вони мали на увазі,що потрібно бути цікавою чоловіку,а цікавою ти будеш тільки працюючи
Гопница-Советчица• 04 декабря 2025
То скажіть їм, що ті жінки для роботи, а ви у нього доя любві.
Амелі на мілені
• 04 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так його,бо він заробив на це гроші
И_В_офигительных_штанах• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Ні ,не записана звісно
Чоловік же не бовдур
І як ви спите?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Так його,бо він заробив на це гроші
а вы ему просто готовили борщи, минеты, следили за его здоровьем, лечили. подумаешь, это фигня. работать женой- это не работа.
Амелі на мілені
• 04 декабря 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
І як ви спите?
Всенсі?
Гопница-Советчица• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Так його,бо він заробив на це гроші
І ви у цивільному шлюбі. Вгадала?
Чи його майно, зароблене ним, оформлено на батьків? Не ваших батьків.
З вишневого садка• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Тут взагалі немає ніякого зв´язку. Скоріше навпаки в реальності. Жінка працює, приходить з роботи і працює вдома - вечеря, прання, дитина з уроками і т.д. В неї немає часу на спорт, на читання книг, навіть просто на відпочинок. Як тут бути цікавою? І так у 90% працюючих жінок
Паратруперсупер• 04 декабря 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Ні ,не записана звісно
Чоловік же не бовдур
А ви?
Амелі на мілені
• 04 декабря 2025
Ответ дляГопница-Советчица
І ви у цивільному шлюбі. Вгадала?
Його майно зароблене ним і оформлене виключно на нього