Б´ю байдики• сегодня в 09:39
У вас буває таке, що практично розійшлися з людиною, але ви все ще чекаєте
і вірні цій людині, бо є надія помиритися… щоб потім не виправдовуватися типу «гуляла з іншим, бо думала, шо розійшлися». Якщо є якийсь шанс, шо ще щось буде… І як довго ви отак готові чекати на людину. Чи все ж таки ваш час, ваш ресурс вам цінний і через невдале щось не закриваєтеся в собі і готові дати шанс на стосунки новим чоловіками
Правильно_Валерчик• сегодня в 09:44
Над цим потрібно працювати, усвідомлювати
Розуміти СВОЮ власну цінність, не жити минулим, любити себе
Дівчина Гілмор• сегодня в 09:44
Є шанс, але враховуйте що та людина може бути не така вірна. Бажаю помиритися якомога швидше
Б´ю байдики
• сегодня в 09:46
Ответ дляДівчина Гілмор
Я зроблю крок, але це вже буде на останньому подиху. Вже сьогодні так задумалася, опускаються руки
Дівчина Гілмор• сегодня в 09:47
Ответ дляБ´ю байдики
Зробіть, а потім ’відірвіть і викиньте’, поки ви будете жити минулим, майбутнє до вас спішити не буде. Все буде стояти на одному місці
Правильно_Валерчик• сегодня в 09:48
Ответ дляБ´ю байдики
Між тобою та іншою людиною завжди рівно десять кроків.
Якщо ти пройшов свої п’ять і тебе ніхто не зустрів - розвертайся і йди!
Жена аллигатора• сегодня в 09:48
Розібратись в собі, в причині розриву відносин. Чи зможете ви бути разом, відновити стосунки?!
Вас більше тримає привязаність
Б´ю байдики
• сегодня в 09:49
Ответ дляДівчина Гілмор
Саме так. Або людина усвідомить що я від нього очікую і по і по іншому не можу… усвідомить і зробить це, або нічого не відбудеться і це буде остаточно
НаБалКоніХодять• сегодня в 09:50
Хм
Скільки вам років?
В мене було таке в підлітковому віці, перше кохання
Але в дорослому віці таким страждати?! Ну нафік. Життя надто коротке
Скільки вам років?
Харчовий тріль• сегодня в 09:50
Ответ дляБ´ю байдики
сделайте расклад в джипити на вас
Б´ю байдики
• сегодня в 09:51
Ответ дляХарчовий тріль
сделайте расклад в джипити на вас
Він вже знає нашу історію і пише те, що я хочу почути))) лише перший розклад був реально точний, правдивий
Последний вагон• сегодня в 09:52
Тут таке діло, я буду, як ви висловились ’вірна’, аж поки не перехворію цією людиною. Я не можу ’гуляти’ з тим, хто мені не подобається просто з любові до мистецтва.
Альфред Шнитке• сегодня в 09:52
Ответ дляБ´ю байдики
Автор, не теряйте зря время, ищите человека для новых отношений
Ручки-Крючки• сегодня в 09:52
А у вас є ще залицяльники, з ким ви можете прямо зараз стати невірною?
Последний вагон• сегодня в 09:53
Ответ дляХарчовий тріль
сделайте расклад в джипити на вас
Можна ще дитячу абетку перетасувати і потрактувати😂
Б´ю байдики
• сегодня в 09:55
Ответ дляРучки-Крючки
Ні. Я не знайомлюся і моя поведінка відповідна
Ручки-Крючки• сегодня в 09:56
Ответ дляБ´ю байдики
А як давно посварилися?
Б´ю байдики
• сегодня в 09:57
Ответ дляПоследний вагон
Оце і я така… мені не конкретно стосунки потрібні, типу якщо не цей то інший, якщо не інший то третій, аби лише закрити цю потребу. Мені саме конкретно потрібна людина і далі вже з людиною ми приходимо до того чи іншого розвитку подій який нам комфортний
Б´ю байдики
• сегодня в 09:59
Ответ дляРучки-Крючки
А як давно посварилися?
Це ролі не зіграє… воно таке відношення або є, або воно людині не притаманне (я маю на увазі бути вірною під час кризи, або можливого завершення навіть)
Ручки-Крючки• сегодня в 10:00
Ответ дляБ´ю байдики
Ну як не має ролі? Два тижні після сварки і пів року це велика різниця
Б´ю байдики
• сегодня в 10:01
Ответ дляРучки-Крючки
А як давно посварилися?
Як писали вище, треба стільки часу, за скільки я «перехворію», або ж маленькими кроками ми таки зможемо вибудувати наші відносини. Доречі над відносинами теж треба працювати, а не губи надути і чекати, «бо я вірна», а воно само собою вирішиться бо я вірна і все типу
Ручки-Крючки• сегодня в 10:03
Ответ дляБ´ю байдики
А ваш партнер хоче ті відносини вибудовувати? Посварилися через що?
Б´ю байдики
• сегодня в 10:04
Ответ дляРучки-Крючки
Не хочу в це заглиблюватися зараз. Мені просто цікаво як відбувається у інших. Чужий досвід мені ні до чого і не вплине ні на що… просто стало цікаво
Ну ниче се• сегодня в 10:10
Это мой бывший, я замужем, он женат, но не теряет надежды) Пишет, поздравляет со всеми праздниками и отправляет подарки)
Б´ю байдики
• сегодня в 10:15
Ответ дляНу ниче се
Та я не про таке… то вже не здорова історія. Я про сварки через якесь непорозуміння. Буває люди вже йдуть на побачення, вже через два дні секс з кимось із давніх знайомих (щоб заглушити), потім ще якісь кавалери кулись запрошують, тут цей прийшов миритися і наче все владналося …. Але як так, в очі навіть дивитися. А буває шо є почуття, розумієш, що не все ще вичерпано і можливо таки вдастся маленькими кроками подолати цю кризу… тому і не дивишся в іншу сторону навіть
Ну ниче се• сегодня в 10:16
Ответ дляБ´ю байдики
Ну если через 2 дня после ссоры секс с другим, то там и чувств особых не было, скорее привычка или удобство
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• сегодня в 10:59
Ответ дляБ´ю байдики
я завжди практикую тільки клин клином. сидіти і зберігати вірність я не буду ні в якому разі.
Бабульція• сегодня в 11:24
Ответ дляБ´ю байдики
Нет хорошего отношения ГДЕ Вас маринуют и заставляют ждать... в этом ожидании сгорает жизнь, нервы, силы, эмоции.. это моральный садизм - держать другого в неведении и заставлять ждать. Где есть моральный садизм - уже ничего нет.