Чу Ча• 05 декабря в 16:34
В частных клиниках дают врачам деньги за операцию, кроме оплаты чека за нее?
Типо на лапу?
ОливьЕЖечка• 05 декабря в 17:14
Ответ дляПанна Кота
Вам пощастило що все добре. З моїх знайомих не у всіх добре. Мами не зайві теж, не знаю, може, у когось зайві.
А в кого не добре, то Ви впевнені, що у випадку хабаря було б добре?
Панна Кота• 05 декабря в 17:15
Ответ дляОливьЕЖечка
Я впевнена, що без хабаря всім насрать, бачила це наочно.
Шалена красуня• 05 декабря в 17:19
У мене родичці навимсно зробили операцію. Щоб ми заплатили гроші. Потім з´ясувалося, що та операція була не потрібна. Але лікар приняв по скорой і хотів грошей. Гастроєнтерологія.
Людина стара і померла бо Не витримало сердце. Тримали сутки на аппараті, щоб до суду не звернулись.
Откак плата за гроші на операцю. Бо так прийнято.
По гроші лікарі швидко біжать....але за призначення не відповідають.
А гінекологі навіт за насморк готоаи чістку зробити...хіба не чули? Тільки гроші дайте ім
Хомо_сапиенс• 05 декабря в 17:55
Ответ дляКотогосподиня
Вам на роботі теж на чай залишають?
Скорее всего,
Котогосподиня• 05 декабря в 19:01
Ответ дляElani
Вы так реагируете вроде я с Вашего кошелька это сделала)
Выдыхайте 😄
Я реагую на тих, кто породжує корупцію, через таких яким треба всюди сунути в карман, потім і є оце ’без 200грн ніхто навіть не підійде’, в школах так само, наприклад, спочатку яжемамкам кров з носу треба конвертики подарувати, а потім ’а чого вчитель нам подарунки замовляє , взагалі знахабніли’.
Ответ дляКотогосподиня
Уговорили, вам не даем