А я нівроку• 05 декабря в 10:05
Переход в темное время
Девочки и мальчики - все кто переходит дорогу и светит фонариком, знайте - вы зайки
Всем в темной одежде выбегающим на переход после 16 - не хорошего дня
Істеріомама• 06 декабря в 19:04
Ответ дляПатика-мотика
Я бачу як льотрають водії навіть по спальним районам, їм чхати на ті переходи. Так що давайте не будемо
Водії, які не слідують правилам і порушують швидкісний режим для мене нічим не відрізняються від пішоходів, які не користуються світловілбивними елементами чи іншими засобами безпеки. Вибачте, але ви один одного варті.